• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    leda treba tu bilou co je na kindercokoladach jako je kinder vajicko heh
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    bilou nemam vubec rada
    nejlepsi je tmava;) bila uz ani neni cokolada to je nejakej tuk
    DASIK
    DASIK --- ---
    jo, to je zase fakt, aspon uz nikdo nebude mit pripominky, kdyz se tu nejaka bila objevi :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    DASIK: Protoze si tu o tu anketu nekdo rekl a ja jsem laskavy spravce a plnim svym spolucokoholikum co jim na cokoladovych ocich vidim...:-D :-D
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    DASIK: Mně osobně je milejší anketa ano/ne, než debata o tom, zda tu o bílé čokoládě mluvit/nemluvit, když to čokoláda je/není, při každé zmínce o bílé.
    Takže já docela chápu proč anketa.. ;))
    DASIK
    DASIK --- ---
    GOBERS: no jo, taky by to slo secist, ze ;) Ale to je jedno, jenom nechapu, proc na to davat anketu, stejne se tady i tak bude vic resit tmava cokolada
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    DASIK: Ale no jo... princip bylo jen 2 odpovedi, aby bylo jasne jestli teda jo, nebo ne. :-))
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    DASIK
    DASIK --- ---
    To vas tak strasne stve, ze se taky objevil jeden tip na dobrou bilou cokoladu?? Proc by se tu obcas nemohl nejakej tip dat?
    Podivejte se na legislativu, co sem davala ZUZKAOU, bila cokolada se povazuje za cokoladu, protoze ma v sobe nazev "cokolada", stejne jako horka nebo mlecna atd. Cokolada neni to, co ma v sobe jiny tuky (levny rostlinny) - vic nez 5%.
    GOBERS: Kdyz uz anketa, tak mi tam chybi moznost "Tady diskutujeme, protoze to je cokolada" :)
    RADIM
    RADIM --- ---
    a coz takhle svycarska cokolada Cailler? dle meho opravdu nejlepsi.. znate?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Anketa o bile cokolade vytvorena
    TUVOK07
    TUVOK07 --- ---
    MARKOVKA: Něco na tom bude, mně hořká čokoláda vždy spolehlivě zastavila průjem - celá tabulka ale.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VON_GILOTINE: Hele ale na tom obrázku v záhlaví vlevo nahoře je docela světlý balíček něčeho...

    Jsem pro zachování bílé hmoty mezi čokoládami pokud neobsahuje jiné tuky, než kakaové máslo a mléčný tuk.
    KRAQUATICE
    KRAQUATICE --- ---
    me by zajimalo kolik cokolady jite? snite treba par kosticek najednou nebo celou tabulku? jaka je vase prumerna spotreba treba za tyden?:DD
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    VOY: od 75% kakaa vejs se to musi jist uplne jinym zpusobem nez bezna cokolada. nekdo z mistnich jiste zasvesti...casem uz pak telo privykne a da se jist skoro normalne..

    navrhuji hlasovani a vylouceni bile cokolady, ponevadz to neni cokolada.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SIBYLA: Kdyz ji mam zrovna doma, tak si davam vzdy treba kosticku po jidle... samo, ze se to neda jist jako mlecna s oriskama...:-D
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    VOY: ja se zastavuju nekde u 80%, tu 99 jsem doma cucala pul roku.. ne ze by mi nechutnala, ale musi se to po kouskach...
    YNZA
    YNZA --- ---
    KRAQUATICE: no vono to prave je dobry, je to jiny, ale fakt dobry
    MALKE
    MALKE --- ---
    YNZA: Naše babička a jááá...:)
    Fakt je, že po mnoha experimentech je nejlepší ta její, i když bílá "čokoláda" (tuk, sušené mléko, cukr a trocha karamelového pudingu) nebyla zlá.

    A domácí fondán (jaký je rozdíl oproti čokoládě, netuším, ale dokážeme ho sežrat neuvěřitelné množství...).
    KRAQUATICE
    KRAQUATICE --- ---
    YNZA: to nemuze bejt moc dobry ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam