• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Tyka se me az za rok, ale predbezne - Pro prvnacka do skoly - hodinky a telefonem, nebo telefon? Pokud ty hodinky, tip na nejake konkretni?
    HULIK
    HULIK --- ---
    JIMX: Není to přímo odpověď na tvůj požadavek, ale O2 teď nabízí nejlepší předplacená data u nás. Datová karta 100GB dat za 300,- měsíčně.
    Mám to už od loňska a funguje to.
    JIMX
    JIMX --- ---
    Netušíte jestli ma nejaky cz operator predplacenku s nejakyma slusnejsima datama? Potrebuji vykryt jednorazove cca 10 dni, cca 500-1000mb za nejakou ne uplne silenou castku. Vdf mi nabizi 250mb za 99kc, to mi prijde dost :-/
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    HOUMLES: Ji, ale bylo potřeba doinstalovat nejnovější (beta)verzi OS a přes terminal emulator nainstalovat fingerprint Pixelu 4...
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    COMODOR_FALKON: mas magisk a zapnuto hide?
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    COMODOR_FALKON: Akorát mi nefunguje CTS :'(
    Takže jsem bez Google Pay...
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    HOUMLES: Tak už vyřešeno (manuálně) a ačkoliv to bylo celé dost zmatené, tak na telefonu mi už běží crDroid...
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Já se poseru, teď to zkusim a esemeska přišla hned :D
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    KALIBAN: Nene, ještě to drze napsalo, že zpráva byla odeslána na číslo končící mým posledním čtyřčíslím. Občas to zkusim, jestli ten bug neopravěj, nebo jestli nezačnou zas posílat ty esemesky, ale už s tim moc nepočítám.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    GEKONZPRAHY: jeste tam muze bejt takovej debilni trik, ze na to aby to tu zpravu poslalo, musis jeste jednou kliknout, aby ji to poslalo... je to v tipny
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    COMODOR_FALKON: adb neni to samy co fastboot .. pokud ti to vidi zarizeni v adb tak urcite nejsi ve fastbootu
    COMODOR_FALKON
    COMODOR_FALKON --- ---
    Před cca 2 lety jsem tu řešil (COMODOR_FALKON) problém s telefonem, který výhledově povede k nutnosti ho rootnout...

    Takže teď mám dovolenou a snažím se na něj nacpat crDroid...
    Mám tu tyhle dva (velmi letmé) postupy:
    1) https://forum.xda-developers.com/t/rom-10-arm64-a320-crdroid-v6-17-for-galaxy-a3-2017-18-04-2021.4232511/
    2) https://xtremedroid.com/crdroid-android-10-on-any-device/

    V druhém postupu je použita aplikace TWRP, nicméně v tom prvním, od tvůrce crDroida je explicitně uvedena OrangeFox R11.0

    Takže jsem si našel, jak se má nainstalovat OrangeFox R11.0
    Installing OrangeFox Recovery | OrangeFox Recovery wiki
    https://wiki.orangefox.tech/en/guides/installing_orangefox
    Došel jsem až k: "Flash OrangeFox Recovery by using the fastboot flash recovery recovery.img command"
    ....což se mi ovšem doteď nepovedlo, protože z nějakého záhadného důvodu se moje PC odmítá znát k povelu "Fastboot" - a buď "čeká na zařízení", které je přepnuté do fastbootu a o povel dřív ho normálně vidělo, nebo napíše, že nezná povel fastboot...

    Napadá někoho, v čem může být problém..?

    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    LAUNCHER: Díky, zabralo to
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    LAUNCHER: Zcela bez šance :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    GEKONZPRAHY: Napsat jim na FB?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    LAUNCHER: Tam jsem už koukal, ale nenašel jsem žádnej kontaktní formulář, nic. Asi se musim smířit s tim, že jsem o ten účet přišel.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    GEKONZPRAHY: Napsat IG na helpdesk:

    Centrum nápovědy Instagramu
    https://help.instagram.com/
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    JEREMIUS: Klasika zustane.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    LAUNCHER: Ono to dělá jak na mobilu, tak i na počítači. Je to vyloženě problém Instagramu, ne Androidu jako takovýho... ptal jsem se v Insta auditku, ale nikdo nic, tak jsem zkusil štěstí ještě zde...
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    LAUNCHER: Díky, zkusil jsem. I když si nejsem jistý, že to nevypne úplně takové ty klasické notifikace, já potřebu jen, aby zmizel ten otravný debilní čtvereček s kontaktem. Ale uvidíme, až mi zase napíše :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam