• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    PECA
    PECA --- ---
    KELDA: Jenom "tipovačka", ale prověř umístění kontaktu (SIM/účet na Google), nějaký nestandardní "znak" ve jméně, či na začátku ve srovnání s ostatními viditelnými kontakty. Eventuálně zkusit kontakt celý opsat na papír/odzálohovat, smazat a vytvořit znovu.
    KELDA
    KELDA --- ---
    Ahoj měl bych prosbičku. Mám jeden kontakt který nemůžu zobrazit v autě. Telefon S10 s Android 12. Ani v Android 11 mi to nefungovalo . Všechny kontakty mi lze vyhledat jenom ten jeden mi nevyhledá. Je uložen na všech místech na kterých může být v telefonu ale auto ho prostě nevidí. Nemáte jakou nápovědu?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    S22 rada vypada lepe a lepe, no uvidime jak v praxi.

    Mozna by i v EU mohl byt Snapdragon...

    Samsung might end up offering long-awaited justice with Galaxy S22 - SamMobile
    https://www.sammobile.com/news/galaxy-s22-snapdragon-8-gen-1-worldwide/
    PECA
    PECA --- ---
    LAUNCHER: Mám A52s 5G. Jako phone dobrej, ale neskutečně mě vadí takové to divné ovládání a cpaní Samsung ekosystému. Předtím jsem měl HMD Nokie 8 s čistým OS a byla to pohoda. Měl jsem tam 3 účty (mamky pro správu, svůj druhý na hry), to ten Samsung neumí. Jinak jako zatím spokojenost a nějak si zvyknu, až na tu chybějící možnost přepínání uživatelů, to je IMO docela podraz.
    Kolega je Samsungovej (má i nový hodinky a tablet), tak ten je spokojenej hodně s tím jejich systémem a OneUI nadstavbou.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DUCATIMONSTER: Co treba Samsung Galaxy A52s 5G ?

    Samsung Galaxy A52s 5G - Full phone specifications
    https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a52s_5g-11039.php

    Chtel bych nejmene: OLED, 5G, stereo repro, bezdrat nabijeni, slusnou alespon tu beznou kamerku, slusnou selfie kamerku na video calls, co nejlepsi Gorilla Glass.

    Z toho mi tady chybi asi jen to bezdrat nabijeni a GG jen 5... coz za 10k neni zas tak hrozne score.

    Pripadne pokud bys prihodil par kacek nebo koupil bez DPH:

    Samsung Galaxy S20 FE 5G

    Samsung Galaxy S20 FE 5G - Full phone specifications
    https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s20_fe_5g-10377.php
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Google pixel 4a :-)
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj, co teď koupit za android telefon za 10 000? Díky
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Přestalo to dělat. Každopádně o víkendu několikrát za den, od té doby zatím nic. Snad to bude OK, kdyby se to ještě jednou opakovalo, zkusím factory reset. Díky
    C8400
    C8400 --- ---
    JEREMIUS: Zkus factory reset. Případně flashnout nový firmware, pokud si na to troufneš. To, že občas naběhne a občas ne spíš poukazuje na to, že to je nějaká softwarová záležitost na úrovni OS.
    VITECH
    VITECH --- ---
    ahoj, není tu náhodou někdo, kdo dělá/dělal icon pack pro android?
    BOAR
    BOAR --- ---
    JEREMIUS: nenatekla ti voda do hw tlačítek?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Samovolně a neustále dokola se mi restartuje Xiaomi Redmi note 9 pro.
    Už se mi to stalo potřetí za týden, týden a půl. Najednou sám od sebe se telefon zrestartuje, dostane se jen na úvodní obrazovku, kde je "Redmi a dole Powered by android", zavibruje a zase se zrestartuje a takhle pořád dokola. Zjistil jsem, že pomocí tlačítek Pwr a Volume down to dokážu dostat do safe modu, pak zrestartuju a zase vše naběhne. Tentokrát to dokonce zůstalo zamrzlé do obrazovce "Fastboot" a dál jsem se nedostal. Ale když jsem to pak zrestartoval, zase naběhl.
    Pomůže na to factory reset, má cenu to zkoušet? Nebo je to znamení, že telefon jde do kytek po HW stránce?
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    MARTIK: Nezarizl. obcas pouziju a co si pamatuji tak to vždy fungovalo dobře.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MARTIK: nn, je to skvělej nástroj, jen škoda že v cz nefunguje v Google assistentu jako default apka na seznamy
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    BASIK:
    HULIK:
    BUCCI: díky. Zkusím. Já měl pocit, že Google ten Keep zařízl, ale zjevně ne.
    E42
    E42 --- ---
    KELDA: Jo to je ta kachna. Viz něčí korekce v diskuzi:
    "Jiří_cz, 24. 8. 2021, 18:56
    Autor tohoto článku by si měl prvni ověřit správnost tvrzení, než něco vypustí do světa. Google neukon"uje integrovanou aplikaci Android Auto, ale ukončuje aplikaci "Android Auto for phone screens"! To je ta aplikace, která vám z mobilu udělá vzhled Android Auta. A tato aplikace bude integrovaná do Google Asistenta. Takže článek je zavádějí a nepravdivý."
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    MARTIK: Google Keep (používám)
    HULIK
    HULIK --- ---
    MARTIK: Ahoj, teď jsem zkusil Poznámky Keep od Googlu. Nastavil jsem textovou poznámku a upozornění na určitou zastávkou autobusu. Fungovalo to, poznámka přišla když jsem na zastávce asi 3 minuty čekal na bus. Takže chvilku to trvalo, ale fungovalo :-)
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    MARTIK: aplikace PlanMe to měla
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BUNDA: Mne by stačilo "žárovka ty debílku, nebo sem chceš jet znova?":))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam