• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    LEFTY: total commander, vlc. vlc umí hrát rovnou ze SMB. solid take dobrý ale total mi přišel spolehlivější na velké přenosy
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Totalcmd taky leccos prehraje
    JIMX
    JIMX --- ---
    vlc taky umi smb
    TAP
    TAP --- ---
    LEFTY: solid explorer, VLC
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    poradíte pls
    - file manager, kterej umí smb shares
    - videopřehrávač, kterej kousne lecjakej souborovej formát/titulky?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    BUNDA: vyreseno, diky za reakci.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    PSYSBEE: některý úložiště jsou rozdělený na více částí a může být jen plná část pro aplikace či systém, zatímco část pro data může být volná.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Kdyby náhodou, dostal se mi od kolegyně na stůl starší tablet ASUS NEXUS s Androidem ver. 4.4.4.
    - systém nabízí aktualizaci na 5.0.2. Při potvrzení že update ano, se stahování nové verze po chvilce sekne a napíše Nedostatek místa pro stažení aktualizace systému a update skončí.
    - v telefonu je přes 11 GB volnýho místa, aktualizace má sotva pár set Mb.

    Věděl by někdo, v čem je problém?
    ATAN
    ATAN --- ---
    ATAN: ani jedno nevyzaduje root.
    ATAN
    ATAN --- ---
    Na reklamu u webu DNS66 z F-Droid a misto Youtube (je nutne puvodni YT odinstalovat nebo disblovat) Vanced app z https://vanced.app/
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    EXCITE: jinak je to ono. reklamy v aplikacích a na webu to blokuje (většinou, záleží podle listu)
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    EXCITE: nevím na YouTube nás mobilu nekoukám
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    RATTKIN: Tohle ?: https://netguard.me/ umí to to blokovat reklamy v apce Youtube? :)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    PUNKREASS: To první jo, ten reinstal jsem, pokud vím, v minulosti dělal, ale zkusím to znova.
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    JAMILLOS: klasiku vymazat mezipamet, vymazat data, odinstalovat (aktualizace) a znova nainstalovat si zkousel?
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    SWIST: reklamy se dají odstranit přes NetGuard (instalovat přes f-droid nebo APK z jejich stránek, Google play verze neobsahuje funkci pro blokováno reklam) taky se to dá použít na omezení app co žerou data nás pozadí.
    SWIST
    SWIST --- ---
    TOOMIX: to mám, ale nezdá se mi, že by to nějak extra pomáhalo.. Respektive teď se koukám, a tvrdí že uspořil 12 mb a využito 70 mb..
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SWIST: nastav si v Chrome zjednodušený režim
    SWIST
    SWIST --- ---
    Chm... Mám "problém" s novým telefonem (redmi 8) - vyšší rozlišení = větší spotřeba dat (alespoň hádám že je to tím), zejména při brouzdání po internetu. Používám chrome a dřív mi 1,5 gb relativně stačilo teď otevřu jednu stránku a hned 20 mb pryč.. :D
    Nemáte někdo tip na prohlížeč, kde by se daly osekat třeba stahované obrázky, reklamy atp?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Pls help: Ať dělám co dělám, appky se mi prostě nechtěj aktualizovat automaticky. V Google Store jsem si zapnul auto update pouze přes wi-fi, ale prostě to nefunguje. Platí to pro telefon (Samsung) i Tablet (Asus). Tovární nastavení nepřipadá v úvahu. Jediná změna po přepnutí z manuálu do auto update přes wi-fi je ta, že mi nechoděj tak často upozornění na nutnost aktualizace appek. Vyřešil jste to někdo? Existuje vůbec řešení?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam