• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    E42
    E42 --- ---
    KEVIN00: CUE jsem s PowerAmpem v minulosti rozhodně používal. I listing na Play říká "- embed and standalone .cue files support"
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    DRAGON: Jediná aplikace, která umí číst cue soubory je Gonemad Music Player. JetAudio ani PowerAmp s cue soubory pracovat neumí.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ERGOSUM: Aha. Takže spíše "móda všeho-jako-webovky se srazila s upgradem browseru."
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: dik, zkusim, ma to normalne jeste zaruku, takze myslim ze dobrej kauf :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: tak ať se prodá... jestli nespěcháš, dej jí za 10 a slevit můžeš kdykoliv :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: ajo vlastne, mas pravdu, ted koukam na fakturu, je to 64GB :)

    jinak sem patral a prodava se jeste docela hodne nad 10 tisic, viz treba mironet
    Mobilní telefon - SAMSUNG Galaxy S9 64GB zlatá / 5.8" / OC 4 | Mironet.cz
    https://www.mironet.cz/...-zlata-58quot-oc-4x28ghz-4x17ghz-4gb-64gb-12mp8mp-lte-android-90+dp358442/

    tak ja ji nahodim do bazaru za 9, myslim ze to je ferova cena.
    diky za radu!
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: ony se dělaly 32? neni to náhodou 64?

    jinak funglovka S8 je teď v akci za 8888,- (ale to je výběhovej doprodej) a už bez aktualizací, takže si myslim, že kolem 8 bys dostat mohl
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, tusi nekdo prosim, za kolik prodam uplne novou Samsung S9? Lezi mi doma od ty doby, co mi ji vratili z reklamace a nemam pro ni uziti, tak premyslim, ze bych ji strelil. Je to ta 32GB tmava.
    diky za tip
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ERGOSUM: What what?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CASTER: Jj, musí běžet SyncThing na všech zařízeních, který jsou do syncu zapojený, tj.minimálně mobil a ten NAS.
    CASTER
    CASTER --- ---
    PISKVOR: a musi neco bezet i na tom NASu, nebo mu staci samba?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Pokud někdo teď přišel o data a nastavení nějakých aplikací, tak za to nejspíš může Chromajzl.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CASTER: SyncThing. Nemá sice cloudovou část jako DropBox, ale jednak neprudí s limity úložiště (potažmo placením), a jednak posílat data neznámo kam není nutně výhoda.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    CASTER: Dropbox. Proste si tam zatrhnes sync photos kdyz jsi na wifi a o ostatni se nestaras.
    CASTER
    CASTER --- ---
    RATTKIN: Souhlasim, ja to mam syncovany i na google photos, ale tam to prekomprimujou, takze bych rad i ty originaly. Jinak NAS se zalohuje na placeny iDrive.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOOMIX: tak to mame uplne stejny, divny
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    DRAGON: nemám tušení. Mám Netgear WNDR3700v2, do WAN internet od ISP, do jednoho gigabit LAN mám HTPC/NAS, wifi 802.11n 5Ghz a jede to stabilně kolem 100Mbit/s. Nastavený to mám jako Ty, telefon Redmi Note 5
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TOOMIX: to je u mne bohuzel nerealny, protoze i prestoze mam NAS Synology na gigovy siti, tak z moji S10ky se pres samba plugin v TOTAL CMD kopirujou ty data v radech desitek az stovek kilobitu za vterinu, coz je fakt strasny. Pritom kdyz se prihlasim v commanderu na ftpko, tak to jede 20-40MB/s. S tim pluginem asi bude neco spatnyho nebo to mam blbe nastaveny :/

    ciste nahodou, nenapada te, cim by to mohlo byt? domaci sit je nasledujici:

    UPC router ____-> RJ45 -------> SYNOLOGY NAS
    |_____________-> 5ghz Wifi --> Samsung S10

    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    CASTER: zálohování dneska musí být automatické a mít verzování.
    když nemáš čas/peníze tak to aspoň dej na Google Photos ať nám tu za rok nebrečíš
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CASTER: nějaký čas jsem tohleto řešil až jsem nakonec jsem skončil u toho, že prostě jednou za týden/dva zapnu v mobilu Total Commander, dám kopírovat celou složku Camera přes SMB do NASu, dám přeskočit duplicity a ono se tam všechno nové nasype
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam