• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.


    Původní šesté přikázání: Nevyhodíš čokoládu i kdyby ti tisíckrát na zem spadla!

    Spratelene kluby:
    [ Všechny sýry světa, brie, gouda a feta! ]
    [ Vino - klub pratel kvalitniho moku ]
    rozbalit záhlaví
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    CNV: no našla jsem to na tomhle e-shopu, naživo jsem je nikde neviděla.
    CNV
    CNV --- ---
    ZUZKAOU: Kdepak se to dá koupit? To koření zní zajímavě...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    http://www.degusto.cz/zencart/sladkosti-cokolady-c-87_85.html

    zajímavá řada beligických čokolád (60%) s kořením. Kdybyste je někdo testoval, dejte vědět.
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    CNV: jj, to mi došlo... mňam!
    CNV
    CNV --- ---
    SLAUGHTER: To je ta čajovka, co jsem měla. Výtečná.
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    SLAUGHTER: ja mam taky radeji cernou, ale tahle mne prave prekvapila, ze byla celkem zajimava
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SHAMPOO: ..vezměte a jezte z toho všichni, toto je moje tělo...
    Takhle si představuju doslovnost.
    SLAUGHTER
    SLAUGHTER --- ---
    T_RAVEN: mléčná čokoláda pro mě není čokoláda, btw. tato je nej, doporučuji...
    http://www.protibet.org/gallery.php?akce=obrazek_ukaz_interni&media_id=146
    SHAMPOO
    SHAMPOO --- ---
    čokoládový ježíš
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    T_RAVEN:
    HARIBOKACHNA: mnam, nadelali jste mi chute :))
    T_RAVEN
    T_RAVEN --- ---
    SELLIGAN: prevazne pry ve zdrave vyzive (pan Hátle je docela vysazeny na bioprodukty :) a jinak spis v cizine, o Lindt se myslim vyjadroval trochu s despektem, znacky si bouhel moc nepamatuju, v pameti mi zustala pouze Amedei. ochutnavaly se prevazne cokolady bez prichute ruzne sily, cela ochutnavka byla pojata spise jako "seznameni" s cokoladou, z prichuti mi ale nejvic utkvela zazvorova, zazvor mi normalne moc nechutna ale v ty cokolade vynikajici (nekandovany) a pak jak psala kachnicka zeleny caj a boby taky lahodne ;)
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    ty fotky jsou spatny - mobilovky a vetsino uz sjezeneho:))
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    no tady mam par fotek, bylo to vynikajici, nejvic mne dostaly fermentovne cokoladove boby a taky mi chutnala a bylo to uplne nove pro mne bila cokolada se zelenym cajem:)
    http://www.facebook.com/album.php?aid=23429&id=1206300024&l=d5d6fd5143
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    CNV: a jaka to byla znacka ta chilli cokolada?
    z mych zkusenosti je poradne chilli jen cokolada kterou si uvarim doma ja, ale ja bych prave chtela kousaci :)
    CNV
    CNV --- ---
    Měla jsem nedávno jednu hodně čajovou, křupaly v tom lístečky a chutnalo to výrazně po čaji. Na tuhle jsem byla zvědavá, protože mám ráda Earl Grey. Chilli čokoládu jsem jednou měla tak ostrou, že se skoro nedala jíst...
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    CNV: Lindt me sklamala...minule jsem si koupila chilli a to kolem chilli ani neprobehlo...a taky jsem mela Green Tea a tam ten caj taky nebyl citit....tak doufam, ze ty tve budou lepsi
    CNV
    CNV --- ---
    Tak dnešní úlovky: bílá s konopným semínkem, Lindt Earl Grey a Lindt s náplní fík + karamel. Nevím, co mám rozdělat jako první.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    HARIBOKACHNA: a daji se ty cokoladky nekde koupit? jake zajimave znacky ci chute meli? povidej prehanej. prinesla sis nejake ulovky odtud?
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    bylo to super fakt a priste maj sushi akci
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    HARIBOKACHNA: jak dopadla ochutnavka cokolady? ja jsem nakonec nemocna uvizla doma...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam