• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    HARIBOKACHNA: a daji se ty cokoladky nekde koupit? jake zajimave znacky ci chute meli? povidej prehanej. prinesla sis nejake ulovky odtud?
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    bylo to super fakt a priste maj sushi akci
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    HARIBOKACHNA: jak dopadla ochutnavka cokolady? ja jsem nakonec nemocna uvizla doma...
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    v DM jsme zavisla na takovych tech malinkatych tycinkach - delaji vanilkovou, jahodovou, cappucino a ted uz i nugat. cappucino je fakt mnam


    CAMELLA: no, ja moc mlecne cokolady nemusim, ja ujizdim na horke, ale pokud se neco jmenuje praliné nebo nougat...tak to jako muzu :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    LA_CHOUETTE: Mléčná nevím, nicméně ty hořké jsou docela dobré (zatím nejvíc se mi líbila ta z nové série, s rozemletými kávovými zrny, ale tu už jsem bohužel dlouho neviděl) a také bílá s křupínky mi chutnala.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    LA_CHOUETTE: mě strašně chutná ta tyčinka Bitter sahne - taková hořkomléčná..
    LA_CHOUETTE
    LA_CHOUETTE --- ---
    z DMka jsou možná dobrý ty čokolády s příchutěma, mléčná alnatura s celými oříšky mi přišla velice průměrná, to už mi snad víc chutná milka!
    MLIBREVIRGEA
    MLIBREVIRGEA --- ---
    dneska jsem si dala vynikajici bombon v rudem obalu - visne v griotce v horke cokolade! a zitra si ho dam v praci zas, mnaaaaaam!
    a nemam rada takovou tu coko - trojuhelniky Toblerone, bot uvnitr jsou kousky jakehosi karamelu, a to strasne lepi a divne krupe a je to tvrdy a boli me z toho zuby, e e!
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    SELLIGAN: nugát? Bože, to jsem nechtěla slyšet, budu muset do DMKa, co nejdříve :)
    DEEKEY
    DEEKEY --- ---
    SELLIGAN: Vyzkouším asi všechny, postupně. Fakt hodně překvapily:-)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    DEEKEY: ja jsem si tam zas minule koupila Alnatura nugat a to bylo nebe :))
    PETATA
    PETATA --- ---
    MOR_TIMER: http://www.evron.cz/fotov/t00249_v_209DO916CH.jpg 1980 Kč
    Zkoušeli sme zatím jednou a čokoládu rozehřívali ve vodní lázni...
    Ale bylo to super :))
    http://www.evron.cz/bielmeier/
    DEEKEY
    DEEKEY --- ---
    Někdo z vás tu nedávno doporučoval čokoládu z Dm - dnes jsem koupila 2 čokotyčinky 45 gr a 19 Kč- Biofairetta Krokant - mléčná s mandlemi a medem a zn. Alnatura -mléčná malinovým jogurtem - nedaly se nesníst najednou, obě vynikající.
    MOR_TIMER
    MOR_TIMER --- ---
    KALHOTKA: vyděl jsem i menší třeba jen na půl kila ale zase jim chyběl termostat :-(
    MOR_TIMER
    MOR_TIMER --- ---
    Bohužel jsem to vždycky jen vyděl a nemám moc skušeností. takže bych v tomhle směru potřeboval poradit.
    MOR_TIMER
    MOR_TIMER --- ---
    Měl bych prosím drobný dotaz. má někdo skušenosti s čokoládovými fontánama? Hlavně by mě zajímalo jak je při provozu potřeba termostat a kolik tak zhruba stojí "ne profesionální" fontánka.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    HARIBOKACHNA: ja taky :) i s kolegyni z prace
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    tam jdu
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---




    Pozvánka na degustaci čokolády

    Čokoládové království I

    v nově vzniklém domácím studiu
    Gyrotonic studio Art of movement & kulinářský koutek
    Salmovská 9, Praha 2 - Nové Město, 120 00
    ve středu 25.3.2009
    začátek v 18hod., volný konec 20.hod.
    Přijďte rozptýlit své starosti nad šálkem horké čokolády, čaje, či nad sklenkou vína, ochutnat čokoládové produkty dostupného, ale i méně známého trhu, vyzkoušet několik čokoládových specialit připravovaných s osobní péčí, a dozvědět se mnohé o kakaových bobech na cestě k čokoládě.
    Jednotné vstupné zahrnuje ochutnávku čokolád, čokoládových specialit a přednášku pana Huberta Hátle.
    Vstupné: 200,-Kč
    Cena dle nabídky.
    Prosím, v případě zájmu rezervujte svá místa, rezervace nutná.
    S uctivým pozdravem Vás srdečně zve Jan Dlabal kajba@seznam.cz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam