• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    Tak je doma - Huawei P30 PRO 256GB
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: LOL to je teda zajímavý, hodinu bylo všechno v čínštině a na angličtinu to nešlo překliknout:))

    Jinak Huawei P30 PRO 112b, abych nebyl OT
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PAYAXY: Ja chapu jak to funguje. ale driv jsem treba na androidu 2 pouzival na nahrani suda exploit v galerii. sudo jsem si dodal svy.

    Nehlede na to, ze sudo je jen neco co ti spusti command s vyssimi pravy pokud je samo ma. stejne tak muzes mit nekde bokem bash/sh.

    Jinak mam samsung galaxy note 5.

    JOHNY_G: hluboce se mylis.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    je normální že je DxO mark v čínštině, nebo dělám něco špatně?

    DxOMark 官方网站 - The Reference for Image Quality
    https://www.dxomark.com/
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    OMNIHASH: To máš celkem fuk, jak dlouho naviguješ. Kamarád zase hodně chatuje, takže má trvale vysmaženou klávesnici. A status bar se vypálí prakticky každému. OLED je shit, který nemá v telefonech co dělat.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SPM: už dávno ne (poslední samsungový byl před 8 lety)
    SPM
    SPM --- ---
    RATTKIN: a neni pulka tech nexusu stejne samsung? :-D
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    DRAGON: jmenuješ samý firmy co jsou prý hrozný... moment ono ale už moc lepších alternativ není? Já jsem dlouho nemusel řešit problémy ani u sebe ani u nikoho v okolí, všichni mají nexusy, ale je to malý vzorek.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Asi jsem blbej, ale jak na Androidu 9/Pixel 3 smažu historii vyhledávání v Google Search boxu? Prošel jsem pár návodů na internetu a každý popisuje jinou strukturu menu a settings, než co je teď v Androidu 9.
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    RAINBOF: 1) Note 5 je asi 10 telefonu ;_) 2) root pristup ti zajistuje prave ten su, takze tam bude vzdycky pridavan 3) pokud ten root neumoznuje uz vyrobce nejakym odemknutim, tak hromada tehle nastroju na "snadny root" funguje prave pres nejaky exploit bezpecnostni chyby, a uz z principu ti tam muze nahrat uplne cokoliv
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SKAUT: no to je ale jde o to, že v sudo můžeš mít vložený kód který ti zásadním způsobem oslabí zabezpečení telefonu nebo nainstaluje nějaký backdoor.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    RAINBOF: Neni náhodou SU/SUDO to podstatné co zajišťuje root přístup?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    MAKROUSEK: funguje, díky!
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    PSYSBEE: Ted jsem zjistil, ze kdyz restartuju a mam pritom zapnuto Do not disturb, tak to nic nezahraje.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PAYAXY: mrknu... bylo b to cool.
    nejaky efektivni root na note 5 kde bych si do systemu nemusel injektovat sw (su/sudo) kdovi odkud a pritom to mohl vypinat ?
    PAYAXY
    PAYAXY --- ---
    RAINBOF: asi záleží na výrobci telefonu, naposledy jsem to dělal u nějakého samsungu, ten to měl pod /system/media/ui/audio. Soubor se jmenuje startup.ogg(?)
    U videa to bude IMHO podobné, také musí být někde uložené...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PAYAXY: to nejde ne ? brand je v zavadeci jako video.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    KOLCON: Jo, to je prostě vlastnost každýho OLED displaye
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    RATTKIN: Taky mi to na s7 udělalo. Zajímalo by mě, jestli tím trpí i novější iphony s displejem od samsungu.
    SPM
    SPM --- ---
    OMNIHASH: pri beznym provozu tak 2 hodiny denne, rano hodinu, pak zpatky. nicmene tohle leto jsem semtam jezdil i pres poledne, kdy byl nejvetsi parak (byt teda cesty cca 20 minut) a v zari dovolenou, kdy byly nejaky 600km useky, ze to jelo treba 6 hodin v kuse...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam