• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DRAGON: Ten Duo má design dvou obrazovek, co jsou spojené kloubem, kdežto Fold jedné ohebné obrazovky. Uvidíme, který typ multiscreen zařízení, zda vůbec nějaký, se uchytí.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: no tak bohužel, ten je tak agilní, že mi třeba na aktualne.cz s první reklamou v článku sežere i zbytek textu :). byl to hezkej pokus, ale buď sáhnu po nějakým systémovým řešení anebo na myšlenku ad-free browseru zase zapomenu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NECROMAN: to tedy :) hlavne ty cinsky kopie i tohle vychazi ze samsung foldu, kterej teda taky neni zadna dokonalost, ani ta druha verze
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    DRAGON: hlavně představit device, který si budu moci koupit za 15 měsíců - za tu dobu se objeví 15 čínských kopií :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NECROMAN: to je docela debakl, ten display :) bych se to bal otevirat
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Microsoft Surface Duo Will Be a Dual-Screen Android 'Device'
    Microsoft Surface Duo, Surface Neo, Surface Phone: Details, Specs, Release Date | WIRED
    https://www.wired.com/story/microsoft-surface-duo-neo-phone/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP: no prave :)) uplne si rikam ze uz to resime tak dlouho, ze to skonci tim, ze reknes, ze to je sracka, ale dobre, budme optimiste :D
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: no hochu mluvim o tom prohlížeči, cos mi právě poslal ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP: neco mi rika, ze to bude hroznej fail :))
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: tak to je jiná. ten jsem nechtěl stahovat kvůli hodnocení 3 něco, ale dám mu šanci :). ď
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: pls pošli link na tvůj browser. asi jsem si nainstaloval nějakej jinej, co sice reklamy maže, ale spamuje mě svejma, teď koukám, že jich je na storu halda
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TAP: tak toho sem si uprimne jeste nevsiml, mozna to bude asi tim, ze ja vsechny dotazy a reklamy a podobne veci v hlave filtruju, nectu a rovnou vypinam. No vida: adblock rovnou v hlave! :)
    TAP
    TAP --- ---
    DRAGON: neštve tě ten opruz s neustálým vnucovánim premium subscription? vyskakuje to jako notifikace, občas se to ozve i v appce... měsíční platba za browser, nedík
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SKAUT: aha, to se mi nikdy nestalo, ze by to nezafungovalo. Ja odemykam finger printem, takze pouze prilozim mobil a vse potrebne se provede samo.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    DRAGON: Me treba vadi nepohodlnost a obcas nefunkčnost. U GPay do 500kč jen rozsvitim display, nad 500 odemknu - prilozim a zaplaceno. Plus je to primo v systému. U Air musis prikladat 2x a obcas zlobila.
    Je pravda že je to nejakou dobu zpátky protože s těma obstrukcema u Air bylo pro me rychlejší vytáhnout kartu. Takže se těším na GPay...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    GEKONZPRAHY: jo tak, no tak to sem v poho. mam airbank a revolut a pohoda :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    DRAGON: Pokud máš vícero bank (respektive vícero NFC platebních karet), tak ti nebudou fungovat současně s kartou od Air Bank, protože jako aktivní NFC řešení může bejt vždy jen jedno - buď Google Pay, nebo to od Air Bank.

    Pokud máš jen tu Air Bank, tak tě to samozřejmě nemusí trápit :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    mám airbank a nějak sem dodnes nepochopil, jakej je problem s airbank aplikaci pro placení. Platím, přiložím mobil k terminálu, dám otisk prstu, odcházím s nákupem. Může mi někdo vysvětlit, co že je na tom tak špatnýho? Ja to používám od začátku a problém sem v tom nenašel. Dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam