• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    ERGOSUM: Ty máš telefon v pronájmu a výrobce si s tebou povídá?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    KOLCON: " a koupíš si iphone"
    Tím myslíš ten směšnej způsob pronájmu u kterýho ti výrobce říká co je pro tebe dobrý? To fakt ne.
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    ARIAEL: Až budeš příště házet něco od Applu z okna, řekni ;)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    KOLCON: Ten kram uz davno letel z okna... Nechapu jak nekdo muze delat s takovym ksuntem treti cenovy kategorie
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    ARIAEL: No a další krok je, že zjistíš, že na ty androidí nedodelky nemáš nervy a koupíš si iphone...
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    LAUNCHER: Ja nakonec skoncil u Sony XM3 na hudbu do vlaku a metra, Arctis PRO Wireless na hry, filmy a multipoint zarizeni a kdyz chci sebou jenom neco malyho, skladnyho a staci nenarocny tak si vezmu upraveny Soundblaster JAM
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    ARIAEL: Telefony souhlas.

    Na sluchatka jsem asi divny clovek.

    Mam tu Sony WF-1000XM3, Bose QC35 II. Ale nejradsi pouzivam vyrazne levnejsi OnePlus Wireless Z, protoze proste ergonomie. Kolem je krku kdyz nepotrebuji, v usich kdyz potrebuji. Na 2 cvaknuti tlacitkem se prepinaji mezi vice pripojenymi zarizenimi. Vydrz 20 hodin, podpora rychlonabijeni. Kdyz je nechci mit kolem krku, strcim do kapsy. Ale YMMV, od sluchatek maji ruzni lide naprosto odlisne potreby a kazdy mame jine usi.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    LAUNCHER: Do 5 tisic dopadnou snad vsechny telefony stejne... Ale zase alespon se ma cim bavit na dalsich par let nez to prijme :) To je taky dobry, ja tohle zkousel u sluchatek.
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, mozna lehce mimo otazka, ale potrebuji vymenit displej u Huawei Mate 9. Posunuly se ty vymeny k lepsimu vysledku? Pred lety jsem menil u Sony a za dva mesice to bylo nepouzitelne. Diky za reakci.
    SUK
    SUK --- ---
    MEMNON666: Vypada to, ze to vyjelo ze stejny cinsky tovarny, jako ty Blackview :) Nevim, jestli se chci zase a znova poustet do tehlech vod...
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    SUK: do 5K bych klidně šel do tohodle fešáka :)
    OUKITEL WP5 Pro, 4GB/64GB, Orange WP5 Pro Orange + | CZC.cz
    https://www.czc.cz/oukitel-wp5-pro-4gb-64gb-orange/294228/produkt
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SUK: Nord ma v kazde krabici pouzdro, ktere nenarocnemu uzivateli urcite staci.

    Nicmene delej jak uvazis, v telefonech za 5k CZK se neorientuji, treba poradi jini.
    SUK
    SUK --- ---
    LAUNCHER: Ten GBV jsem koupil za 7500, OPN stoji 11, to je 3500 navic a minimalne to bude chtit jeste nejaky pouzdro. Dvanact litru je proste pomerne hodne na telefon kolem peti ;) Musis pochopit, ze me pozadavky jsou jine, nez tvoje - me vubec netrapi fotak na hovno ani IPS displej. Jsem nenarocny uzivatel a vzasade jediny, co chci je, aby to prezilo nejakou chvili bez nabijeni, aby to prezilo nejaky ten destik a pad a aby to na me nenarocne ovladani reagovalo dostatecne svizne (narozdil od soucasneho Huawei Y5, kde i s prazdnym systemem cekam sekundy na klavesnici a menu a tak).

    Btw aktualne pokukuju po Redmi Note 9S, a POCO X3, muzes to zdrbat ;)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SUK: Kdybys to nebyl ty, napsal bych OnePlus Nord.

    Ale ze jsi to ty, doporucil bych, abys zase napsal ID LEF, jaky dalsi telefon by Ti poradil. Mohl by z toho byt poutavy serial o reklamacich ruznych slepych ulicek :-P
    SUK
    SUK --- ---
    Tak jestli pamatujete, jak jsem tu resil, co si koupim za telefon a nakonec jsem koupil ten Blackview GBV9500 Plus.

    Dnes jsem ho podruhe a naposledy vratil. Poprvy mu vubec nefungovala SD karta a fotak preostroval az prilis casto. Vraceno presne po 14 dnech.

    Predevcirem se uprostred noci samovolne restartoval. Dneska to udelal znova. Bylo to akorat 14 dnu od chvile, co jsem si vyzvedl predchozi kousek. Ideal, nemusim aspon projit reklamacnim rizenim. Jen pro zajimavost: https://www.youtube.com/watch?v=AyKyWEFDPvw

    Jinak - vubec mi nevadilo, ze to je cihla. Bylo to obrovsky a tezky, ale netrapilo me to. Pri aktivnim pouzivani (hotspot, navigace, cumeni do FB, browser) vydrzel bezproblemu treba 5 dni, nechat ho lezet na stole, da tak 10 dnu.

    Ale z 2 kousku blbly 2 kousky. Takze se jdu poohlizet po necem dalsim :( Ach jo!
    PUNKREASS
    PUNKREASS --- ---
    SKAUT: kdyz mas dve simky, tak nektery nastaveni zprav muzes mit pro kazdou jiny. Mozna se to zobrazi vsechno v jedny nabidce, pokud mas jednu.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    MICKEY_MOUSE: Psal jsem ze v nastaveni. Tak nějak jsem předpokládal že když se bavíme o sms aplikaci že se rozumí nastaveni oné sms aplikace.
    BTW Trošku by mě zajímalo co je myšleno tím nastavením sim karty, taková možnost se mi v zařízení nenalézá - krom fyzicke karticky protože operátor neumí e-sim (no ale jsme v ČR tak co chtít že).
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    SKAUT: Sice jsi mi neřekl, kde to nastavit, ale nakonec jsem to tam skutečně našel. Bylo to v nastavení sim karty, což mě tam napadlo hledat až když jsem byl fakt zoufalý. :) Takže vyřešeno a díky.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    MICKEY_MOUSE: pokud je to opravdu čistáGoogle app tak v nastaveni je patřičná položka. ( čistý android 11, Pixel )
    Není žádný problém ať s diakritikou, či bez.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    MICKEY_MOUSE: Tak zrovna u Xiaomi a MIUI bych se nedivil. Sám mám tedy Mi8 ale ještě s MIUI 11 a tam je Messaging (Zprávy) jako Systémová app MIUI.
    MICKEY_MOUSE
    MICKEY_MOUSE --- ---
    BUNDA: Jde o aplikaci Zprávy od Googlu, tudíž asi standard, nic specifického. Telefon mám Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Android 10, MIUI 12.0.1.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam