• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHČeskosaské Švýcarsko (Zadní země) nejdivočejší kout v cz
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    OKEYA: to máš pravdu, je to studený jak svině .))
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    EXCITE: Jo ... za Cernou branou v Krinici, na to se ... neda zapomenout...
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    SOLUTAN: no to nevim...:-)
    SOLUTAN
    SOLUTAN --- ---
    NIKI_21: proč píšu sám sobě?
    SOLUTAN
    SOLUTAN --- ---
    SOLUTAN: no a vlastne primo v chribsky je koupaliste, který bylo leta v prisernym stavu, ale nedavno jsem sel okolo a vypadalo upravene .
    SOLUTAN
    SOLUTAN --- ---
    NIKI_21: no a pak jste v doubici a v kyjově, teď po prázdninách by tam nemuselo bejt uz tolik lidí a v kyjově je to docela fajn ...
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    SOLUTAN: tohle je spíš pro nás přijatelný když budem v chřibský
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NIKI_21: Za cernou branou v rece:)
    SOLUTAN
    SOLUTAN --- ---
    NIKI_21: ve chřibský za sklárnou směrem k nádraží bývalo lesní jezírko, ale jak to tam vypadá teď to si netroufám odhadnout. nebyl jste tam někdo v poslední době?
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    co nějaký koupání v ČS?víte o něčem pěkným?
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    SAJAGI: Moc příjemný fotky ... ;-)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Ještě pár fotek z ČSS, kolem Černé brány
    [ SAJAGI @ KLUB MILOVNIKU STROMU, lesu a prirodniho materialu ]
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SAJAGI: Souhlas,takhle jsem to taky vnimal..nastesti jsem byl v tydnu a uvnitr parku jsem nepotkal zivou nohu, ani pri tech chvilich,kdy jsem sel po znacenych cestach.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    SAJAGI: v Rakousku maj normalne znacky Lesni cesta - Jizda na kole a na koni zakazana.. Zrovna prevcirem sem po jedny takovy jel.. :)
    Jako v normalnim lese mi to prijde az moc, ale v narodnich parcich bych to spis privital. Tam preci jen preferuju spis nohy nez bajka..
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    PSYSBEE: Já normálně proti cyklistům taky nic nemám, sám občas jezdím na kole. Na druhou stranu mi cyklisté v zářivých barvách přijdou v tak krásné zelené přírodě poněkud nepatřiční. Ať si tedy přes ČSS jezdí, ale potom ať KČT a NP zavede nové trasy, bez cyklistů.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    SAJAGI: ac sam cyklista-hobby biker, tve un-nadseni chapu .. rekreacni cyklistika se posledni dobou rozleza po nasi prirode jak rakovina .. tam kde driv vladl klid lesni tisinou, se dnes nese rev ohelmickovannych rodinek na teskokolech..
    Kdysi krasne a romanticke Trebonsko ci sumna Sumava budiz toho hruznym prikladem!
    Proto sem nesmirne rad, ze CS Svycarsko sem si dal loni v breznu, kdy na vetsine tras clovek nepotkal takrka nikoho, natoz zariveho cykloida na odstrel..
    A dvakrat pak sem vdecnej za to, ze do mych rodnych Adrspassko-Teplickych skal se cykloidi nemaj sanci dostat .. a kdyby nahodou, tak klacek do predniho kola funguje spolehlive.. :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Čtyři dny jsem strávil sám toulkami po Českosaském Švýcarsku. Co z toho?
    1) Cyklostezky jsou pro chodce mor. Asfaltka či vyštěrkovaná cesta vedoucí od nikaď nikam, ze které uvidíte tak maximálně haldy dalšího štěrku.
    2) Příroda kolem tras KČT je předžvýkána a vyplivnuta, aby byla stravitelná širokému okruhu veřejnosti. Tyto trasy slouží jako bleskosvod pro proudy dupajících a řvoucích turistů, aby těch pár krásných míst mimo značené cesty zůstalo uchováno pro ty, kdo je dokáží ocenit.
    3) Výhled na skály obsypané cyklisty v zářivých dresech mě nadšením nenaplňuje.
    4) Skoro všechny studánky jsou ve vedrech vyschlé. Díky aspoň za Hadí pramen.

    Naštěstí existují ještě cesty značené správnou NP (poznáte je tak, že tam nepotkáte ani nohu), a pak samozřejmě cesty neznačené vůbec. Co dodat -- ty bývají nejkrásnější. To ale právě díky tomu, že po nich davy nechodí.

    PAKOK
    PAKOK --- ---
    EXCITE: Tak to jo :-)
    Večer by ani psa ven nevyhnal.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PAKOK: Byl jsem ze ctvrtka na patek... patek,jedinej den kdy bylo hezky,mokry boty jsem mel stejne, ranni rosa vydrzela az do odpoledne.
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    EXCITE: Hele Doubice, to ses mohl stavit, zrovna jsem tam byl :-)
    Jsi asi hodne vodo-nerozpustnej, vcera lilo celej den, jen asi 2 krátký přestávky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam