• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    BRKODLAK: to zni dobře, samec samec sice nemam ale mam redukce. diky!
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    VONY: ja taky, snad na T630 ... time proven klasika :D
    VONY
    VONY --- ---
    BRKODLAK: Naposledy mi nový telefon nabídnul přenos přes kabel a přeneslo se úplně vše (i třeba tapeta a pojmenování hotspotu). Akorát musíš mít samec/samec usb-c.

    QWWERTY: Tohle jsem používal ještě na tlačítkový Ericsson :D
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    BRKODLAK: MyPhoneExplorer:
    1. sync staryho tel. do PC
    2. kontrola, ze mam vsechno (zpravy, kontaky, historii)
    3. zapis dat do novyho
    4. kontrola, ze se preneslo vsechno

    MyPhoneExplorer | Functions
    https://www.fjsoft.at/en/

    zadny spolihani na 3rd party cloudy
    snadna editace na PC (napr. chci prepsat nektery kontakty a delat to na dotykovym je podstate vetsi pain nez na desktopu)
    a mimodek mi vznikne i backup, ktery muzu archivovat dle potreby

    a po par historickych zkusenostech bych doporucil zalohovat i verze oblibenych .apk
    to jsem posledne delal tusim pres Titanium Backup, ale nevim jestli aktualne neni neco pouzitelnejsiho
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Ahoj! Začíná mi odcházet telefon. Už jsem si objednal nový, ale byl bych moc rád, kdyby se mi tentokrát podařilo (oproti minulým změnám telefonů) přenést co nejvíce dat, o která bych nerad přišel. Jde mi hlavne o zprávy, kontakty a historii hovorů. Fotky mám v cloudu, takže o ty se nebojím. Cokoliv navíc bude plus. Jak to děláte vy?
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    JEREMIUS: Mám pouze 1 fyzickou SIMku, ale funguje mi to bez problémů. Tobě jede nebo nejede 5G? Pokud jo, tak bych ho zkusil vypnout. Ale většina lidí v ČR na Pixelu 5G nemá.
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    GEKONZPRAHY: Pomoc, blacksite CIA sem pise!
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    ARIAEL: Feel free to go fuck yourself 😊
    ARIAEL
    ARIAEL --- ---
    BLACKHEAD: Tak vis jak, nekterym jedincum by mel byt internet zakazany
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    GEKONZPRAHY: Ale ty ses na "blacksitu CIA"! :-D
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Nemáte tip na aplikaci na sledování připojení k mobilní síti? Něco jsem našel, ale musím u toho sedět. Já bych potřeboval, abych to nechal třeba půl hodiny běžet a pak měl k dispozici log, jestli a kdy byly nějaké výpadky mobilní sítě
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    postuje sem opilej gekon často? že bych kdyžtak začal sledovat :))
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    JEREMIUS: njn, já šel cestou reklamace (uznané) a mírného zlepšení stavu ale i tak neuspokojivého takže jsem telefonu udělal pápá
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    MEMNON666: No já nevím, jeslti mi to dělá jen doma. Ale jen doma dlachním mobil nějak dlouhodobě v ruce :-) Venku si toho nevšimnu, protože to nejsou výpadky jako dlouhé výpadky, ale fakt jen spadne spojení a znovu naběhne
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    JEREMIUS: (no pokud ti to dělá jen doma, tak bych to klidně podezíral, mě doma taky ostatní fungují a jen ten jeden fungoval snad všude jinde než doma :D)
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    MEMNON666: To nevím. Ale pokrytím to nebude. Dělá mi to doma v Brně, kde předchozí/ostatní mobily fungují bez problémů
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    JEREMIUS: mě se podobně choval jeden mobil, ale jen na místech, kde bylo horší pokrytí a asi se často přepínal, dělá ti to všude?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    MEDWYN: Googloval jsem o connectivity issues, kdy si lidi stěžují, že je mobil bez signálu minuty atd. Mně se děje to, že internet se jakoby restartuje: spadne to bez signálu a hned se zase připojí. Ono mi to nijak extra nevadí, kdybych ale třeba používal nějakého messengera atd na telefonování/video konferenci, byl by to problém. Jen teda moc nevím, co s tím. Jestli je to operátorem, mobilem
    MEDWYN
    MEDWYN --- ---
    JEREMIUS: 1x HW sim, no issues whatsoever.
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Máte někdo Google Pixel 7? Funguje vám stabilně připojení? Už dřív jsem narazil na nějaké zmínky na internetu. Teď jsem si ho koupil a mám klasickou SIMku + eSIM Datamanie s internetem. A pořád mi to jakoby padá to připojení, zase se hned připojí, ale jako je to oser. A co jsem tak googloval, nenarazil jsem zatím asi na funkční řešení. Máte to taky? Tak nějak přemýšlím, jestli ten telefon vrátit, nebo doufat, že to časem vyřeší
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam