• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    LAUNCHER: Tohle plati pokud jen baterie v ovladaci jeste ok, neni muj pripad, nebo je ten ovladac fakt vybiravej na nabijecky a specifikaci nabijeni.

    Mimochodem on je problem i Androidu zjistit na kolik procent je to vlaste nabity, ono asi i na kompu, kdyz to je to pripojeny pres bluetooth..

    Ani moc nechapu, ze se rika, ze na PC ten ovladac funguje jen pres bluetooth- bezdratove, ale ne pres USB kabel pritom na Androidu ten ovladac funguje i pres kabel.

    Krom toho bych to samozrejme chtel vyuzit i na neco jinyho, jako mit treba pripojeny jiny OTG zarizeni a pritom nabijet, jako flashdisk, klavesnici a mys a tak.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    RUTHAN: Xbox ovladače bych si z toho škrtnul, jednak vydrží dlouho, druhak není problém být zároveň přes BT připojený a hrát a zároveň je přes USB-C z něčeho jiného nabíjet.

    * Core (= obyč ovladač) na 2x AA baterie. Ty se nedají nabíjet z USB-C portu ovladače, ani když jsou nabíjecí.
    * Do Core se dá dokoupit battery pack s battery life ~30 hodin. Ten se prý dá nabít přes USB-C ovladače i během hraní přes BT. Nemám s ním osobní zkušenost.
    * ❤️Elite 2❤️, battery life ~40 hodin. Lze nabíjet i při připojení přes BT.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    RUTHAN: Resili jsme to kvuli Ergo klavesnicim. A ty kompaktni se dat nedotykaji a neslouzi k nabijeni obou zarizeni. Pouze k tomu nabit jedno zarizeni bez nutnosti odpojit datove zarizeni.

    Coz jestli te dobre chapu je opak toho co chces. Veci jako Dual Shock dnes uz nenabijes 5V 500mA a tedy potrebujes oddelene domluvit jako to dela hub.
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    Potreboval bych doporucit nejakou USB-C rozdvojku, aby bylo mozny soucasne nabijet telefon a mit pripojeny nejaky zarizeni pres kabel a taky ho z telefonu nabijet. Nic mensi a kompaktnejsi tim lepsi, aby to slo vozit sebou.
    Co jsem se tak dival, tak vetsinou najdu jen neco, co je sice rozdvojka, ale je inzerovana jen podpora usb-c sluchatek, a netusim jestli to dal dalsi veci jako treba Xbox,PS4 ovladac (vim, ze to jde pres bluetooth, ale pres nej nic nabiju).
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Asi dobře známé, ale moc mě potěšila Microsoft Swift Keys sw klávesnice.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LAUNCHER: Tomu bych dal blackview co mi tu zůstal po upgrade na s10e :) Horší ve všem, vyjma odolnosti - použitelný jako kladivo nebo pěstní klín
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NAVARA: Opatrny souhlas, pokud to vztahneme na to 7yo dite 🤔😇
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LAUNCHER: Popravdě nic z toho nevnímám u s10e jako na problémové úrovni ^-^
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NAVARA: Tvrdsi sklo, tvrdsi ram, vetsi baterie, rychlejsi nabijeni (dratem) - to Te nezajima? 🙂
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Jediný proč přemýšlím nad S22 je foťák…
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LAUNCHER: Jsi zhejčkaný rychlostí S22U, pro mne je má S10E rychlá dost :p
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LAUNCHER: Ja přešel z s10e na S21 a první dojem byl že je to fakt to samý...

    Řada s10 byla fakt výjimečná. V té době král
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: Ty kraso, ten malej prcek S10e ma v sobe misto na microSD. A v pohoda papa 1TB kartu. Zavidim synkovi. A chvalim i podporu WiFi6 viz ikonka (neumi teda 6GHz... ax/Wi-Fi 6, 80 MHz, WPA3, 2 x 2). Akorat procka uz je lina, vnimam to hlavne v mapach vseho druhu.

    O to vic ted teda budu hejtit Samsung za to, ze microSD neni v moji S22U a ve Fold3. Grrr.

    SDN33
    SDN33 --- ---
    EXCITE:
    SUCZKER:
    SDN33:

    VANCED APP je nyní možno stáhnout zde.. klasika s google účtem https://youtubevanced.com/
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    LAUNCHER: Pořád to samý pero, ještě jsem s ním nikde nebyl.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    GEKONZPRAHY: To je nové, nebo je řeč o tom rozbitém, diskutovaném posledně?

    Mám to brát jako výhrůžky, co moje S Pen také brzy čeká? 🙈
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Tohle je zase co? Zničehonic se objevila hláška, že S pen bylo odpojeno. Kliknu na připojit, píše to "Připojování k S Pen, operace může chvíli trvat." No a skončí to chybou. Co s tim? Ani nevim, kdy jsem to pero naposled vytáhl. A nejlepší na tom je, že normálně funguje :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    GEKONZPRAHY: Nejsi, ale krome ne-existujiciho supportu v Google ti asi nikdo nepomuze.

    Ja mam v nastaveni ze Sever je vzdy nahore, ale jsem taky vytrenovany skaut :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Tenhle problém mě už vysírá strašně dlouho, pořád jsem to tak nějak ignoroval, ale už je asi načase se zeptat, jestli někdo nevíte co s tim.

    Google maps, probíhá navigování, když už se blížim do cílový rovinky, tak cca 50 metrů před cílem se najednou navigace zblázní a obraz otočí o 180°, takže nevim, jestli je cíl na levý nebo pravý straně a v podstatě ani kterej ten barák to má bejt, protože se moje poloha na mapě přestane hejbat. Někdy to neudělá, někdy obraz vycentruje tak, aby byl sever nahoře. Proč to kurvadoprdele dělá a jak mám udělat, aby to nedělala? Někde na vesnici kde jsou tři baráky je to docela v pohodě, ale když tohle udělá v centru Prahy, tak je to fakt strašnej voser.

    Neříkejte mi, že jsem jedinej, komu se tohle děje. Mám s tim problém minimálně dva roky.
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    MCKIDNEY: Fairmail vypada jako to co hledam. Je tam teda hromada nastaveni, v cemz se uplne nevyzivam a jedu to "pokus/omyl", ale postupne se dobiram k vysledku. Diky za tip
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    CHOTOUCHOVAK: Mel jsem, nevim kde presne, ale da se to nastavit.
    Problem budou firemni emaily, kde muzes mit politiku ze se data lokalne pouze cachuji.

    Tam kde muzu pouzivam Fairmail, nahrada K9 co uz dneska moc nefunguje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam