• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHINIGAMIAndroid - otevřená mobilní platforma
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    LEF: Smaže ze zařízení na google disku zůstanou. Jen je zo treba udělat přes tu nabidku pro uvolnění místa.
    Ano zpátky je nesmysl ( ani to tam IMO google nezamyslel).
    Dneska se dělají media přes metadata takže všechno v "jedné" slozce...
    LEF
    LEF --- ---
    NIGHTHUNTER: jko ze smaze z telefonu a na G.Fotkach to zustane? vetsinou me stve hlaska ze odtstranim z obou zarizeni. libilo by se mi, ze fotky smazu v telefonu, ale na GF (potazmo google disk) zustanou a obracene (proste mazu jen v zarizeni kde mazu).

    zena ted nedavno se snazila stahnout fotky z GF, ale stahuje to do ZIP a navic celkem neusporadane.

    A na GF (a zjistil jsem ze i na one drive) ze to sere fotky do jakoby 1 adresare a vedle toho se tomu priradi album. stacilo by mi, kdyby byli fotky jen v albech (pokud jsou zarazene).
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    DUCATIMONSTER: Dá se minimálně v aplikaci Google Fotky jednou za čas vymazat ty fotky, které už jsou v plné kvalitě nahrané v cloudu, je to označené jako Uvolnit místo…

    SKAUT
    SKAUT --- ---
    DUCATIMONSTER: Už chápu. Ne ukládá se normálně do zařízení a z něj se zálohuje do google fotek. Umí ale mazat z vnitřní paměti ty fotky které jsou nahrané. Velikost vnitřní paměti je vcelku nepodstatná ve vztahu ke google úložišti ( já mám vnitřní 64G a disk 100G, ale ja jsem špatný příklad protože vnitřní úložiště mám plné jen z 1/3 ).
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    SKAUT: Uloziste bych matce asi zaplatil. Jen mam nabídku na s22 plus za 10 000 ale je to jen 128 gb velikost.
    SKAUT
    SKAUT --- ---
    DUCATIMONSTER: Jako aby neukládal v plném rozlišení když neni zaplacené úložiště? Pokud vím tak jde jen ukládat nebo ne.
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Víte někdo , jak funguje aplikace Google fotky? Jde to nastavit tak , aby je telefon ukládal jen tam , kdyz se zaplatí ten paušál 799-200gb za rok?
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    Ahoj, potřebuji telefon pro máti. Co ma slušný poměr cena výkon 10-15k? 256gb paměti a idealne slot na kartu. Díky
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    LYNCH: Zcela neironicky - proč to neřeší? Označíš si fotky v galerii, kde jsou seřazené správně, dáš sdílet, a vybereš Facebook nebo Instagram :-).

    Jinak s řešením je to oříšek, když ten telefon nemáme v ruce. Zkusil bych se podívat, jestli aplikace pro foťák neumožňuje vypnout EXIF a zapnul bych ho. Taky neuškodí zkusit vymazat data aplikací - jak foťáku, tak jednotlivých socek. Aby se uvedly do továrního stavu pro případ, že je někde něco přepnutého.
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    JOHNY_G: to neresi muj problem))
    LYNCH
    LYNCH --- ---
    LYNCH: fakt nikdo nic ..?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NECROMAN: tak pokud uz jiny browser, to muze vzit rovnou firefox+ublock
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    LEFTY: Edge na Androidu má vestavěný AdBlock, co se pamatuji.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    poradíte vyzkoušenej adblock? Sere mě, že kliknu na aukro a ještě o měsíc později mi to nabízí starý pohledy.
    Na desktopu používám ABP, ale vypadá to, že alternativa pro mobil je samostatnej browser.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    DRAGON: případně
    MyTherapy Pill Reminder - Apps on Google Play
    https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.smartpatient.mytherapy
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PETGRIDUS: prave ze nechci, bych jich mel hrozne moc (neni to pro me)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    DRAGON: Řeším to budíkem s opakováním, ale to asi nechceš.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, prosím pěkně, zná někdo apku, do které si člověk nastaví, který prášek a kdy bere a ono mu to háže připomínku? nechci to bouchat do kalendáře, rad bych, aby na to měla něco vedle.
    Díky
    JOHNY_G
    JOHNY_G --- ---
    LYNCH: Tak to nahrávej přes share z galerie :-).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam