• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    JEREMIUS: Notifikace? Po upgradu na A11 na Samsungu S10e, mi vyskakují notifikace přes display zamčeného telefonu.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Aktualizoval jsem svůj Xiaomi telefon na MIUI 12.5.1. Od té doby se mi neustále rozsvědcuje pravidelně obrazovka, když je telefon položený na stole a zamčený. Lze zjistit, co ji rozsvědcuje? Jaká aplikace to dělá?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    MBR: Začal jsem testovat toto:
    MEmu - The Best Android Emulator for PC - Free Download
    https://www.memuplay.com

    A celkem v pohodě.
    MBR
    MBR --- ---
    PETRPEDROS: zkousel jsem genymotion a celkem v pohode. ted uz ale pouzivam jen bluestacks. naprosto blbuvzdorny, bezproblemovy a se spoustou featur.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CADDY: Hmmm :-(

    Ale zjistili jsme alespon, ze s nekterym Android HW by to pres VLC nejspis fungovalo. Otazka je teda, co pri realnem provozu po XX hodinach.
    CADDY
    CADDY --- ---
    LAUNCHER: Ja prave nejsme uplne BFU, tim spis me sere, ze s tim tak bojuji :)

    Kopie obrazovek je o screenshotech... DeX jsem uz hledal, naslo to jen neco kolem aplikace (takze to zobrazi klasicke info o aplikaci) a jednu polozku z usnadneni, nic nevede nekam, kde by se to dalo deaktivovat...
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CADDY: Hele ano, osobni zkusenost se Samsung telefony uz delsi dobu nemam, ale X lidi mi rikalo, ze telefon a tablet od Samsungu se prekvapive lisi, co se UI tyka. Kdyz jsem zatouzil po Samsung telefonu tak me prave trosku varovali, abych pak treba nebyl zklaman nebo prekvapen. Pravda, tohle dilema pak vyresila Xiaomi Mi 11 Ultra a na podzim snad budu mit zase jednou Pixel.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CADDY: Kdyz hledas text "DeX" pomoci te lupicky v nastaveni vpravo nahore, tak nic?

    Laka me napriklad na tvem screenshotu to "kopie obrazovek".

    Promin ze se takhle ptam, netusim jak zdatny uzivatel jsi, dost mozna ucim orla letat.
    CADDY
    CADDY --- ---
    ..ale dobry vedet, ze u tabletu to tak jde, cili levnejsi samsung by nebyl asi problem...
    CADDY
    CADDY --- ---
    LAUNCHER: hm, to já tam nemám...

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CADDY: LAUNCHER: A nasledne mi VLC (nastaveno jak jsem psal nize) funguje v clone rezimu:

    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: CADDY: DeX vypnuty zde:

    CADDY
    CADDY --- ---
    LAUNCHER: ja uz zkousel hledat i v nastaveni telefonu, zda nejd eodstavit DeX a proste jen pustit obraz...ale nemam chvili klidu a zatim se mi nic nezdarilo...a hlavne to nema cenu tak ladit se svym teleofnem, kdyz by se zarizani na ten ucel teprve porizovalo, takze stejne nemuzu tyto zkusenosti aplikovat :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    CADDY: Vecer mrknu na Samsung Tab S7+
    CADDY
    CADDY --- ---
    LAUNCHER: jo, to pomohlo, super, ja nemel zatim cas se tim tolik prodirat :)


    LAUNCHER: tohle uz je horsi... zadna zmena, proste Samsung si jede DeX, nepouziva onitor jen jako zobrazovac, ale udela z nej jkaoby dalsi monitor s vlastni plochou a rozhranim lisicim se od telefonu... a kdzy pusitm video na telefonu, na monitoru se to neprojevi...a muzu to sice spustit na tom monitoru, jenze tam zas enastava problem, ze naostro pripojene zarizeni zobrazovac nema... je jasne, ze s tabletem jine znacky to muze byt jine, ale premyslim, jak zjistit, s jakym by to slo :-D
    CADDY
    CADDY --- ---
    SUK: aha, on se tak totiz jeden jmenuje a jak jsi to dal jeste do uvozovek, tak jsme to bral jako navedeni na konkretni vec :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SUK: Virtualni monitor IMHO musim zacit pres instalaci jeho driveru, coz me tady nepusti :-/
    SUK
    SUK --- ---
    LAUNCHER: Delal jsem podobnou vec jednou. Virtualni monitor + VNC server sledujici prave ten kousek frame bufferu a VNC klient na tabletu.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HULIK: Je to silenstvi, mam s tim delat ruzne zazraky, ale na tom OS nemam skoro nic povoleno, je to pod blaznivou VPN atd.

    Kdyz nejsou nastroje, zazraky moc nebudou, nebo budou trvat mnohem dele. Ach jo...
    HULIK
    HULIK --- ---
    LAUNCHER: Pokud je zamčený tak že nenajde druhy display tak pochybuji že půjde cokoliv!
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HULIK: Viz moje ctvrta veta :-)

    ZBYNEK: Mrknu, dekuji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam