• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: No pochopitelně... viděl bych to jako variaci na klasický anglický akademický oděv. Pochopitelně s aplikací čokoládové...



    :-D :-D
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    GOBERS: Jestli taková akademie znamená stav blížící se deliriu z čokoládového předávkování, tak jsem pro :-P Ale ty hábity musí být nějaké volnější, ať umožňují členům nějaký ten vývoj :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: Ty jo!!! :-) Co založit českou? Mohli bychom si vymyslet i nějaké hábity... :-D
    Odkaz jde do záhlaví!!!
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    Čokoládové ceny Academy of Chocolate ... http://www.academyofchocolate.org.uk/academy/awards/2008.html
    klidně bych některou z nich ochutnala :-)
    MUSIQUE
    MUSIQUE --- ---
    TINA: wou.. to je naprostá lahůdkaaa...:) kažopádně před nějakou dobou jsem ochutnala klasickou milku s karamelou náplní a lidičky to vám povím to je fakt nářez:) hmmm hmmm.. chutěěě
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    VAUGHT: No jako principielně ano, ale zase tolik jí tu nejím. Sem tam nějakou tu kostičku (nebo spíš úlomek - Läderach není na kostičky), ale nějaké přežírání se čokoládou... to brzy omrzí.
    TINA
    TINA --- ---
    ja posledni dobou ujizdim na tomhle zlu
    http://www.gold.tnet.cz/trufes.htm
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    GOBERS: aaaha, takze cokolada v tom zas az tak prsty nema. skoda :-(
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    VRATENKA: No já jsem (s hrůzou starého hamburgerožrouta) zjistil, že aniž bych si to nějak moc uvědomil, tak se tady živím hlavně ovocem, celozrnými bagetami a kozím sýrem. :-D :-D :-D
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    GOBERS: takova cokoladova dieta?? do toho bych snad sla taky :-D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    VAUGHT: Ba ne, kupodivu jsem tady za těch osm měsíců, nebo jak dlouho tu jsem, zhubl skoro 10 kilo. Jak se mi to povedlo, to nevím... asi za to můžou vysoké ceny potravin. :-D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    VAUGHT: A to víš odkud, že si držím figuru...:-D :-D :-D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    VAUGHT: Já jsem nakoupil tři různé "kávové" čokolády od Freye a budu testovat... večer by měl být report. :-)
    MIRIAMKA
    MIRIAMKA --- ---
    dneska jsem měla hořkou čokoládu s ostružinovejma kouskama ( od Orion ), doporučuju ochutnávku
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    Kdoví, jestli to je vůbec čokoláda a ne nějaká syntetická barva... akryl například... :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GOBERS: když o tom přemýšlím hlouběji, tak vzhledem k tomu, že to musí vydržet reflektory, tak bych si i tipnula, že to bude natvrdo s nějakou umělou hmotou aby to drželo a neroztékalo se... Ale je to jen moje spekulace.

    Google praví že jde o fotky z annual Chocolate Show New York http://www.chocolateshow.com/
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ZUZKAOU: Brrrr... to musí být pak fakt báječná čokoška...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GOBERS: ne pokud použiješ namísto kakaového másla nějaký vynález moderní chemie s vysokým bodem tání.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam