• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    V Lidlu jsem byl jednou v životě a víckrát mě tam nikdo nedostane, ani kdyby tam zlato rozdávali. :)
    LEONKA
    LEONKA --- ---
    ode dneska maj v Lidlu slevneny Milky....pokud bude, du do tydle! je proste nej!

    SASH
    SASH --- ---
    momentálně si pochutnávám na čokoláděn Deluxe (Bellarom), zakoupeno v Lídlu, vřele doporučuju, výborná!
    LEONKA
    LEONKA --- ---
    sakra dala bych:)
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    zas nejake recepty, ve kterych cokolada zari ;) http://smittenkitchen.com/chocolate/
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    mám na prodej 28 čokolád Orion Intense... http://www.youtube.com/watch?v=PTpldtelxaY
    pri hromadném prodeji velká sleva!!!)
    posta
    CENTURIO
    CENTURIO --- ---
    Dekuji mnohokrate :-)
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    CENTURIO: Ferrero Rondnoir ?
    CENTURIO
    CENTURIO --- ---
    Nevi nekdo prosim, jak se jmenuji ty nove Ferero coko koule?
    SIBYLA
    SIBYLA --- ---
    ZUZKAOU: tyjo jeste jsem tam nebyla, ale ty jejich menicka zni vzdycky neskutecne dobre a tyhle obrazky... znicil me ten strwbery cheesecake:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Tak jsem se předávkovala čokoládou. Na obědě v Rode drive jsem se nechala překecat na triple layers chocolate cake. Netušila jsem, že to bude americká velikost. Jedli jsme to dva, nedal se dojíst a byl skvělej. (tři vrsty= čokoládová zmrzlina, těsto typu brownies a čokoládový krém.) Porce tak pro 4.

    DEEKEY
    DEEKEY --- ---
    Čokoládu Lifefood jsem si koupila, ale pevně doufám, že se po ní netloustne, protože ani mně nestačil kousek. A to jsem si při prvním ochutnání bláhově pomyslela-no jo, normální hořká čokoláda, sním jen kousek. Jenže ona se ta chuť postupně rozvine a jeden pořád ochutnává, aby se ujistil..:-)
    VOY
    VOY --- ---
    Prave si tu pochutnavam na Valrhone Ampamakia. Naprosto uzasna - 64%, boby z Madagaskaru, chut trochu do citrusova mi prijde. Da se vubec Valrhona nekde v Praze koupit? Nevite jaky jsou ceny? Proti Valrhone je Lindt teda uplnej low-end, musim rict - kez bych mohl jist jen takovou cokoladu :-))
    XMARGE
    XMARGE --- ---
    Nevíte, kde by se v Praze v kamenném obchodě daly sehnat čokolády značky Hachez? Mám zájem hlavně o tu mléčnou čokoládu s 55% kakaa..
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    pres silvestra jsem mela cosi jako lindt roche pyrenee - takove male hrudky z mlecne cokolady posypane orisky a plnene jemnou cokoladovou naplni a byla jsem unesena :-) zrovna googluju, kde je sezenu ;)
    IKA
    IKA --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Máte někdo velkou úchylku na DIY? A nešel byste někdo do sdílení koupě kakaového másla?

    4 kila vážně nespotřebuju.

    Vhodné jednak na gastronomické pokusy, druhak jako mazadlo pro lidi se suchou kůží a alergií na stadartní kosmetiku.
    MASOO
    MASOO --- ---
    odnekad sem to vzala, uz nevim, ale je to fajn;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam