• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    AETHER
    AETHER --- ---
    GOBERS: to je provokace... ja ted drepim v kancelari s vidinou dalsich nejmin tri hodin stravenych nad preklady a stanovisky a co bych dala za ten kousek cokolady, co mi doufam jeste stale mysi neodnesly z lednicky:) a jeste tu takhle vizualne podporuj moje chute!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUURJA: být v práci na noční, tak už jí tam máš!
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    GOBERS: njn, to je ma OT sociologicka deformace, ale vsichni co sleduji tohle auditko prece vi, ze jsme tu takova cokoladova avantgarda prinasejic revoluci :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SUURJA: Tumáš!! :-)

    SUURJA
    SUURJA --- ---
    dala bych teď půl království za mini kousek čokolády... tak si tu aspoň budu číst :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: Buržoazie... pch... já jsem duší aristokrat a proto chroupám Läderach. :-D
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    GOBERS: střední třída? základ čokoládového státu :-)))
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: Jojo, ta není špatná (ta Cailler). Taková dobrá švýcarská střední třída.
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    jsem dostala od maminky hořkou a konopnými semínky, jíst se to dá, ale asi mám radši oboje zvlášť, teď se ale vrátile tatínek ze švýcar a přivezl Cailler "noir cacao extreme 74%" a na tu se teda moc těším!
    prostě občasné rodičovské návštěvy nezaškodí :-))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: no právě.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ZUZKAOU: .. za ne právě průměrnou cenu.. :))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: ona bude hlavně pro lidi nesnášející laktózu, no. Jen varuji že kdyby někdo chtěl experimentovat, tak to žádný experiment není, jen mléčná čokoláda průměrné kvality.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ZUZKAOU: Ta bourbon vanilka je kupř. hodně výrazná, nejspíš chuťově přebije ledacos. Pak si vem to kakao, třtinový cukr.. Opravdu si myslím, že je nemožné to nějak rozlišit oproti klasickému kravskému, byť by ho tam bylo třebas 50%. Tak nebuď smutná.. ;)
    ZEMRELA_S_LETEM
    ZEMRELA_S_LETEM --- ---
    ZUZKAOU: Kdyby aspoň zamečela:D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: čekala jsem alespoň trošku jinou chuť než obyč mléčná čokoláda, která není žádný zázrak.

    složení: třinový cukr, kakové máslo, sušené kozí mléko 18%, kakaová hmota, bourbon vanilka, podíl kakaka 37%, země původu Rakousko.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ZUZKAOU: A ty sis myslela, že cítit bude? :)) U sýrů a mléčných výrobků bych to chápal, ale u tepelně opracované čokolády tedy rozhodně ne.. Mimochodem, píšou tam někde, kolik % toho mléka tam je? Tipoval bych, že je tam stejně kozí prd. :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Tak jsem neodolala a ve zdravém sypání zakoupila bio kozí čokoláda.

    A teda jako nic moc. Je mléčná, takže jen 37% kakaa, což je na mě nějak málo a hlavně tam vůbec není cejtit ta koza.

    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    GHOSTDOG: hmm to nekdy zkusim tam zajit...dik za tip...:o)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    KEEP_SMILE: mají ho treba v pekarne ve vodickove...akorat se nejak zhorsil...driv meli od jiného dodavatele a byl lepsi...
    KEEP_SMILE
    KEEP_SMILE --- ---
    SIBYLA: nemela jsem ale tu s tema listkama bych mozna i zkusila...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam