• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NELLINDA: hele jestli se je naučíš vyrábět, tak soudím že by ten smysl šel i dobře zpeněžit ;-)
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    ZUZKAOU: Můj život dostal smysl!!! ;D
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    ja jsem ted ochutnala nejlepsi pralinku na svete..horkou coko uvnitr s vanilkou z madagaskaru...bozska chut .. musim se jit podivat do Godivy, jestli ji tam maj (byla dovezena z Belgie :/)
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    DON: je skvělááá :)


    GEISHA: nebo to Mikado od Lu, to je taky myslím slaný základ a na tom čokoláda.. a mňam :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    to zní tedy úchylně:-) Já poslední dobou ujíždím na čokoládách z marks&spencers...obvzláště bílé ala toblerone (ale mnohem lepší) a mléčné s ořechy...
    DON
    DON --- ---
    Zkusili jste někdy někdo "A touch of sea salt" od Lindt? Našel jsem jí včera v Makru a z kolekce Excellence se hned po Chilli stává mojí oblíbenou... Obsahuje takové větší kristalky soli, zní to zvláštně, ale je fakt dost dobrá...
    SHORTY23
    SHORTY23 --- ---
    AETHER: ok, urcite vyzkousim. Dik .).
    AETHER
    AETHER --- ---
    SHORTY23: v Albertu mivaji hrozne dobrou asi za 60, je bio a bohuzel nevim, jak se jmenuje, protoze mi ji muz snedl a vyhodil obal;))) a jinak Lindt taky neni zly:)
    SHORTY23
    SHORTY23 --- ---
    Zdravim, nemate nekdo tip na dobrou pomerancovou cokoladu? Ted sem zkusil od Figara (Lahodny pomeranc) a neni to uplne to co hledam .). Diky
    LOONA
    LOONA --- ---
    SUURJA: Aha, no ja od cokolady za tricet korun moc necekam, ale nejsem v tomhle narocna (protoze tu opravdu dobrou cokoladu jsem jeste nemela), takze je zde jista moznost, ze mi to bude chutnat :o)
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    LOONA: oheň již vyzkoušen a nic moc..
    LOONA
    LOONA --- ---
    KEEP_SMILE: sice to neni nic extra, ale preci jen me potesilo, jak krasne to pri rozpousteni cokolady v ustech praska :o) a krome toho ta cokoladka i zajimave chutna. Mam tu i ohen a zemi, tak jsem zvedava.
    AETHER
    AETHER --- ---
    GOBERS: to je provokace... ja ted drepim v kancelari s vidinou dalsich nejmin tri hodin stravenych nad preklady a stanovisky a co bych dala za ten kousek cokolady, co mi doufam jeste stale mysi neodnesly z lednicky:) a jeste tu takhle vizualne podporuj moje chute!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SUURJA: být v práci na noční, tak už jí tam máš!
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    GOBERS: njn, to je ma OT sociologicka deformace, ale vsichni co sleduji tohle auditko prece vi, ze jsme tu takova cokoladova avantgarda prinasejic revoluci :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SUURJA: Tumáš!! :-)

    SUURJA
    SUURJA --- ---
    dala bych teď půl království za mini kousek čokolády... tak si tu aspoň budu číst :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    LA_CHOUETTE: Buržoazie... pch... já jsem duší aristokrat a proto chroupám Läderach. :-D
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    GOBERS: střední třída? základ čokoládového státu :-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam