• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    LEON_KOWALSKI: done / Pixel 2XL
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Vyšel Android 10, uživatelé telefonů Pixel už mohou aktualizovat - Root.cz
    https://www.root.cz/zpravicky/vysel-android-10-uzivatele-telefonu-pixel-uz-mohou-aktualizovat/
    PHLANX
    PHLANX --- ---
    DEEJAYY: samsung health ?
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    MA747: Google maps
    MA747
    MA747 --- ---
    Neřešil někdo pls běh aplikace na pozadí, konkrétně GPS loggeru (OruxMaps/Geo Tracker/...) na Androidu 9 Pie (Samsung). Nedokážu přimět systém, aby ji nezabil/neuspal. Zkoušel jsem různá nastavení v battery settings, ale bez úspěchu. Jsou zaznamenané dva body a to start a cíl. Resp. nevěděl by někdo o jiném aplikaci, která by běžela na pozadí a logovala GPS? Díky.
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    existuje apka, kde by se mohlo přihlásit několik lidí a počítalo se jim, kolik udělají kroků za nějaké období?
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    GEKONZPRAHY: Ha, tak na trech teckach je "Block contact". Díky za nasměrování.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    NAZARETSKY: A kdyz rozkliknes primo ten kontakt?
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    Mám lama dotaz. Chtěl bych zablokovat kontakt (otravný prodejce) na incoming cally. Vygooglil jsem, ze by se to melo udelat nasledne "Settings > Phone > Call Blocking & Identification" .
    Bohuzel kdyz vlezu do settings, tak tam zadnou polozku Phone nevidim. A kdyz necham v settings vyhledat slovo "block" tak to najde blokovani kdejakejch kravin, ale callu ne.
    Co delam blbe, ci nechapu? Telefon o sobe tvrdi, ze je Android 8.0.0.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zítra by měl být vypuštěn Android 10
    Android 10 Release Date Will Be Tuesday, Canadian Telco Rogers Corroborates | Technology News
    https://gadgets.ndtv.com/mobiles/news/android-10-release-date-september-3-tuesday-rogers-2094410
    PECA
    PECA --- ---
    Nojo vlastně, lineage OS. myslím, že Nokie by měly jít odemknout, stejně jako SONY telefony... Mrknu se na to.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    KOLCON: To se hodí, dceři chcípnul Nexus, tak dostala moji Nokii 6.1 a já si koupil Samsung Galaxy A50, tak aspoň budu mít dlouho updaty :-)
    Nicméně - do Samsungu jsem šel i proto, protože na něj (v případě potřeby) snadno dostanu Lineage OS :-)
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    LEON_KOWALSKI: Samsung jo, podpora na s7 skončila až teď...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    PECA: doufal jsem, že to alespoň na 3 roky podpory dotáhnou - to myslím nemá nikdo. S výjimkou Pixelů. Tam dostane A 10 i první řada.
    Ale to je novinka s tím překročením dvou let u Googlu, protože u Nexusu byli 2 roky a šlus. Měl jsem Nexus 5x. Ten skončil na A 8.1
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    PECA: jo aha. To jsem nevěděl.
    PECA
    PECA --- ---
    LEON_KOWALSKI: jenze to je Nokia 8 Sirocco, nikoli první Nokia 8: https://www.nokia.com/phones/cs_cz/compare?devices=nokia-8-sirocco_vs_nokia-8-2017_vs_nokia-8.
    V odpovědích na twít je pár podobných postesknutí. Bral jsem Nokii s tím, že jsem jim věřil, že budu updaty dávat dýl, než třeba SONY. Ale o moc dýl jim to nevydrželo, doufal jsem, že to alespoň na 3 roky podpory dotáhnou.
    Nicméně dík alespoň za update na 9. Třeba Lenovo na zákazníky vyloženě kašle - jejich "biznisovej" tablet dostal akorát pár záplat a šlus. Nedotáhli to ani na Android 7, kterej byl už venku, kdy tablet vydali - to jsem čekal, že bude tak nějak samozřejmost a ono houby.

    No nic. Mobil furt drží parádně, tak to s ním ještě dost dlouho doufám vydržím a pak se uvidí...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    PECA: je tam - Q1 2020 ... pod 1 plus a 5.1 plus
    PECA
    PECA --- ---
    LEON_KOWALSKI: bohužel, nějak "zapomněli" na nokia 8 :(
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    Nokia už má rozvrh kdy na telefony nasadí Android 10 (Q)
    https://twitter.com/sarvikas/status/1164528557613207552

    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj. Včera mi z aliexpressu dorazil miband 4. Nějak mě nebaví. Nechcete ho někdo? Stal 34 dolarů. Cena 750kc Praha Opatov. Není to čínská verze, ale ta druhá globální.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam