• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Omg, to je už jak falešné výfuky u aut. :-D Díky za info, tohle jsem nějak nečekal a automaticky předpokládal, že jsou to 2 repráčky
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    JEREMIUS: Ahoj, je to opravdu jen designový prvek, aby to bylo osově souměrné.
    Není to jen u Redmi Note 7, ale spíš u drtivé většiny telefonů, stejně to má i můj Redmi 4X, předchozí Lenovo i třeba iPhony (i iPhone X to tam má jen pro okrasu, nový XS už to kvůli anténě navíc nemá ani symetrické) ;-)
    Mřížka na druhý reproduktor je u iPhone 7 jenom na ozdobu - AppleReportAppleReport
    http://www.applereport.eu/2016/09/19/mrizka-na-druhy-reproduktor-je-u-iphone-7-jenom-na-ozdobu/
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    JEREMIUS: To bude jenom dyzajn, měl jsem to stejně na nějakým Umidigi nebo co to bylo zač. Prostě šmečko.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Má někdo Redmi Note 7? Má dole 2 reproduktory, nebo jen 1? :-) Na spodní straně je uprostřed USB port a pak vlevo a vpravo stejné otvory, myslel jsem, že jsou to 2 reproduktory. Ale hraje jen ten pravý, levý ani nepípne. To je tam jen designový prvek?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PSYSBEE: No, jestli to bere zvuk z integrovanýho mikrofonu, tak je to stejně generátor náhodných čísel...
    CADDY
    CADDY --- ---
    JIMX: to jenom, ze jsi byl posledni, tak jsem to dodal :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    CADDY: no mně to nevysvětluj, to spíš tady kolegovi níže :-)
    CADDY
    CADDY --- ---
    JIMX: tak hlavne appka je univerzalni, takze to nejspis ovlivni i HW telefonu...no a pak kdyz to tvurci appky nastavi podle nejakho vzorku, kazdy podle nejakeho jineho, tak to pak na jednom telefonu se stejnymi vstupy muze delat takovy bordel :) Aspon hadam, ze by to tak mohlo byt :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    očividně je každá appka jinak nakalibrovaná ... já v tom nic divnýho nevidím :-)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    tak nějak z principu tohle nemůže nikdy fungovat, více bych neřešil.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    JIMX: nečekám úplně správný čísla, ale je mi divný, když mi jeden ukazuje 10dB a druhej 30dB .. tak spíš jestli někdo to někdy porovnával s něčím ověřeným ..
    JIMX
    JIMX --- ---
    to přece bez nějaký kalibrace nemůže nikdy dát správný čísla ... maximálně tak nějaký pomerovy měření s tím člověk udělá ...
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Doporučí někdo ověřenou appku na měření decibelů? Překvapilo, že mají dost rozdílné výsledky i v řádech desítek decibelů.. (např. jedna ukazuje šum okolo 10dB, jiná v té samé místnosti při té samé hladině hluku klidně i 30dB..) Díky
    CADDY
    CADDY --- ---
    Díky všem, koupil jsem tu G6 a myslím, že těžko něco lepšího za ty prachy sehnat :)
    HANZO
    HANZO --- ---
    Máte někdo P30 pro? Funguje vám nekočná smyčka při posouvání uvodní obrazovky?
    CADDY
    CADDY --- ---
    SAKALICEK: Jojo, ja tu koukal v mistni inzerci na ten Nexus 5X, ale preci jen uz je to starsi, ted mam sanci mit levne peknou LG G6 v zaruce, tak to by byla pecka a vyreseno...dneska odpoledne budu vedet :)
    SAKALICEK
    SAKALICEK --- ---
    CADDY: Osobně bych doporučoval něco z programu android one.
    ATAN
    ATAN --- ---
    CADDY:
    Huawei Y6 2019 Dual SIM od 3 333 Kč - Heureka.cz
    https://mobilni-telefony.heureka.cz/huawei-y6-2019-dual-sim/
    NELDE
    NELDE --- ---
    CADDY: Dcera má Samsung J3 a zcela bez problémů.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    CADDY: Za necelých pět litrů si žena koupila Huawei P Smart 2019, dá se sehnat už od cca 4600,-. Co jsem se na to tak trochu koukal, tak je to imho bez problémů použitelnej telefon, kterej by měl chvilku vydržet (pokud není majitel ras nebo gamesník nebo oboje).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam