• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Existuje nejakej tool, treba placenej, kterej umi prenyst i nastaveni aplikaci z jednoho Android founu na druhej?
    Prechazim na novejsi Sony a nejvetsi voprus je vzdycky znova nakonfigurovat vsechny aplikace, je tohle neco co treba umi Titanium backup?
    SUK
    SUK --- ---
    LAUNCHER: Uprimne jsem to nikdy nepouzival, jen vim, ze to existuje. Zkusil jsem vygooglit, nasel jsem dve sluzby:
    - fetchrss.com - klikaci. Zkusil jsem na zkousku vyklikat tuhle diskusi a to slo paradne. Interval u free teda 24h (coz pises, ze ti nevadi).
    - feed43.com - napises "regular" a frcis. Interval 6h
    - jsou i dalsi (rss.app, na prvni pohled je divna), zkus googlit :)
    E42
    E42 --- ---
    LAUNCHER: Jo, funguje to. Nějak. Aktuálně tam žádný alerty asi nemám, ale v minulosti jsem to občas využíval. Je to docela hodně konfigurovatelný.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    E42: Máš s tim pls pokud možno osobní zkušenost? Email by myslím stačil.
    E42
    E42 --- ---
    LAUNCHER: visualping.io třeba? RSS teda asi nevygeneruje, ale e-mail alerts má.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    SUK: Hele klidně, tipy na takovou službu? Bohužel to budu chtít zadarmo.
    SUK
    SUK --- ---
    LAUNCHER: co to trosku obejit a nechat webovku cist nejakou sluzbou, ktera ti to RSS vygeneruje z prakticky libovolnyho obsahu? :) (boze, jak ja nesnasim lidi, co na naprosto jasnou otazku odpovi uplne necim jinym)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    Mas pls nekdo zkusenost s app na Android, ktera bude hlidat jestli nejsou zmeny na zadane web page a pokud jsou, hodi alert? Nepotrebuji ten alert nejaky ultra rychly, jen at se o tom treba v horizontu hodin, nebo klidne i dne, dozvim. (s dotycnym se nechci domlouvat, at se chovat kulturne a da si tam treba RSS)
    SLL_QUY
    SLL_QUY --- ---
    Zdravim, shanim tip na zpusob jak hlasem diktovat jednoducha data do (idealne) tabulky, idealne (ne nutne) offline.

    Vyzkousel jsem jich vic (gboard, gdocs, ms) a vysel z toho nejlepe MS Word, sice online ale ma jako jedinny funkcni ovladani hlasem (next row, delete, atp) a sam se nevypina

    Pokud by mel nekdo overenejsi workflow/napad tak uvitam.
    JIMX
    JIMX --- ---
    taky používám keep, na desktopu přes browser a na androidu a iphonu přes appku
    MA747
    MA747 --- ---
    LAUNCHER: Díky.
    MA747: chtěl jsem napsat Keep, ala napsal jsem, nevím proč, Note.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MA747: Google Keep a složitější věci prostě v Google Sheets nebo Docs.
    MA747
    MA747 --- ---
    Ahoj, co používáte na poznámky? Měl jsem evernote, ale postupem času ta aplikace nabobtnala a stala se nepoužitelnou. Teď používám note, ale většinou na nějaké kratší seznamy. Existuje něco jako evernote, je to free, ukládá to na cloudu google, je na to přístup z prohlížeče, umí to formátování, odrážky a obsah se může sdílet? Díky.
    2NDREALITY
    2NDREALITY --- ---
    ?proc vypadava pripojeny dac prez mikrousbece? chvily hraje pak nic pakse vubec nepripoji,,,,normalni klaskoplajent DAC na samsung telefonu a40 to slo vpohode a na relme padu to dela psi kusy ,,,,?
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    LAUNCHER: skoda ne, Ecko bylo super.
    RATTKIN
    RATTKIN --- ---
    RESCAPE: kdybys místo vypnutí telefonu chtěl, aby byl v noci zticha, tak se to jmenuje režim Nerušit.
    PYRO
    PYRO --- ---
    Nemáte osvětlenou aplikaci na prohlížení fotek s dětmi. Něco kde není mazání upravování. Prostě jen prohlížeč.
    RESCAPE
    RESCAPE --- ---
    ADM: Jo to bude ono, takže vlastnost která se nedá obejít podle všeho.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Já to šifrování chci a štve mne, že to nikde v statistikách nevidím - při bootu pin zadávat nemusím, jako u starých androidů a z pohledu telefonu jako takového nepoznám, jestli vůbec šifrovaný je… V

    Vyjma tohoto odloženého startu, ale to by stejně tak mohlo být i jen tím, že startuje na pozadí, ale uživateli zpřístupní základní rozhraní hned po pinu…
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Iirc s10e mi také - po úplném vypnuté. při updatech,… - kompletně nastartuje až když zadám piny k oběma SIM a k telefonu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam