• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    ALEXIS: Co udělat nyxí organizovaný zájezd za všema těmahle zvrhlostma?! ;-)
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    Chi drahou čokoládu štětkám! Ani náhodou :-) Hezká rodinka, cože to ještě kromě čokoládovny provozuje? :-)
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    tedka se po dlouhych letech u nas objevila cokolada z nemecka, uz sem ji dlouho nemel. a taky se mi na ni libi, ze ji nemusim lamat na kosticky, protoze uz je nalamana :)
    IORETH
    IORETH --- ---
    ZUZKAOU: ještěže tak, to by byla pěkná pakárna, kdybych mohla být nejlepší matka, jenom kdybych dětem dopřála tyhle luxopralinky :-)). Být nejlepší matka za deset korun je mnohem uspokojivější :-)). Ovšem sex nesex, ty fotky ve mně opravdu vzbuzují vášnivou chuť.... na čokoládu :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    IORETH: No levnou čokoládu prodáš na radostnou rodinku a příslib, že budeš ta nejlepší matka, drahou čokoládu holt musíš trošku jinak.
    IORETH
    IORETH --- ---
    no jo, sex sells :)
    CNV
    CNV --- ---
    Je to přesně v duchu současné víry, že všechno musí být übersexy. I reklama na čokoládu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    NEFRIT: no to jsou propagační fotky rodinné čokoládovny Beschle.

    http://www.beschlechocolatier.com/
    NEFRIT
    NEFRIT --- ---
    Chichi ta čokobanka vypadá spíš jako zásilka bonbónů do bordelu :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A trocha čokoládového fetiše. via ČOKOBANKA







    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Makarůny!
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    KRAQUATICE: lepší než makaróny :)
    KRAQUATICE
    KRAQUATICE --- ---
    koukam, ze se macarons a macaroons rika cesky makronky? no fuj;)
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    CAMELLA: Arco Nugat mi prisel dobrej, ale to co prodavaj v tech kramech s orechama byva sojovy nugat a ten teda stoji za starou backoru.
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    Díky všem, budu postupně testovat a pak poreferuju.
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    MUFLONEK: tak nám koukej dát příště vědět :)

    NIKUSKA: GIMEL: jj, nugat maji i v cukrarne smerem na Zizkov (z Florence se tam jede busem 303 nebo tak nejak, jednu zastavku, je to po prave strane. mám pocit, že je to tohle - http://cukrarnalucie.cz/



    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    GIMEL: v obyc cukrarnach mivaj nugat na vahu, ja ho kupovala v obchode "NAPOJE" na Vysehrade vedle Krusovicky restaurace, ale nevim, jestli ho jeste maj, ale byl dobrej
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    GIMEL: tak výborný nugát mají třeba v Arco v palladiu. Ale pokud hledáš to, co se prodávalo před lety, zkus kouknout po takových těch krámkách s ořechy v čokoládě atd- bývají to často stánky na metru, třeba na dejvické..tam mívají i nugát na váhu, přinejhorším koupíš dva kousky a pak už nikdy víc:)
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    Vyfiltrovala jsem otázku, ale byla bez odpovědi, takže se ptám znova po dvou letech: Nevíte náhodou někdo, kde by se dal v Praze koupit nugát?
    Figaro bonboniéra nic moc - oslazený tuk. Orion nugátová bonboniéra o chlup lepší - oslazený tuk s kakaem. Ty dražší se mi nechce zkoušet, když je to pytlíček za 2 stě a nebude třeba dobrý, takže máte někdo nějaký tip? Hledám to, co se před deseti lety prodávalo pod názvem nugát v každé bonboniéře a dneska to už nugát rozhodně není.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam