• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    JOHNY_G: Dneska se mi stáhla aktualizace a vypadá to, že připojení už neblbne (ťuk ťuk)
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    JEREMIUS: Mám pouze 1 fyzickou SIMku, ale funguje mi to bez problémů. Tobě jede nebo nejede 5G? Pokud jo, tak bych ho zkusil vypnout. Ale většina lidí v ČR na Pixelu 5G nemá.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    GEKONZPRAHY: Pomoc, blacksite CIA sem pise!
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    ARIAEL: Feel free to go fuck yourself 😊
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    BLACKHEAD: Tak vis jak, nekterym jedincum by mel byt internet zakazany
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    GEKONZPRAHY: Ale ty ses na "blacksitu CIA"! :-D
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nemáte tip na aplikaci na sledování připojení k mobilní síti? Něco jsem našel, ale musím u toho sedět. Já bych potřeboval, abych to nechal třeba půl hodiny běžet a pak měl k dispozici log, jestli a kdy byly nějaké výpadky mobilní sítě
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    postuje sem opilej gekon často? že bych kdyžtak začal sledovat :))
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    JEREMIUS: njn, já šel cestou reklamace (uznané) a mírného zlepšení stavu ale i tak neuspokojivého takže jsem telefonu udělal pápá
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    MEMNON666: No já nevím, jeslti mi to dělá jen doma. Ale jen doma dlachním mobil nějak dlouhodobě v ruce :-) Venku si toho nevšimnu, protože to nejsou výpadky jako dlouhé výpadky, ale fakt jen spadne spojení a znovu naběhne
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    JEREMIUS: (no pokud ti to dělá jen doma, tak bych to klidně podezíral, mě doma taky ostatní fungují a jen ten jeden fungoval snad všude jinde než doma :D)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    MEMNON666: To nevím. Ale pokrytím to nebude. Dělá mi to doma v Brně, kde předchozí/ostatní mobily fungují bez problémů
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    JEREMIUS: mě se podobně choval jeden mobil, ale jen na místech, kde bylo horší pokrytí a asi se často přepínal, dělá ti to všude?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    MEDWYN: Googloval jsem o connectivity issues, kdy si lidi stěžují, že je mobil bez signálu minuty atd. Mně se děje to, že internet se jakoby restartuje: spadne to bez signálu a hned se zase připojí. Ono mi to nijak extra nevadí, kdybych ale třeba používal nějakého messengera atd na telefonování/video konferenci, byl by to problém. Jen teda moc nevím, co s tím. Jestli je to operátorem, mobilem
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    JEREMIUS: 1x HW sim, no issues whatsoever.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Máte někdo Google Pixel 7? Funguje vám stabilně připojení? Už dřív jsem narazil na nějaké zmínky na internetu. Teď jsem si ho koupil a mám klasickou SIMku + eSIM Datamanie s internetem. A pořád mi to jakoby padá to připojení, zase se hned připojí, ale jako je to oser. A co jsem tak googloval, nenarazil jsem zatím asi na funkční řešení. Máte to taky? Tak nějak přemýšlím, jestli ten telefon vrátit, nebo doufat, že to časem vyřeší
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    XSOFT: Tak vyřešeno, recovery boot... bál jsem že že z toho udělám těžítko, ale bez problémů.... Jen mi teda vrtá hlavou kde se vzal ten profil hosta.
    XSOFT
    XSOFT --- ---
    BOTRYTIS: Mrkni do: nastavení > účty > uživatelé
    jestli jsi jediny uzivatel.

    Pripadne udelat reset pres boot do recovery.
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    Zdravím, mám Samsung Galaxy S10e, kupovaný 4/2021 v mp.cz ... Všechno bez problémů, až nyní kdy chci provést tovární restart... píše "Profil hosta nemá oprávnění k provedení obnovení výchozích nastavení" v uživatelích nejsou jiné uživatelé než můj účet, ani nikde jinde jsem nenašel nějaké náznaky že bych tam nebyl sám. Jsem celou dobu normálně přihlášený google účtem a přes něj samsung účtem. Chtěl bych ho poslat dál, proto řeším faktory restart, napadá někoho nějaké řešení?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    MEMNON666: Ha, díky, to podržení a open all jsem nějak předtím nedal
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    JEREMIUS: Go to Chrome > 3-dot menu > recent tabs, you will see a list of tabs open on other devices. Tap and hold a device > open all. https://support.google.com/pixelphone/thread/180047378/how-to-transfer-chrome-tabs-to-a-new-phone?hl=en
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam