• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    DUCATIMONSTER: nebo rozbalenou Nokii 4.2

    Nokia 4.2 3GB/32GB Dual SIM - www.milevo.cz
    https://www.milevo.cz/mobilni-telefony-2/nokia-4-2-3gb-32gb-dual-sim/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kup si bazarovou A+ stav samsung s10e
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    DUCATIMONSTER: Vsechno za tyhle penize je k nicemu. Telefony ktery jsou aspon trochu pouzitelny aniz by si chtel clovek vystrelit mozek zacinaj tak na 8.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    DUCATIMONSTER: Děkuji za odpověď. A děkuji za mínus. Kolega z práce chce koupit manželce k Vánocům mobil s androidem kolem 3000. Jde nějaký vybrat, nebo je všechno za tyhle pebize k ničemu? Díky
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Potřebuji radu. Je nějaká šance, jak vypnout klávesové zkratky aktivované po připojení hardwarové klávesnice?
    To je neuvěřitelné, kolik takových dotazů na netu nacházím a žádnou odpověď. To je ten android, který na rozdíl od apple nevnucuje své a volbu nechává na uživateli?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj. Existuje nějaký android telefon kolem 3000, který by byl lepší než ostatní? Díky
    E42
    E42 --- ---
    TOM: Zrovna iVysílání vyřešíš tak, že ho nebudeš pouštět z aplikace, ale z webu, a tam pak funguje E42 (ověřeno).
    TOM
    TOM --- ---
    TOM: beru to tak, že jde o nedostatek/zaměr konkrétní aplikace, a neudělám s tím vůbec nic. Podobně jako je popsané tady:
    I wish all music and audio apps on Android wouldn't stop playback when swiped away
    https://www.androidpolice.com/2020/03/05/i-wish-all-music-and-audio-apps-on-android-wouldnt-stop-playback-when-swiped-away/
    TOM
    TOM --- ---
    BTW... výjimečně testuju na BT sluchátkách, zdají se mi takhle večer v klidu a tichu příliš hlasitá, media volume na absolutním minimu... říkám si: to musí jít ještě nějak ztlumit. A co byste řekli? Bez rootu zase ani náhodou.
    audio - How can I increase the number of volume levels? - Android Enthusiasts Stack Exchange
    https://android.stackexchange.com/questions/46979/how-can-i-increase-the-number-of-volume-levels
    Dlouho jsem neměl takovou chuť roztříštit androidí krám o zeď a koupit z Aliexpressu Nokia 6310i.
    TOM
    TOM --- ---
    E42: jj, na amoled například tahle
    Black Screen: video screen off - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=io.japp.blackscreen
    naneštěstí mám ale IPS

    ZBYNEK: primárně potřebuju iVysílání, ale díky ;)
    E42
    E42 --- ---
    TOM: Ta appka fungovat ani nemůže, podle popisu má dělat (a nejspíš dělá) něco úplně jiného (přehraje zvukovou notifikaci při vypnutí/zapnutí obrazovky).

    U některých aplikací (typicky video v Chrome) jde po zamčení obrazovky přehrávání spustit z notifikace a pak hraje jen zvuk i při vypnuté obrazovce. Obecné řešení ale neznám. Zkus se ale podívat po nějaké aplikaci na ztmavení obrazovky. Na AMOLED displeji by to mělo výrazně šetřit baterii i displej.
    TOM
    TOM --- ---
    Řešili jste někdo jak vypnout obrazovku a zároveň zachovat zvuk aplikace? Typicky YouTube, který to tak má záměrně, protože si takovou megafičuru schoval do premium verze, ale i obyčejnější appky, jako třeba iVysílání.
    Android 11 bez rootu.
    Standardní nastavením nelze - uzamknout obrazovku po x vteřinách nečinnosti nefunguje, protože přehrávání videa je činnost a spořič displeje se zapne pouze na kabelu/v dockině. Příslušné multimediální appky vyjmuty z optimalizace baterie.
    Sreen on/off appka vůbec nefunguje:
    Screen On Off Sound - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.argonremote.screenonoffsound
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Taky mi teď na S22U skočila aktualizace. Nebojim se toho a jdu do toho, tak snad se ta hujda nebrickne :)
    DATEL
    DATEL --- ---
    LAUNCHER: Ten druhý kus právě 🙁 Zkusil jsem vypnout VoLTE, prý by to mohlo teoreticky pomoci, ale moc tomu neverim. Cekam prave, jestli se to s touto novou aktualizaci zlepsi, jestli ne, budu to muset reklamovat. Jen nevim, jak to pripadne udelam, to bych zas musel nejdriv koupit novy telefon, abych do nej prenesl vsechny data.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    DATEL: Na novém kusu, nebo to je ten původní? Omlouvám se, možná jsi to psal a já to zapomněl.
    DATEL
    DATEL --- ---
    DANYSEK: Díky za info, tak já to spustím taky.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    DATEL: ja do toho update na A13 uz sel a funguje mi zatim vsecko jak ma... ale teda s volanim sem zadny problem teda nemel ani predtim :)
    DATEL
    DATEL --- ---
    Tak mi právě na Samsungu S22 Ultra vyskočila aktualizace na One UI 5 a Android 13. Tak nevim, jestli to riskovat tak brzo, ale treba to opravi to vilani. Zase se mi o vikendu stalo, ze nefungoval odchozi hovor, respektive protejsek to zvednul, ale slysel jen praskani.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam