• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    to zní tedy úchylně:-) Já poslední dobou ujíždím na čokoládách z marks&spencers...obvzláště bílé ala toblerone (ale mnohem lepší) a mléčné s ořechy...
    DON
    DON --- ---
    Zkusili jste někdy někdo "A touch of sea salt" od Lindt? Našel jsem jí včera v Makru a z kolekce Excellence se hned po Chilli stává mojí oblíbenou... Obsahuje takové větší kristalky soli, zní to zvláštně, ale je fakt dost dobrá...
    SHORTY23
    SHORTY23 --- ---
    AETHER: ok, urcite vyzkousim. Dik .).
    AETHER
    AETHER --- ---
    SHORTY23: v Albertu mivaji hrozne dobrou asi za 60, je bio a bohuzel nevim, jak se jmenuje, protoze mi ji muz snedl a vyhodil obal;))) a jinak Lindt taky neni zly:)
    SHORTY23
    SHORTY23 --- ---
    Zdravim, nemate nekdo tip na dobrou pomerancovou cokoladu? Ted sem zkusil od Figara (Lahodny pomeranc) a neni to uplne to co hledam .). Diky
    LOONA
    LOONA --- ---
    SUURJA: Aha, no ja od cokolady za tricet korun moc necekam, ale nejsem v tomhle narocna (protoze tu opravdu dobrou cokoladu jsem jeste nemela), takze je zde jista moznost, ze mi to bude chutnat :o)
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    LOONA: oheň již vyzkoušen a nic moc..
    LOONA
    LOONA --- ---
    KEEP_SMILE: sice to neni nic extra, ale preci jen me potesilo, jak krasne to pri rozpousteni cokolady v ustech praska :o) a krome toho ta cokoladka i zajimave chutna. Mam tu i ohen a zemi, tak jsem zvedava.
    AETHER
    AETHER --- ---
    GOBERS: to je provokace... ja ted drepim v kancelari s vidinou dalsich nejmin tri hodin stravenych nad preklady a stanovisky a co bych dala za ten kousek cokolady, co mi doufam jeste stale mysi neodnesly z lednicky:) a jeste tu takhle vizualne podporuj moje chute!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUURJA: být v práci na noční, tak už jí tam máš!
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    GOBERS: njn, to je ma OT sociologicka deformace, ale vsichni co sleduji tohle auditko prece vi, ze jsme tu takova cokoladova avantgarda prinasejic revoluci :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SUURJA: Tumáš!! :-)

    SUURJA
    SUURJA --- ---
    dala bych teď půl království za mini kousek čokolády... tak si tu aspoň budu číst :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: Buržoazie... pch... já jsem duší aristokrat a proto chroupám Läderach. :-D
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    GOBERS: střední třída? základ čokoládového státu :-)))
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: Jojo, ta není špatná (ta Cailler). Taková dobrá švýcarská střední třída.
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    jsem dostala od maminky hořkou a konopnými semínky, jíst se to dá, ale asi mám radši oboje zvlášť, teď se ale vrátile tatínek ze švýcar a přivezl Cailler "noir cacao extreme 74%" a na tu se teda moc těším!
    prostě občasné rodičovské návštěvy nezaškodí :-))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: no právě.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ZUZKAOU: .. za ne právě průměrnou cenu.. :))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STEPNI_VLK: ona bude hlavně pro lidi nesnášející laktózu, no. Jen varuji že kdyby někdo chtěl experimentovat, tak to žádný experiment není, jen mléčná čokoláda průměrné kvality.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam