• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    LAUNCHER: Imo treba z netflixu, co mas stazeny offline, tak muzes pres chromecast prehravat.
    KASTA
    KASTA --- ---
    TOOMIX: ok, zkusim ji preformatovat jako fat32. Dik!
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KASTA: neni naformatovana jako exFAT? To by mohlo delat problem
    DATEL
    DATEL --- ---
    LAUNCHER: Tento novy chromecast bude jiny, nez ty predchozi, ma na nem bezet Google TV (potomek Android TV) a ma 8 GB uloziste, pro uzivatele dostupnych cca 4,4 GB myslim. Osobne jsem Android TV nikdy nemel, ale pocitam, ze tam pujde nainstalovat treba VLC apod. Ja mam treba doma NAS, takze muzi prehravat z nej, teoreticky by k tomu Chromacastu pripojit USB HUB a flashku... Ale to si jen domyslim.
    KASTA
    KASTA --- ---
    cau, moc nevim kde se zeptat: mam tablet lenovo s androidem (hodne starym 4.4.2.) a z nejakyho duvodu neprecte 32GB kartu sandisk ultra. kartu ohlasi pri vyjmuti/zasunuti pak napise ze probiha snimani media ale uz nic dalsiho, uz se na ni nedostanu. karta v pc normalne funguje a v tabletu vsechny ostatni karty co jsem zkousel taky fungujou. premyslel jsem jestli by to nevyresil upgrade androidu aspon na 5.0 ale nechci si zase bezduvodne vsechno rozhodit....
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DATEL: 1) Nevim jak primo Chromecast, dodnes jsem zadny nemel, nebyl duvod.

    2) S Android TV mam bohatou zkusenost. Na ni nainstalujes napr Netflix, HBO. Ale ani jedna z techto appek neumozni stahnout content do offline. Oproti libovolnemu Android mobilu, tabletu - kde to tyto appky umi.

    3) Nevidim, ze by pro Chromecast inzerovali kapacitu pameti, nebo moznost pripojit disk.
    DATEL
    DATEL --- ---
    LAUNCHER: Urcite? Uloziste to ma a Android TV, tam nejdou doinstalovavat aplikace? Podle me jo...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NECROMAN: Novy Chromecast - Na jednu stranu chvalim, ze uz je k tomu remote.

    Na druhou stranu mi prijde, ze stale bez moznosti offline prehravani. Coz mi prijde neprakticke - kdyz padne net, clovek by alespon pustil deckum neco z offline.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nemáte tušení, kdy a kde bude v ČR k sehnání nový Chromecast?
    Google Chromecast (2020) review: reinvented — and now with a remote - The Verge
    https://www.theverge.com/21495609/google-chromecast-2020-review-streaming-remote-control
    SUK
    SUK --- ---
    BRKODLAK: MIUI :(
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    SUK: vyber neco od xiaomi, budes spokojenej
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    TAP: SKAUT: Díky, pro základní účely postačí. Přesto bych chtěl mít v záloze nějakou alternativu, ideálně čistě lokální (některým kolegům vadí posílat on-line svou polohu googlu, no).
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JIMX: Vsak v pohode, klidne si dal montuj ty svy "zlaty konektory" na BT signal :)
    Jsou lidi kterym to ze ve zvuku chybi vetsina signalu vadi :) A jsou lidi, kterym nevadi ani to, ze jim tece sperma z usi a hraje to jak cinsky plastacky za 10$... Hlavne ze je na tom symbol kusu jabka.
    Ale fakt netusim, proc mi tu vykladas co vsechno jsi poslouchal, kdyz predtim o sobe tvrdis ze jsi hluchej...
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    TRAVIX: V systému je vestavěná historie polohy + "Najít telefon" pro online.
    JIMX
    JIMX --- ---
    ARIAEL: poslouchal jsem hudbu z iphonu i z androidu, taky z gramodesek a z pc ... a ze bych v tom slysel nekdy nejaky zasadni rozdil, kvuli kterymu bych řval, ze apple je neposlouchatelny kram, jsem nezaznamenal ...
    TAP
    TAP --- ---
    TRAVIX: Google maps?
    TRAVIX
    TRAVIX --- ---
    Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně nejlepšího řešení - sháním aplikaci/službu na sledování a záznam pohybu telefonu. V praxi - abych se mohl podívat, kde všude jsem s telefonem za posledních 24 hodin byl. (Volitelně i možnost on-line sledování, tedy že telefon posílá svou aktuální polohu a já si ho s nějakým heslem můžu najít.)
    Zatím jsem našel Traccar, máte zkušenosti s něčím jiným?
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    JIMX: Nekdo se spokoji s malem, no... Viz applisti treba. Oni si to malo dozenou mnohonasobnym predrazenim, aby nemeli pocit ze to co maji je az tak o nicem :)
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    A klidne si mi Kolcone davej minusku kolik chces... Proste appli kram neumi hrat hudbu a nikdy to umet nebude. To je prosty fakt a tvoje ublizeny knuceni tady ti nepomuze
    JIMX
    JIMX --- ---
    ARIAEL: mate cela rodina netopýří uši? :-) ... dikybohu, ze jsem hluchej a nepotřebuju zlatý konektory, abych si hudbu užil :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam