• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    E42: těžk říct, dneska ráno byl na 1. místě Facebook, idkyž byl vypnutý. Paradoxně taky došlo na to, že jsem v cca 06:00 telefon uspal s 50%, po celou dobu byl v klidu. Po 20 minutách jsem ho probudil a měl jen 20%. Tak jsem ho připojil na moji QC 3.0 nabíječku a telefon měl najednou za 15 minut 98%. Takže buď chyba v telefonu (což teď řeším factory resetem a updatem z MIUI 9.5 na MIUI 11) nebo v baterce
    E42
    E42 --- ---
    TOOMIX: To ale dost zřetelně vypadá, se viníkem je Chrome. Podívej se, jestli ti na pozadí nepřenáší nějaké velké objemy dat. Máma takhle během pár hodin v noci protočila snad 8 GB, baterku to samozřejmě vybilo taky. Nezjistil jsem, co přesně se stalo, ale ta data stáhnul Chrome, tak asi nějaký stream nás pozadí nebo tak něco.
    Zkus Chromu zakázat data na pozadí, jestli to nezmizí.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TOOMIX: Nope. Udelej factory reset a jen se prihlas k uctu.

    Pak telefon 3 hodky pouzivej, nez si poresis dalsi veci.

    Pokud battery drain zmizi, tak si to donastav a bud stasten.

    Pakud nezmizi, tak to posli na reklamaci, nebo zacni resit novou baterku/telefon.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LAUNCHER: no...to s tím zítra strávím celý den
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TOOMIX: Factory reset. Pokud nepomuze, poslat na zarucni opravu. Pokud to neni v zaruce, tak dle uvážení nova baterie nebo novy telefon.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SULINAR: nafouklý to není

    Jinak za 3 hodiny běžného používání (2 telefonáty, trocha internetu) od odpojení ze 100% jsem ztratil 42%





    SULINAR
    SULINAR --- ---
    TOOMIX: u Redmi se mi nedavno na sluzebnim telefonu nafoukla baterka a chvoalo se to presne takhle. Bezduvodne rapidni vybijeni. Podivej se, jestli nekde neni odchliple sklo nebo zada a nemuzes mit taky vadnou baterku.
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    TOOMIX: to chápu. Mě takhle nějakou dobu blbne reprák - prostě slyším kulový. Ale představa, že musím dát do kupy všechny authenticatory apod... :D
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LOVE_DALI: do toho se mi právě moc nechce :)
    LOVE_DALI
    LOVE_DALI --- ---
    TOOMIX: Zkusil bych factory reset nejdřív :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Z ničeho nic (žádná nová aplikace, žádná aktualizace) se mi na Redmi Note 5 (koupeno srpen 2018) začala rapidněvybíjet baterka. Přes noc, kdy telefon jen leží klidně o 30%. BT, GPS a WFI mám v podstatě zapnuté neustále, ze sledování spotřeby (viz screenshoty) nevyčtu zhola nic. Na posledním screenshotu je vidět další skok o skoro 30%, kdy jsem asi 10 minut hrál hru a používal chrome, takové skoky se mi nikdy neděly. Předpokládám správně, že baterka po 2 letech používání umírá? Díky







    DR_K
    DR_K --- ---
    a kdyby mu(ji) to pripadalo vsechno titerne, tak si pomoct Big Launcherem https://play.google.com/store/apps/details?id=name.kunes.android.launcher.demo&hl=cs
    ANS
    ANS --- ---
    RATTKIN: jestli vidi a ma cit v prstech, tak je to asi jedno ;)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    je nějaký android lepší pro důchodce než ostatní mobily? chce WhatsApp a čistý android.
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    SHMADE: Tak zajímavý, problém způsobila jiná aplikace, konkrétně GlobalSec, kdy po její odinstalaci už to zas funguje normálně... Teď jsem ji zkoušel nainstalovat znovu a zase to ten Launcher rozbilo...
    SHMADE
    SHMADE --- ---
    Používáte někdo Launcher 10? Od včerejška vůbec nefunguje, ani přeinstalace nepomohla... Xperia XA1, kdyby to k něčemu bylo... Netuší někdo co s tím? Díky.
    SLASH
    SLASH --- ---
    JOHNY_G: nakoniec som si napisal vlastne riesenie a integroval to s https://loggly.com/
    SLASH
    SLASH --- ---
    JOHNY_G: no jedna sa o Unity apku , pisane je to v C#, neviem ci sa tam daju lognut a poslat runtime errors
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    SLASH: Loguj si to do souboru a dej tam nějaký send feedback. Jinak se z toho zblázníš :-).
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tvl kam se poděl slogan "levná čína"?:)))

    Mobil Huawei P40 Pro+ se začal prodávat v Evropě. Jaké jsou ceny?
    https://www.svetandroida.cz/huawei-p40-pro-plus-prodej-v-evrope/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam