• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    VESNACH: zkus to popsat ještě nějak podrobněji pls...jakože v noci ti přijde zpráva a telefon nepípne?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VESNACH: nemáš zapnuté nějaké "do not disturb" nastavení?
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    SKAUT: OneUI, cekal bych to treba nekde pod "oznameni", ale tam je u notifikaci jenom jestli se maji zobrazovat, nic o zvuku...
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    VESNACH: Čistý android tohle nevlastní ( aspoň ja to v něm nikdy nenašel ), takže těžko říci když nevíme jaké prostředí ( které za to nejspíše bude moct).
    Ale hledal bych neco jako "doba klidu" , "noční režim" a významově podobné.
    VESNACH
    VESNACH --- ---
    prosim vas, takova otazka...nevim uplne jak formulovat klic, abych si to nasel, ale... kde v android 9 nastavim, aby mi chodily vsechny notifikace i v noci... hlavne sms zpravy??
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    HULIK: aha.. tak to asi nic.. já koukal do play.google.com/settings a to s těmi 28 dny jsem netušil.. (starý mobil jsem pár dnů zpět zapnul kvůli sms z banky)
    HULIK
    HULIK --- ---
    8BB76E1: V seznamu zařízení jsou jen připojená v posledních 28 dnech. Kde myslíš ty?
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    HULIK: nějaký seznam zařízení je v nastavení, když se přihlásíš do Google play přes web.. ale nevím, zda tam bude všechno.. mně tam jeden telefon chybí..
    HULIK
    HULIK --- ---
    Ahoj, nevite nekdo zda se da nekde zjistit historie pripojenych mobilu k uctu google od vzniku google uctu?

    Díky
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    ANDREJKA: Pak bych počkal. Já jsem v době, kdy to ještě šlo, naopak migroval zálohu do High Quality Photos, a jak se pracovalo s velkým objemem souborů, tak to trvalo snad dva dny, než se aktualizovala quota. Google v té době snad i uváděl, že to může trvat až 24 hodin, ale dnes už tam tu informaci nevidím.
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    ANDREJKA: To bude IMHO souviset s tím, že ve standardním nastavení (High Quality) se fotky na Photos nepočítají do limitu, zatímco soubory na Drive ano. Nepovažuju to za moudré rozhodnutí :-).
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ANDREJKA: Máš vysypaný koš?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ANS
    ANS --- ---
    na toto vlidna odpoved neexistuje :D
    LYNXCZ
    LYNXCZ --- ---
    Ahoj, prosím nevíte někdo jakou nejlepší rom androidu můžu naroubovat na lumia 930 a jak? Díky za vlídnou odpověď ;)
    HANZO
    HANZO --- ---
    Je tu někdo s10?
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    MATEJCIK: tak... ses muj zachrance, prepla sem si do aj, jestli hledam dobre, a z nejakyho duvodu tam jr hromada nastaveni navic - a je ted i v ty cestine, tak nechapu. tisickrat dekuji :)
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    MATEJCIK: diky, ja mam prave v tyhle nabidce jen notifications on/off a myslim, ze sem mela android 6/7 kdyz sem nastavovala telefon loni, tak mi to mozna fungovalo prenesenim nastaveni pri updatu ale ted to tam vubec neni... chjo to je fakt zase zmena k lepsimu :D
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    KRISKA: nevím jestli to pomůže, jsem na androidu 9
    ale u mě to je Settings -> Lock Screen -> Notifications -> Display Style
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    TEKKIT: na windows je užitečnost antivirů podobná
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam