• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    TOM
    TOM --- ---
    HOUMLES: tak to mám smůlu :( (CAT S61)
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    TOM: da se to obejit moddem frameworku, ale jedine s rootem
    TOM
    TOM --- ---
    HOUMLES: nedá se to nějak obejít? chci používat NFC platby s zároveň nemít žádný zámek displeje
    neuměl by to třeba Tasker? bez rootu?
    DEEJAYY
    DEEJAYY --- ---
    mám na pár dní na testování HUAWEI P40 Pro - tak kdyby někoho něco zajímalo, ptejte se ;)
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    Huawei p30. Asi tyden mi uz nefunguje na androidu 10 android auto...delal jsem format 2x ...zkousel.X verzi android auto a furt nic. Neblbne to taky nekomu?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    FATBOZZ: obvykle zpomalí stářím. ty emmc nic nevydrží
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Existuje nejaka aplikace na monitoring systému. Nejak se zpomalil, ale cpu to nebude. Tipuju na IOps. Da se to nejak zjistit co nejvjc vytezuje cteni zápis. Aktuálně bez rootu.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    STENNY: Ale mapa ti bude fungovat dál. Určitě si zazálohuj balíček a mapové podklady. Ale nejspíš budou fungovat i ty nové podklady.
    Problémy bych čekal u on-line funkcí.
    LACHAUER
    LACHAUER --- ---
    STENNY: občas používám pro ČR místo mapy.cz kombinaci Locus+gccz, ale jestli to jede na androidu 5- netuším.

    OpenStreetMap na paws.cz — Offline mapa pro Android
    https://osm.paws.cz/
    STENNY
    STENNY --- ---
    Vzhledem k ukončení podpory Androidu od 5 níž u mapy.cz bych potřeboval tip na rozumnou turistickou offline mapu (aspoň ČR a SK) pro Android 4.4.4. Existuje vůbec něco takového? Díky.
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Zdravim.
    Mel by nekdo z vas tip na nahradu za 3G watchdog?
    https://play.google.com/store/apps/details?id=net.rgruet.android.g3watchdog
    Diky.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    8BB76E1: 17 track mi přijde dostatečně jednoduchý, nenapadá mě nic, co by se tam dalo zjednodušit
    8BB76E1
    8BB76E1 --- ---
    co používáte na sledování zásilek? já měl dlouho aftership, ale nějak mi to poslední dobou přestává fungovat, tak zkouším onetracker, u kterého jsem ale teď zjistil, že nezvládá českou poštu. existuje něco podobně jednoduchého jako aftership, nebo si mám prostě jen zvyknout na 17track? (to mi přijde zbytečně složité)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    TOOMIX: po rozdělání telefonu bylo na první pohled jasné, že původní baterka je trochu nafouknutá, ale ne tak, aby to mělo vliv na zadní kryt). Po výměně za novou všechno šlape a mám zas "dvoudenní" telefon
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    JEREMIUS: Mě funguje scanner kodu. :-)
    Pak si s tím můžeš dělat co chceš.
    JIMX
    JIMX --- ---
    JEREMIUS: Portmonka je super, dá se i sdílet mezi telefony ... včetně iphonu.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Co na ukládání věrnostních karet? Má cenu zkoušet něco dalšího kromě Google Pay a Stocard?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: mě se to taky takhle nějak stalo
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    RATTKIN: Zjistil jsem, že jsem měl vypnuté takové to skenování wifi, i když je wifi vypnuté. Tak jsem to zapnul a uvidím, jestli to pomůže, až zase někam pojedu
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    JEREMIUS: nemáš zakázaný věci co souvisí s polohou? WiFi, Bluetooth
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam