• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHČeskosaské Švýcarsko (Zadní země) nejdivočejší kout v cz
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    Dneska odjíždíme zase na Chřibskou na chatu tak nějaký tipy kam třeba na kole...?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    Spousta krasnych fotek ze zadni zeme

    http://www.etf.cuni.cz/~moravec/fotky/ind-zz.html

    btw: peknej text k tomu
    TSOH
    TSOH --- ---
    PREBRAL: je to jiz davno co sem videl o tomto porad Tabu... obavam se ze vinik nalezen nebyl... snad i nejake dukazy (film z fotaku...) nejak zmizly pri vysetrovani... po shlednuti toho poradu tenkrat sem nabyl dojmu ze se vinika snazi nekdo kryt - zvlastni souhry nahod... no kazdopadne dost silena zalezitost....
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    nechci to tu zasírat svým sentimentem ale myslím že vyšel článek v regionílních novinách které začaly vycházet po deníku PRůBOJ (vydávalo to UV KSČ v ustí nad labem) ty noviny se myslím jmenovaly severočeský deník ? na ten článek se pamatuju!
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    zatím zkus prohrabat stránky TV nova myslím že staník mottlů o tom natočil reportáž do vlasních očí
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    PREBRAL: zkusím mrknout doma , někde jsem o tom měl článek, stalo se to nějak v době když jsem tam byl na putáku s oddílem.. bylo to takový záhadný.
    PREBRAL
    PREBRAL --- ---
    Nevíte někdo něco bližšího o záhadné nevyřešené vraždě tří trampů (dva kluci, jedna holka) 29.6.1987 někde v Českosasu? Slyšel jsem o tom několik neurčitých, ústním podáním zkreslených zmínek a vím, že se to stalo, ale neznám podrobnosti.
    WODA
    WODA --- ---
    V horním...
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    WODA: A v kterým, dolním nebo horním?
    WODA
    WODA --- ---
    PAKOK: Já se tam v létě koupal několikrát a bylo to v pohodě... A narozdíl od Kyjova tam není hlava na hlavě.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    PAKOK: souhlas
    SOLUTAN
    SOLUTAN --- ---
    PAKOK: neodporuju
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    SOLUTAN: V Doubici jsou oba rybníky dlouhodobě nečištěný, už to dávno není co to bývalo a většina lidí si zajete do Kyjova.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    OKEYA: Jo, taky jsem se tam koupal... celej :) Krásně čistá voda, žádný lidi kolem (když si člověk trochu poodejde)
    HNZDD
    HNZDD --- ---
    OKEYA: to máš pravdu, je to studený jak svině .))
    OKEYA
    OKEYA --- ---
    EXCITE: Jo ... za Cernou branou v Krinici, na to se ... neda zapomenout...
    NIKI_21
    NIKI_21 --- ---
    SOLUTAN: no to nevim...:-)
    SOLUTAN
    SOLUTAN --- ---
    NIKI_21: proč píšu sám sobě?
    SOLUTAN
    SOLUTAN --- ---
    SOLUTAN: no a vlastne primo v chribsky je koupaliste, který bylo leta v prisernym stavu, ale nedavno jsem sel okolo a vypadalo upravene .
    SOLUTAN
    SOLUTAN --- ---
    NIKI_21: no a pak jste v doubici a v kyjově, teď po prázdninách by tam nemuselo bejt uz tolik lidí a v kyjově je to docela fajn ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam