• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.


    Původní šesté přikázání: Nevyhodíš čokoládu i kdyby ti tisíckrát na zem spadla!

    Spratelene kluby:
    [ Všechny sýry světa, brie, gouda a feta! ]
    [ Vino - klub pratel kvalitniho moku ]
    rozbalit záhlaví
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: no právě.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ZUZKAOU: .. za ne právě průměrnou cenu.. :))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: ona bude hlavně pro lidi nesnášející laktózu, no. Jen varuji že kdyby někdo chtěl experimentovat, tak to žádný experiment není, jen mléčná čokoláda průměrné kvality.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ZUZKAOU: Ta bourbon vanilka je kupř. hodně výrazná, nejspíš chuťově přebije ledacos. Pak si vem to kakao, třtinový cukr.. Opravdu si myslím, že je nemožné to nějak rozlišit oproti klasickému kravskému, byť by ho tam bylo třebas 50%. Tak nebuď smutná.. ;)
    ZEMRELA_S_LETEM
    ZEMRELA_S_LETEM --- ---
    ZUZKAOU: Kdyby aspoň zamečela:D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: čekala jsem alespoň trošku jinou chuť než obyč mléčná čokoláda, která není žádný zázrak.

    složení: třinový cukr, kakové máslo, sušené kozí mléko 18%, kakaová hmota, bourbon vanilka, podíl kakaka 37%, země původu Rakousko.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ZUZKAOU: A ty sis myslela, že cítit bude? :)) U sýrů a mléčných výrobků bych to chápal, ale u tepelně opracované čokolády tedy rozhodně ne.. Mimochodem, píšou tam někde, kolik % toho mléka tam je? Tipoval bych, že je tam stejně kozí prd. :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Tak jsem neodolala a ve zdravém sypání zakoupila bio kozí čokoláda.

    A teda jako nic moc. Je mléčná, takže jen 37% kakaa, což je na mě nějak málo a hlavně tam vůbec není cejtit ta koza.

    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    GHOSTDOG: hmm to nekdy zkusim tam zajit...dik za tip...:o)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    KEEP_SMILE: mají ho treba v pekarne ve vodickove...akorat se nejak zhorsil...driv meli od jiného dodavatele a byl lepsi...
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    SIBYLA: nemela jsem ale tu s tema listkama bych mozna i zkusila...
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    jsou to tyhle
    čokoláda s růžovými lístky

    s růžovými pepřem...

    este je s dynovymi seminky a tak..
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    GHOSTDOG: jj vim to mi doslo ale nejdriv uz jsem chtela jasat ze bych vedela kam si pro ten zakusek dojit...:o))
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    tak ja vas pozlobim :) dneska jsou koupila bio hrokou cokoladu s peprem a jahodami, doufam, ze to obdarovany nevydrzi, hned ji otevre a da mi ochutnat :) zni to dost nezbedne... jinac dneska ve zdravy vyzive byly samy poklady, ze jsem tak tak odesla jen s jednou - cokolady z ovciho nebo koziho mleka s makem a takove zajimavosti, mel jste nekdo? 92 czk za jednu mi prislo dost, tak jsem si je nekoupila s tim, ze pockam na nejakou zaminku, kdy si to zaslouzim :P
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    KEEP_SMILE: myslis ten zakusek? ten mi chutna taky,-) ale to co jsem psala jsou opravdicky kavovy zrna z kavovniku.-)
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    GHOSTDOG: kavovy zrna mi chutnaj takovy ty klasicky jak je vevnitr nejakej krem nebo co, marcipan a polity cokoladou ale to uz vidam hooodne malo...:o/
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    hmm jsem dneska videla nejakou novou edici od milky tak jsem vyzkousela milka - water s vodnim melounem...hmm neni to spatny a jsou v tom takovy ty praskaci kulicky nebo co...:o)
    PETATA
    PETATA --- ---
    GHOSTDOG: Je jich v Praze víc. Ještě na Zličíně a snad i v Hostivaři. Zatím jsem netestovala ani jedno :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    PETATA: ten stejny je i v kotve...ceny jsou ale trochu vyssi nez u koruna pralines a z toho co jsem testovala mi teda koruna chutna vic...
    PETATA
    PETATA --- ---
    MALKE: nový obchůdek BonBon s čokoládovými pralinkami a tvarovaným marcipánem :)
    MALKE
    MALKE --- ---
    Taky mám ze včerejška úlovek - kupovala jsem babičce čokoládové bonbóny na Andělu (před Teskem je tam takový ten "polokrám" v uličce) a neodolala čemusi, co nazvali kostka bílého nugátu. Sice to stálo asi pade (na váhu, za 100 g chtějí 89 korun), ale bylo to úžasný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam