• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    LAUNCHER: Ja jsem se tesil na Pixel, ale 6 je za me zklamani. Jako soucasny Oneplusak mozna zustanu u OP i pres "Oxygen". At je to jak chce, tak je na OP6 Oxygen11 nakonec vlastne docela pouzitelny a cisty android porad tak trochu pripomina. Mezi nama. Cisty A12 je omalovankova sracka na urovni jablotron telefonu pro seniory, takze neni moc o co stat.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Pixel 6 Pro zabite 5G a VoLTE v CZ/SK a leckde jinde; bez face unlock
    Huawei odstaveno komplet
    OnePlus odklon od Oxygenu, stale bez pouzitelne tele kamerky
    Samsung v telefonech pro EU tlaci Exynosy, ktere mi zatim vzdy prisly horsi; k tomu stagnace ve fotacich viz DXO; fajn je ze pry zase bude stylus
    Xiaomi 12 Ultra mozna ani nebude pro Evropu

    Prijde mi, ze to s premiovymi Android telefony v 2022 nevypada uplne ruzove 😕
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: 1) Spise budou mit lide na CZ/SK serveru problem tohle precist.

    Napoveda:

    Xiaomi 4S Pro, ZTE 6S Pro, Asus ROG, Motorola S30.

    K tomu znacky BBK: Vivo, Oppo, IQOO

    2) List je to uz zastaraly, vysly mmj Xiaomi rady 12 se Snapdragon 8 gen 1.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: aha, já mám právě Samsung a tam to asi nejde. Díky
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TEKKIT: Napr. Xiaomi si to umi prebarvit do dark mode, alespon ze tak.

    Nativne to imho bohuzel nejde.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    žebříček nejvýkonnějších modelů za prosinec!

    Já nic neznám ty vole:))

    KELDA
    KELDA --- ---
    TOOMIX: díky moc. Vůbec mě nenapadlo kouknout tam
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    trochu asi na okraj:

    Dá se v aplikaci Tečka nastavit dark mode? Pokud ano, tak proboha jak?

    díky
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KELDA: Mám to - vlezeš do nastavení klávesnice Gboard, Oprava textu - Zobrazit pruh návrhů

    Potom když píšeš, tak si zmáčkneš kdyžtak vlevo tu šipku

    KELDA
    KELDA --- ---
    TOOMIX: bez úspěchu .. :(
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KELDA: tuším, že je to cca v Nastavení - Jazyk a zadávání - Spravovat klávesnice - Gboard - Nastavení - Rozšířená nastavení
    KELDA
    KELDA --- ---
    PISTA1: ja to taky mel kdysi ale ted tam nemam ten horní rádek a nemuzu najít jak se zobrazuje. Asi musím gůglit pečlivěji
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Už tu někomu s S20+ přišel Android 12?
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    Mám Google a hlasový tam je.

    KELDA
    KELDA --- ---
    Ahoj, možná otevírám již dříve probádané téma, ale mám měl bych dotaz:

    Jakou používáte klávesnici?

    Ptám se proto, že u Samsungu třeba přibylo plno kláves vedle mezerníku a blbě se na něj trefuje. Google je na tom lépe ale zabíhá neumí aktivovat hlasové zadávání. Právě na Samsungu je normálně v horní liště ale na googlu nic.

    Díky!
    KOLCON
    KOLCON --- ---
    LEFTY: Koukni na syncthing jestli ti to neporesi
    SUK
    SUK --- ---
    LEFTY: Kdyz jsem cestoval, tak jsem mel na podobny stahovani napsanej skript a poustel to, myslim, v Termuxu. Ale hadam, ze to asi nebude ta spravna cesta...
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    LEFTY: To stejný umí TC apka přimo v mobilu, klidně si to můžeš tak překopírovat do jedný složky a tu pak přesunout ;)
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    TOOMIX: ten můj geniální smasung se nechová jako normální mass storage, TC do něj pořádně nevidí.
    Nic, prolezu ty adresáře ručně a vykopíruju to co potřebuju. Aspoň nezaberu tolik místa plným backupem.
    Ale díky za radu.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    LEFTY: co připojit telefon kabelem a najít to podle přípony Total Commanderem, Zobrazit výsledek v panelu, no a pak to dáš zkopírovat?

    Případně AirDroid by možná mohl pomoci
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    símvás, je nějakej jednoduchej způsob, jak dostat z androidího telefonu via USB všechny soubory jednoho typu? Jde mi o to nepřijít o fotky z různých messengerů, které si aplikace ukládají lokálně všude možně. Nepotřebuju ukládat všechny možný apk minisoubory, na kterých mě většinou jednoduchej přenos přes windows průzkumníka zhavaruje (dlouhá cesta, nemonžost číst, bouřka nad Bermudama atd.)
    Klidně nějakou google app, která hodí files do jednoho zipu, kterej potom přenesu přes usb nebo nahraju do dropboxu, to je jedno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam