• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Mám Google a hlasový tam je.

    KELDA
    KELDA --- ---
    Ahoj, možná otevírám již dříve probádané téma, ale mám měl bych dotaz:

    Jakou používáte klávesnici?

    Ptám se proto, že u Samsungu třeba přibylo plno kláves vedle mezerníku a blbě se na něj trefuje. Google je na tom lépe ale zabíhá neumí aktivovat hlasové zadávání. Právě na Samsungu je normálně v horní liště ale na googlu nic.

    Díky!
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    LEFTY: Koukni na syncthing jestli ti to neporesi
    SUK
    SUK --- ---
    LEFTY: Kdyz jsem cestoval, tak jsem mel na podobny stahovani napsanej skript a poustel to, myslim, v Termuxu. Ale hadam, ze to asi nebude ta spravna cesta...
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    LEFTY: To stejný umí TC apka přimo v mobilu, klidně si to můžeš tak překopírovat do jedný složky a tu pak přesunout ;)
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    TOOMIX: ten můj geniální smasung se nechová jako normální mass storage, TC do něj pořádně nevidí.
    Nic, prolezu ty adresáře ručně a vykopíruju to co potřebuju. Aspoň nezaberu tolik místa plným backupem.
    Ale díky za radu.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LEFTY: co připojit telefon kabelem a najít to podle přípony Total Commanderem, Zobrazit výsledek v panelu, no a pak to dáš zkopírovat?

    Případně AirDroid by možná mohl pomoci
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    símvás, je nějakej jednoduchej způsob, jak dostat z androidího telefonu via USB všechny soubory jednoho typu? Jde mi o to nepřijít o fotky z různých messengerů, které si aplikace ukládají lokálně všude možně. Nepotřebuju ukládat všechny možný apk minisoubory, na kterých mě většinou jednoduchej přenos přes windows průzkumníka zhavaruje (dlouhá cesta, nemonžost číst, bouřka nad Bermudama atd.)
    Klidně nějakou google app, která hodí files do jednoho zipu, kterej potom přenesu přes usb nebo nahraju do dropboxu, to je jedno.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    A je zase venku.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Budu teď víc uklízet, tak jsem nainstaloval Ghost Commander. Na něco jsou lepší dva panely.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    Měl jsem solid, je hezký a dobře se ovládá, ale blblo mi kopírování velkých souborů (nízká rychlost, přerušení kopírovací)
    Total je hnusný jak noc, ale ovládání není tak hrozně a kopíruje mi líp
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    SUK: Fx-file manager. Na desktopu jsem sice fanda Tcmd ale na mobilu mu moc nefandim .
    E42
    E42 --- ---
    SUK: Ten Solid umí všechno i bez crcání s pluginama. A hlavně je od základu dělanej pro Android. Total i X-Plore podle mě nezapřou "domácí" platformy (Win resp. Symbian). Ale hodně dlouho jsem je neměl v ruce (nebylo potřeba).
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SUK: jako je pravda, že ten SMB plugin používám minimálně, protože VLC mi přes SMB přehraje co chci.
    SUK
    SUK --- ---
    Nejdriv zkusim TC - SMB plugin spis ne, to je zbytecne slozity, vystacim si s FTP popripade sFTP. Az me zacne stvat (na PC to nepatrilo mezi me oblibene FM), zkusim dalsi. Diky za tipy :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    SUK: Total Commander s FTP a SMB pluginama
    E42
    E42 --- ---
    SUK:
    Solid Explorer File Manager - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.solidexplorer2
    JIMX
    JIMX --- ---
    Tyjo, LG G8s, celkem uz starý model ... LG se navíc na mobily už vykašlalo ... a přesto mi právě dorazila aktualizace na Android 11
    SANTUS
    SANTUS --- ---
    Pripadne X-Plore (FTP server OK, stejne tak WiFi upload/download)

    X-plore File Manager - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lonelycatgames.Xplore&hl=en&gl=US
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    SUK: total commander?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam