• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    ADM
    ADM --- ---
    klara je norsky model ne, ten nezvlada predpovidat dobre lokalni srazky, na srazky je presnejsi model aladin (chmu)
    KELDA
    KELDA --- ---
    TEKKIT: to vím Ostrava Nela nejnižší stupeň ale i tak v noci sem zbystřila když začaly blesky. Schoval sem co mohlo poletovat a za 15 min pote cca 5 min silný poryv větru a trochu kapek. Ale Klára neříkala nic, ani Se. Jen windy a meteoradar

    Přišlo mi že Klára byla o den zpožděná
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KELDA: Ono ten den toho byly i plný zprávy. ČHMÚ vydal i varování. Já kvůli tomu zrušil dětem koupaliste
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    JIMX: jo, bejvalo to dobré, ale teď je úplně mimo, i když je na radaru jasná fronta s bouřkou, jako byla tedy minulý týden, tak Klára nic neukazuje.
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    LAUNCHER: Ok, rozumím.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PETGRIDUS: Rozumim a nic proti tomu, ale pak se nevejdes do definice kompaktniho telefonu od odkazovaneho autora:

    - Sub 6" display, matching size and design of iPhone 13 Mini
    - Great cameras
    - Stock Android OS

    --

    iPhone 13 Mini: 131.5 x 64.2 x 7.7 mm (5.18 x 2.53 x 0.30 in)

    Apple iPhone 13 mini - Full phone specifications
    https://www.gsmarena.com/apple_iphone_13_mini-11104.php
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    LAUNCHER: Tak já chtěl telefon tak do 7 tisíc.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    PETGRIDUS: Domnivam se, ze mas vetsi telefon nez nektere premiove telefony:

    Samsung S22: 146 x 70.6 x 7.6 mm (5.75 x 2.78 x 0.30 in)

    Samsung Xcover 5: 147.1 x 71.6 x 9.2 mm (5.79 x 2.82 x 0.36 in)

    Zdroj:

    Samsung Galaxy S22 5G - Full phone specifications
    https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s22_5g-11253.php

    Samsung Galaxy Xcover 5 - Full phone specifications
    https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_xcover_5-10718.php
    KELDA
    KELDA --- ---
    Chcete malý telefon s Androidem? Nejste sami. Zapojte se do petice, za kterou stojí ex-šéf hodinek Pebble – MobilMania.cz
    https://m.mobilmania.zive.cz/clanky/chcete-maly-telefon-s-androidem-nejste-sami-zapojte-se-do-petice-za-kterou-stoji-ex-sef-hodinek-pebble/sc-3-a-1355091/

    Že by? Otázkou je jen cena .... Mám s10e a beru to jako super kombinace velikosti a Hw. I když bych u něj viděl lepší baterku a foťák ale dávat za něj 18 tis bych tedy nechtěl.
    No cesta každopádně pracná. I ta generace co má místo telefonu skoro tablet z toho jednou vyroste :)
    KELDA
    KELDA --- ---
    JIMX: JoJo je trochu mimo. Podle radaru se k nám hnal skoro orkán a Klára to vyhodnotila jako jasné nebe bez mraku
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    NEON5: Hm, to právě potřebuju. Nemusí to mít vlastní cloud, ale aby to třeba umělo sosat z DropBoxu, Google Drivu nebo tak

    E42: Aha, díky, jdu na to mrknout
    E42
    E42 --- ---
    JEREMIUS: Myslím, že standardní (Google) Play Books tohle všechno zvládají.
    NEON5
    NEON5 --- ---
    Já mám moon+ reader pro, ale tu cloud funkcionalitu nemá, zbytek jo
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Doporučíte aplikaci na čtení knih? Aby to zvládalo různé formáty a abych mohl někam nahrát třeba PDF a pak čist na mobilu a pak plynuje pokračovat třeba na PC a pak zase na mobilu. A kdyby to umělo i číst (text to speech) v CZ i EN, byla by to bomba. Určitě bych něco dokázal vygooglovat, ale spíš mě zajímá vaše otestované doporučení. Předem děkuji
    E42
    E42 --- ---
    To je myslím dané charakterem těhle bleskových bouřek. Modely dokážou předpovědět, že se v nějaké době budou tvořit, ale nemohou je předpovědět pro konkrétní místo a čas.
    SPM
    SPM --- ---
    JIMX: ono asi nejenom klara, já se včera koukl na pocasi.cz, nikde ani kapka a šel jsem zalít zahradu... (možná jsem to přivolal tím :-D )
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    JIMX: Mimo byla už kdysi když jsem pouzival. Používám appku CHMI, ta celkem sedi dobře
    JIMX
    JIMX --- ---
    Pouzivate nekdo na pocasi Klaru? Posledni dobou mi prijde, ze je co se tyce hlavne deste uplne mimo ... ted se nam tu treba prohnala bourka a podle Klary ani kapka ...
    KORDA
    KORDA --- ---
    EXCITE: No jasně :) I obě přidaná do Google účtu.
    SYKES
    SYKES --- ---
    KEJML: hmm, takže se mi telefon asi občas jaksi "sám" probere, nebo si myslí že se sám probral, a ukáže tuhle zjednodušenou "spící" variantu. Asi jo :) Tak díky za pomoc s dešifrováním kde se co děje :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam