• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HOUMLES: Verim. Ptal jsem se, protoze jsem se s tim jeste nesetkal - jsem poucen.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    LAUNCHER: hele je to asi jako se vsim jinde .. BT ma urcitou specifikaci, ale ne vzdycky ji kazdej dodrzuje na 100% takze to, ze se to samo nepripoji mi nijak zvlastni neprijde, halvne pak kdyz je to zarizeni treba z ciny :)
    SPM
    SPM --- ---
    Ono asi zavisi na konkretnim zarizeni... v praci mam ted velky bt sluchatka. Kdyz je zapnu, tak se sluchatka pripoji ke vsemu, co mely sparovane, tedy i k telefonu. Nicmene kdyz sluchatka necham zapnute, utecu s telefonem nekam mimo dosah (odpoji se to) a vratim se zpet, tak se to uz taky samo nepripoji. Asi si taky pohraju s taskerem :-)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HOUMLES: Diky za vysvetleni.

    Jsou pripojene vsechny, vzdycky nejnoveji pripojeny si ukradne active (coz dava smysl). Muzes to ale prenout.

    Nicmene pan Dragon se ptal na pripoji ne "prenout na active" a tudiz jsem dumal jak je to mozne, ze se mu to nepripoji hned.

    Verim ze se to jinde chova jinak a beru na vedomi, jen me to prekvapilo.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    LAUNCHER: zalezi i na hw, treba BT4.2 to jeste neumelo, ale prepokladejme, ze uz ma kazdej BT5 tak zalezi i na danym BT profilu.
    treba BT mysi a klavesnic muzes mit pripojenych kolik chces, ale audio device ti bude hrat vetsinou jenom jeden ... nebo tobe snad hrajou vsechny 3 naraz?
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Diky za vysvetleni, vse se mi to chova viz screenshot zde LAUNCHER a nevedel jsem, ze neco se chova jinak. Snaha o provokaci to nebyla.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Abych to vysvetlil: mam v aute do Aux-In bodnutej Xiaomi Bluetooth Receiver, jenz mam zapnuty do powebanky, ktera se mi porad dobiji z usb a tim padem porad nabiji ten bluetooth. Kdyz prijdu do auta, tak se to nepripoji automaticky, proste to nedela (prosim vynechat diskuzi, ze vsechny blth zarizeni to delaj, NE NEDELAJ, diky) a zkratka bych rad automatizoval to, ze kdyz sem v dosahu toho Xiaomi, tak bych rad, aby se to na nej bodlo automaticky. To je cele.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HOUMLES: Chapu to tedy spravne, ze se vase telefony neumi pripojit k vice BT headsets naraz? Muj to umi:

    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    MARASAN: v cistym androidu nic takovyho neni, ale mozna nekterej vyrobce takovou feature ma.. kazdopadne presne takovahle vec se da prave resit treba tim taskerem
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    LAUNCHER: ale kdyz budes mit sparovanych treba 5 headsetu a vsechny bys je zapnul najednou tak se ti pripoji ten prvni co si vyjedna komunikaci .. cemu nerozumis na tom, ze on si chce vybrat, ktery to zarizeni se pripoji v pripade, ze jich bude vic? :))
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    neni to nativne v Androidu pomoci NFC a RFID chipu? Vim, ze kolega tak prepinal v praci mod na tichy - mel na nastence u stolu RFID chip a jen si pipnul a mobil se mu prekonfiguroval.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUNDA: jotak :) dík :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    HOUMLES: Stale nerozumim, ke kazdemu zarizeni se mi to pripoji ihned, jak to jde.
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DRAGON: sorry AutomateIt
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    LAUNCHER: on nerika nic o tom, ze se mu to nepripojl, ale ze se chce pripojit ke specifickymu zarizeni .. zrejme jich tam ma sparovanych v dosahu vic a chce se proste pripojit k tomu jednomu.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DRAGON: Mozna nerozumim otazce, ale vsechno se mi to pripoji okamzite, jak je sparovane zarizeni v dosahu.

    Na nejake manualni potvrzeni pripojeni mi nic neceka. Ani jsem nevěděl, ze to jde :-)

    Soudim podle: Auto, BT sluchatka, BT repro, Fitbit, Xbox Controller.

    Jake zarizeni se pls takto chova, ze se ocekava nejake manualni pripojeni? Nebo jeste jinak?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUNDA: appku Automalt mi play store nenachazi..
    jinak dik, zkusim :)
    BUNDA
    BUNDA --- ---
    DRAGON: možná to umí i app AutomaIt.
    HOUMLES
    HOUMLES --- ---
    DRAGON: to uz je asi pata otazka (co si pamatuju) na kterou se tu ptas a je to presne na tasker jak delany... uz si ho konecne nainstaluj :)
    SPM
    SPM --- ---
    DRAGON: Treba zrovna ten tasker? :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, prosim pekne, tusite nekdo, jestli existuje nejaka appka v androidu, ktera nevyzaduje root a umi to, ze kdyz prijdu do auta, tak prinuti telefon pripojit se na bluetoots specifickyho jmena, se kterym jsem jiz sparovany? Nejaky tasker, kterej poslechne neco typu IF [blth_name] is visible THEN connect to it now

    Je neco takovyho? klidne placeny hlavne bez reklam (respektive pri nastaveni mi reklamy nevadi ale aby to nehralo reklamy pri kazdym pripojeni.)

    děkuji uctivě za tipy ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam