• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    AKI_NO8: Tak desktop app je základ aby to fungovalo, androidí část je jen "server" .
    Přiznávám že to zatím provozuji s aplikací v Chrome, která bude Googlem zaříznutá, proto to nabízí desktop verzi.
    A co teď koukám tak se to nijak moc neliší. Chce ten samý přístup (e-mail, jméno, datum ) z toho samého důvodu ( licence navázána na Google účet ), na nákup licence je dole "tlačítko" na upgrade .
    Jedna fotka je Chrome app, druhá je win app.
    A nevím jak teď ale kdysi to psal dost rozumný člověk.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    SKAUT: V appce na Androidu mi skončil Wizard na nějaké třetí/čtvrté stránce s tím, že teď je čas nainstalovat Windows Applikaci. Dál se s tím nic nedalo dělat - buď aplikaci zavřít a nebo kliknout na button, který akorát vracel URL adresu pro stáhnutí Windows aplikace. A Windows aplikace mě dovedla až k popisovanému.
    E42
    E42 --- ---
    E42: Kdyby to ještě někdo sháněl, tak Rain Radar zatím dělá přesně to, co jsem od něj chtěl.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=webfreak.si.rainradar
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    AKI_NO8: Hmm divný, po mě appka samotná chce zapnutý USB debug ( funkční podmínka ) a jestli to chtělo nějaký přístup k google účtu, tak jméno, e-mail, jazykovou predvolbu ( protože se ta licence váže na Google účet ). A není třeba se k tomu složitě klikat, v chrome app je to hned po spuštění.
    A ještě dobře fungoval Chrome Remote Desktop. do zařízení se nahodi appka, spáruje se a a jupí čerte.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TEKKIT: pouzivam Firefox, v něm ublock origin na blokováni reklam a extension video background play fix. videa přehradám v browseru, ne v appce.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    AKI_NO8: Já používal AirDroid - hlavně proto, že na PC to běželo v prohlížeči. Byl jsem vždy spokojen.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    TOOMIX: Aha, HOST. Super, to bylo to magické slovíčko. Ta ejich základní appka "TeamViewer" mi akorát nabídla nějaký další QuickSupport a před to vzdálenáplocha nešla. Přes host už ano (i když potřeboval doinstalovat plug-in, který chtěl povolení na "instalace z neznámých zdrojů". Snad ale v tomto případě tomu můžu věřit.)
    Tak díky moc, snad bude sloužit.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AKI_NO8: "TeamViewer Host" z google play mi vždycky fungoval standardně
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    TOOMIX: Zkoušela jsem free verzi - neumožnil mi vzdálenou plochu, jenom přenos souborů atpod. Pokud funguje v PRO je problém cena - 638 korun bych zaplatila jednorázově, ale ne měsíčně.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    AKI_NO8: co TeamViewer?
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    Ahoj. Nevím jestli jsem tu dobře, ale - Máte tip na aplikaci, kterou lze Android zařízení ovládat skrze PC? Něco jako RemoteDesktop, ale abych se mohla z Windows10 připojit do Androidu (Androidí zařízení je TinkerBoard - klon RaspberryPI od ASUSu, takže nepotřebuju telefonovat, SMSkovat atd. Potřebuju spíš opravdu jenom vzdálenou plochu). Pokud to půjde jenom přes wifi/ethernet/USB budu o to raději.
    Vyhledala jsem pozitivní recenze na Vysor, ale aplikace mi příjde docela podivná. Byla jsem ochotná si ji i koupit, ale jejich registrační systém byl ještě podivnější a skončila jsem u předhozené webové stránky která chtěla povolení k oprávnění plné kontroly k mému google účtu. Tam se naplnila moje paranoia a Vysor putoval z obou zařízení pryč.
    Nevím jak je na tom AirDroid - trochu se bojím podle recenzí, abych nedopadla podobně.
    Aplikace může být i placená pokud to bude menší částka (max tak kolem tisíce korun jednorázově).
    Nevím jak je to třeba s VNC věcma.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Mam tu soft-bricknuty tablet Lenovo Yoga 2 830L, teoreticky by mel jit fixnout preflashovanim, nechce se mi s tim parat a ani pro nej nemam vyuziti. Nechce ho nekdo za cenu HW? Kdyztak posta.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SUK: premium to umí, stačí zaplatit a vše je vyřešeno...
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    HOUMLES: nejakou dobu pouzivam, zatim je to dost v pohode.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    stahnete si modnutej youtube...
    YouTube Vanced APK [NONROOT/ROOT/MAGISK] - Official Website
    https://youtubevanced.com
    SUK
    SUK --- ---
    JIMX: Tak z youtube lze streamovat pouze zvuk, nevim, proc to ofiko apka neumoznuje :)
    JIMX
    JIMX --- ---
    to máte za to, že zbytečně zatěžujete sítě video provozem, když posloucháte jenom zvuk ... já bych to zakázal :-)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TEKKIT: Jo, myslím, že tu appku úmyslně ořezali.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    PISKVOR: aha takže myslíš že není chyba v mé neznalosti?:O

    (btw to jejich vyzkoušejte premium mě taky slušně sere:))
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TEKKIT: To dělá Youtube, aby sis pořídil prémiovku. Zkus si to pustit z mobilního Firefoxu, ten umí překvapivé věci, jako třeba přehrávání v okně...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam