• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Nokia launches DIY repairable budget Android phone | Nokia | The Guardian
    https://www.theguardian.com/technology/2023/feb/25/nokia-launches-diy-repairable-budget-android-phone
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    ADAM: Asi jenom ty pokročilejší tarify, ten základní se 100 GB mi tuhle možnost sice ukazuje, ale je zašedlá a když na ní kliknu, otevře se nabídka tarifů.
    ADAM
    ADAM --- ---
    Na one drive se u složky na nastavit, aby byla k dispozici offline. Tak tohle by mohlo fungovat.
    Teda u souboru to jde určitě, u složky si nejsem jistej
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    E42: Vlastně asi nemám, ale OneDrive mám zaplacenej na rok dopředu. Na Google Photos tohle funguje automaticky? Budou automaticky dostupný offline?
    E42
    E42 --- ---
    Jinak jde samozřejmě použít třeba Folder Sync nebo milion+ jiných podobných nástrojů, ale je to trochu drbání levou nohou za pravým uchem.
    E42
    E42 --- ---
    GEKONZPRAHY: Máš nějaký důvod nepoužívat Google Photos?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Telefon A: Samsung S22 Ultra má zapnutý zálohování fotek na OneDrive. Telefon B je Realme X2 Pro, se stejnym Google účtem a OneDrivem.

    Jde nějak udělat, aby se fotky ze Samsungu z cloudu automaticky stahovaly i do toho Realme a daly se zobrazit v nějaký galerii, jako kdyby byly vyfocený v něm? Díky :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    KELDA: já chtěl dneska sdílet display přes G Home a nenašel jsem to, prostě to tlačítko sdílení nějam zmizelo..se poseru..
    ADM
    ADM --- ---
    DRAGON: deb a flo jsou pro ruzne hardwarove verze zarizeni, musis si presne zjistit jakou mas a tu nainstalovat a pozor, zdalo se mi ze ne vsechny verze jsou podporovane (flox je verze pro hw 2013 wifi only)
    tady je to offtopic, jdi do klubu o custom android rom.

    DRAGON: jeste bod 0 nainstalovat TWRP (zase verzi pro konkretni zarizeni), v bodu 3 pouzijes image microg verze (me se ten odkaz https://download.lineage.microg.org/flox/ normalne otvira), a v tom pripade musis vynechat bod 4

    neni to zadna veda, staci ci procist navody a pripadne forum ke konretni verzi rom
    HULIK
    HULIK --- ---
    DRAGON: Musíš hledat pod Google.
    LineageOS Downloads
    https://download.lineageos.org/flox
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a jeste jaky je rozdil mezi lineage verzi deb a flo? nabizi se obe dve verze techto image. dik
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosim, jeste se radeji zeptam, protoze sem to nikdy nedelal a nerad bych si z toho udelal tezitko: co znamenaji ty prvni dva body? :)

    Installation:
    1.) Do factory reset in TWRP - keep internal storage this way.
    2.) Format /system partition in TWRP
    3.) Install ROM
    4.) Install Gapps (optional)
    5.) Install Magisk 25.2 (optional)
    6.) Reboot into system and start to setup your device.

    dik moc
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HULIK: poreferuju :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ADM: bohuzel ta stranka lineage mi pise Loading... a nic se nedeje a v seznamu vlevo ani ten Asus Nexus neni, jen nejaky Asus zenfony, tak to mam asi smulu, takze fakt ten microg nejspis.
    HULIK
    HULIK --- ---
    DRAGON: Ale ten telefon asi neměl čistý android, co?
    Jsem zvědav jak dopadneš.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ADM: ha, to je ono, lineage OS, diky :) zkusim ten microg. Jdou na to potom normalne appky z Play store a nebo to uz je zavreny pro jejich ekosystem prosimte?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HULIK: to si uplne nemyslim. Mel sem starej android telefon a uz vubec nestihal a dal sem tam nejakou custom romku a bylo to tak neskutecne rychly, ze to bylo jak vlajkova lod, okamzitej response na cokoliv.
    Nejak Linear se to jmenovalo nebo tak neco, je to uz hrozne moc let.
    ADM
    ADM --- ---
    HULIK
    HULIK --- ---
    DRAGON: Je na tom čistý android bez nadstavby protože to je Nexus, takže nic nemůže běžet svižněji. Je to dáno tím že se v něm aktualizují aplikace na současný nabobtnalý stav a prostě 10 let starý HW musí utáhnout aplikaci napsanou na současný HW. Myslím že není jak ho urychlit ....
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, prosim pekne, mel bych dotaz: dostal sem Asus Nexus 7ii s androidem 6.0.1
    Vic uz updatovat nejde a mam navic pocit, ze by to asi nebylo kvuli performance vhodne. A muj dotaz: lze do toho nejak jednoduse nainstalovat nejaky custom rom, ktery na tom pobezi svizneji?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam