• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.


    Původní šesté přikázání: Nevyhodíš čokoládu i kdyby ti tisíckrát na zem spadla!

    Spratelene kluby:
    [ Všechny sýry světa, brie, gouda a feta! ]
    [ Vino - klub pratel kvalitniho moku ]
    rozbalit záhlaví
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    STEPNI_VLK: pařížský dort mají výborný ve smetanové cukrárně na kounicově
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    HITOMI: Aha. No to klidně popros. Myslím, že tady se rozhodně neztratí.. :)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    STEPNI_VLK: cokodort :) http://vareni.dama.cz/index.php?a=ukaz&recept=1185
    muzu babicku poprosit i o nas rodinny recept :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    HITOMI: Tak to gratulace! Ještě mi ale prozraď, co je to ten "pařížák".. ;)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    STEPNI_VLK: je to podobny jako ty precliky :)
    a moje babicka obcas dela i "zakusky" v podobe bramburku v cokolade :) to je vubec hrozna mnamka :) ale nejlepsi je parizak :) a mam ted o vikendu narozky, tak snad bude :))
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    SIBYLA: :) Ty mě ohromily ještě v dětství, za komančů - už ani nevím, kdo mi tu čokoládu tehdy dovezl z ciziny. Nicméně dnes už mě taková "nafouklá" čokoláda nebaví ani omylem..

    HITOMI: Mno, abych pravdu řekl, věřit ti to věřím, ale představit si to nedokážu. ;)
    HITOMI
    HITOMI --- ---
    STEPNI_VLK: ja zase jako decko s oblibou s kamosem jedla hranolky namacene v nutelle, taky namka :) ale nikdo mi to nechce verit :)

    jinak tohle je presne auditko, ktere jsem hledala :))
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    STEPNI_VLK: ja zas kroutim hlavou nad tema zmrsenyma cokoladama s bublinkama.. to je imo zpusob, jak prodavat draze vzduch :))
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    aaa, tenhle klub si teda bookovat nebudu, to by byl mor.....to bych pak mela chute furt
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ENTENTYKY: Jo jo, si pamatuju, jak jsem nad tou reklamou, se slečnou kroužící po místnosti kolem těch preclíků, kroutil hlavou jako nad další magořinou marketingových hledačů všeho možného i nemožného, ale hlavně prodejného.. Ovšem jen do té doby, než mě jednoho krásného dne zčistajasna napadlo namočit si slanou tyčinku v Nutelle. Pak už jsem jen držel hubu a baštil. ;)
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    GEISHA: jj, ale pak je prestali prodavat, nechapu - mne chutnaly :)
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    muzeum cokoladovych obrazu :) http://chocolate-paintings.com/cs/
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NELLINDA: hele jestli se je naučíš vyrábět, tak soudím že by ten smysl šel i dobře zpeněžit ;-)
    NELLINDA
    NELLINDA --- ---
    ZUZKAOU: Můj život dostal smysl!!! ;D
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    ja jsem ted ochutnala nejlepsi pralinku na svete..horkou coko uvnitr s vanilkou z madagaskaru...bozska chut .. musim se jit podivat do Godivy, jestli ji tam maj (byla dovezena z Belgie :/)
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    DON: je skvělááá :)


    GEISHA: nebo to Mikado od Lu, to je taky myslím slaný základ a na tom čokoláda.. a mňam :)
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    to zní tedy úchylně:-) Já poslední dobou ujíždím na čokoládách z marks&spencers...obvzláště bílé ala toblerone (ale mnohem lepší) a mléčné s ořechy...
    DON
    DON --- ---
    Zkusili jste někdy někdo "A touch of sea salt" od Lindt? Našel jsem jí včera v Makru a z kolekce Excellence se hned po Chilli stává mojí oblíbenou... Obsahuje takové větší kristalky soli, zní to zvláštně, ale je fakt dost dobrá...
    SHORTY23
    SHORTY23 --- ---
    AETHER: ok, urcite vyzkousim. Dik .).
    AETHER
    AETHER --- ---
    SHORTY23: v Albertu mivaji hrozne dobrou asi za 60, je bio a bohuzel nevim, jak se jmenuje, protoze mi ji muz snedl a vyhodil obal;))) a jinak Lindt taky neni zly:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam