• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SUK
    SUK --- ---
    VLASTIS: Pokud ma android zarizeni line-in, proc by to melo nejit? Zasadni problemy, na ktery muzes narazit, tak je to, ze maloco androidiho ma line-in. Pak prichazi na radu externi zvukovka a tam asi dost zalezi na konkretni distribuci - mam jeden huawei a jeden xiaomi telefon. Huawei mi normalne usb class compliant audio a midi detekuje, xiaomi se tvari znacne nezucastnene.

    Druhou moznosti je pouzit sluchatkovou diru - obsahuje 4. pin na jacku pro mikrofon. Kvalitu v takovym pripade ocekavej nizkou.
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    ahoj, lze na android zarizeni nahravat line-in ? napriklad vystup z digipiana?
    diky
    LEF
    LEF --- ---
    SLANINKA: ja jsem spokojeny s timhle http://www.iget.eu/cs/blackview-gbv9500-plus-black

    desna cihla, ale mam ji rad :-)
    mrkni i na dalsi, maj i mensi cihlicky ;-)
    SLANINKA
    SLANINKA --- ---
    Ahoj, přemýšlím o koupi nového android telefonu. Nyní mám SG Note 10. Hrozně se mi tenkrát líbilo S Pen, ale teď to používám jen párkrát do týdne a život bych si bez něj dokázal představit. Nejvíc mě štve mizerná baterka - při používání bez omezování jsem v šest večer na 20 % a v osm na nule...
    Baterka je tedy pro mě u nového mobilu prioritou - 6000 mAh minimálně. Dále potřebuji kvůli práci dualsim (pokud by byla možnost dualsim a SD karty naráz, budu jen rád) . Hodně platím pomocí NFC. Minimální úložiště 128 GB. Nějaká základní odolnost výhodou, voděodolnost alespoň proti dešti nutností. Na telefonu nehraju hry, takže extrémní výkon nepotřebuji. Bezdrátové nabíjení mi taky nic moc neříká. WiFi 6 a 5G beru jako velkou výhodu. Fotoaparát mi stačí průměrný. Android 10/11. Hmotnost/velikost nijak zvlášť neřeším
    Poradíte mi prosím nějaký stroj? Preferuji české eshopy kvůli záruce, cenu asi moc neřeším - když to bude stát za to, jsem ochotný si připlatit.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    RATTKIN: jop, to je on
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    RATTKIN: Teclast P20HD, čistej Android 10, 4GB, 64 GB, FullHD?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    prosím tip na levný tablet s čistým androidem.
    bude to na prodejně pro zadávání produktů, takže kamery a repráky nejsou potřeba, stačí wi-fi a obrazovka
    VLASTIS
    VLASTIS --- ---
    mám a funguje OK, včetně sdílení obrazovky
    tlf mám nokia 6.2
    KELDA
    KELDA --- ---
    Ahojte. Nemáte někdo TV Philips? Přestalo u ní fungovat sdílení obrazovky a netuším jak a čím to aktivovat. Propojují s S10 Samsung telefonem a telefon nabídne jen u fotek ale obrazovku neumi. Navíc když pustím video (od odborníků co točí video na výšku) tak nemůžu opravit poměr stran a všichni má videu ztloustnou na 16:9
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    RATTKIN: Xiaomi joystick je cca za 500 a pohoda (Xbox rozlozeni, BT, vibrace).
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    nějaký gamepad za min než 1.500 s kvalitou podobnou jak Xbox kontrolér?
    teď mám ipega za 400 a analogové ovladače jsou mizerné
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    MATT: ... se dělí na ty, kteří zálohují a ty kteří o data ještě nepřišli. :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MATT: Oh f..k. Preji hodne stesti pane a napis jak dopadlo.

    Tez me to zajima, az se jednou umacknu, nebo nekdo blizky.
    MATT
    MATT --- ---
    Tip na kloudnej undelete prosim? co jsem zkousel, tak umi jen photos and videos, ale nikdo nepocita s tim, ze si covek muze smazat i jiny data.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    LAUNCHER: Já mám ale S20 :) Jinak díky díky ;)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    GEKONZPRAHY: Ad fotky z novych Samsungu:

    1) Mas na Insta super fotky z S21, coz je hlavne Tvyma rukama a Tvym zajimavym zivotem :-)
    2) Nelibi se mi, viz jak pisu, prave a pouze vystup ze dvou jen 1/3.24" telekamerek na S21 Ultra. Mrzi me to o to vic, ze minuly rok meli paradni 1/2" kamerku. Nemam nic proti wide a ultrawide kamerce na S21 Ultra; nebo wide kamerce v S21.
    3) Zrovna ja potrebuji tele kamerky, protoze male deti. Nic proti lidem, kteri je tolik nepotrebuji.

    Docela casto sebou nosim tohle, takze asi zadny velky stress: [ LAUNCHER @ SONY Alpha - digitální fotoaparáty ]

    Ale chtel bych v mobilu nejake lepsi tele, nez mam v mobilu ted. Za moji rozezranost se omlouvam, zle to nemyslim, uznavam ze v jinych ohledech jsou vsechny ty stroje, z meho listu nize, paradni.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    LAUNCHER: Co konkrétně se ti nelíbí na fotkách z tý S21? :(
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Vyrobci Androidu me tenhle rok trolli :-(

    1) ASUS ROG Phone 5: Spousta zajimavych parametru, nadherna 6Ah baterie, geekovsky zadni display (blbost, ale jsem hracicka), bez tele kamery takze no-go pro me (mmj s ni "scannuji" papiry v polnich podminkach). Jako zadna tele kamerka, na mobilu za (az) 35k CZK...?

    2) OnePlus 9 Pro: Spousta zajimavych parametru, Oxynos ktery mam rad (nebo spis mel jsem, posledni verze uz jsou horsi nez byvalo), nuzna tele kamerka.

    3) Samsung S21 Ultra: Spousta zajimavych parametru, nejlepsi soucasny display. 2x tele kamerka ktera sice vidi velmi daleko, ale malinky sensor a fotky z toho co me nebavi. V EU opet s horsim Exynos.

    4) Xiaomi Mi 11 Ultra: Snad...? Ale bojim se MIUI SW, nejsem pro tohle uplne cilovka.

    5) Huawei stale bez nativnich G apps.

    Jasne, 2nd world issues a jasne, kazdy jeden z vyse uvedenych je realne fajn mobil, ale stejne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam