• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SLL_QUY
    SLL_QUY --- ---
    Tor Browser pro Android je v plné oficiální podobě na Google Play

    https://play.google.com/store/apps/details?id=org.torproject.torbrowser
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    google keep tmavý rezim ...me gusta
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    HELVETE: To záleží na tom pokladním systému jestli to podporuje, na tyhle jednoúčelový věci bych se toho nebál. Jinak jako obecně tablet bych taky doporučil ipad, mám už 4. aktuálně pro 10.5 a zatím bez problémů, žena měla před tím 2 androidí a v rámci spolehlivosti nebe a dudy.
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    HELVETE: Sorry bylo pro Brap242, ale na mobilu ukliknuti.
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    HONCKA: Hele mám pracovní S2 a svůj iPad 4 mini a i po zkušenosti s jinýma tabletama (včetně Shieldu od nVidie, který byl snad jediný fajn) s klidným svědomím řeknu, kup si iPad podle preference a finančních možností (a že ty Samsungy nejsou taky žádná lásce).
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    BRAP242: jestli ti nevadi starsi android, tak bych sel asi do S2, S5 mi prijde na kasu uz trochu jako kanon na vrabce a ostatni vetsinou nemaji v 10" tablety v pomeru 4:3 coz na kasu mi prijde lepsi nez sirokouhly
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    ADAMH: to by si byl neskutecne zlatej. Ucel tabletu je pouziti v kramu jako pokladna.
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    Ahoj,

    uz jsem se ptal vedle ale zkusim to jeste tady:
    potrebuju koupit do prace 2-3 androidi tablety - poradte mi - jako HiTech bych vzal Samsung Galaxy S5 - moznna tu E variantu - a potreboval bych pak jeste nejaky dva dalsi. Poradte
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    LBW: Pro LinkedIn mi to připadá jako celkem racionální seznam. Navíc jsou už dnes všechny citlivé permissions vedeny jako runtime, takže se vyžádají až když budou potřeba. Po spuštění nechce žádnou z nich (Kalendář, Fotoaparát, Kontakty, Poloha, Mikrofon, Úložiště), až když to po něm chceš ty. Obecně bych se už v dnešní době nebál ničeho, co nechce práva hned při instalaci (tj. builděno pro API Level 23 a vyšší - tedy Android 6.0+). Když pak hned po spuštění vystartuje, že chce kontakty a kameru, tak můžeš okamžitě vycouvat :-). Buď mu ta práva prostě nedáš, nebo to odinstaluješ.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    S tím huaweiem je to Pech. Mám první a zalíbil se mi, funguje jak má. A teď abych si zase zvykal na něco jinyho, až bude čas tenhle vymenit
    HULIK
    HULIK --- ---
    SKAUT: To by pak koupil asi kazdej :-)
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    ADAMH: Me se povedlo koupit novy Pixel3 za velmi pratelskou cenu (kolem 10k). Taky jsem hodne přemýšlel o tom co vzít misto N5X...
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ARIAEL: Detekci škodlivin (Babiše) mám také. Měl jsem na mysli "Maloměk" v Linkedinu.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    ERGOSUM: Kostelecky uzeniny? To ti chvalim
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    LBW: Tak s tím jsem skončil hned jak ho koupil "Vy víte kdo"
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    ADAMH: kolega má nokii 7 pro nebo tak nějak a vůbec není to špatný. Pixel bude určitě ještě lepší
    LBW
    LBW --- ---
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    VYHULENY_UFO: To je Huawei screensaver :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    LBW: na screensaver dobry, ne?
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    LBW: zalezi co je to za apku, ale teda normalni mi to neprijde tak jako tak... ja osobne bych si nic takovyho neinstaloval
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam