• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GOBERSČokoláda - Läderach, Toblerone, Lindt, Nestlé a spol.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    Asi nejlepsi cokolada kterou jsem jedla :)
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    já jsme si zas koupila v čokoládovně Choco café U červené židle takovou tu jejich čokoládu (72%) na váhu - čokoládové knoflíčky na roztavení a holt to domů nevydrželo, horkou čokoládu si neudělám, snědla jsem to cestou. A mám i bílou, která mi snad chutná ještě víc
    LOOP_ONE
    LOOP_ONE --- ---
    včera jsem si udělal radost....dokonce jsem se i podělil s několika lidma...

    u stolu v hospodě nastalo ticho a každý jen mlčel a vychutnával
    El Ceibo Chocolate - 77% Dark Chocolate with Cocoa Nibs and Uyuni Salt
    http://www.elceibo.com/ceibo/en/product.php?pro=2
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SELLIGAN
    SELLIGAN --- ---
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    Vyzkoušeli jsme: Jak odhalit falešné čokoládové vejce? - Vitalia.cz
    http://www.vitalia.cz/clanky/cokoladove-vejce-test/
    KATTENNE
    KATTENNE --- ---
    GOBERS: to se nedivim:) ale ten zeleny caj je primo v te cokolade a biomarcipany?? uvidime, co si pro nas pan cajovnik/cokoladovnik pripravil:) jinak poradame degustace cokolady kazdy mesic, takze kdyz biomarcipany nevzbuzuji cokoladovou duveru, za mesic bude dalsi sance:)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    KATTENNE: Nevypadá to rozhodně špatně! Ale tedy když čtu "Neotřelá kombinace bílé čokolády a zeleného čaje potěší stejně jako originální biomarcipány v tenkých oplatkách", tak se mi na mysl vkrádá otázka co má toto prosím společného s čokoládou??
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    skoda :/
    pistaciovejch veci je obecne tak malo ... nechapu :)
    MALKE
    MALKE --- ---
    ENTENTYKY: Pistáciovou jsem měla, souhlasím s ALEXIS: . Na mě tedy není příliš sladká, ale nemá to nijak výraznou pistáciovou chuť, je to prostě čokoláda se sladkou plňkou.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    GOBERS: ja by som sa o jednu sadu prihlasila :)
    PINGUI
    PINGUI --- ---
    GOBERS: Chápu, já nechci objednávat víc kousků, jenom se obávám, že by objednávku od každého kousku jeden nemuseli kvůli malému množství splnit. Jelikož se zde nikdo neozval...viz pošta
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    PINGUI: No, takhle... já jezdím mezi ČR a CH tak 2x do měsíce, takže po jednom kousku bych Ti klidně přivezl. Pokud by šlo o větší množství, tak to bych doporučoval kontaktovat tu firmu.

    Ať se ozvou ostatní, ale za mě mohu říci, že byly moc dobré... bylo toho trochu hodně naráz ochutnávat celou jejich produkci, ale jinak fakt vynikající.
    PINGUI
    PINGUI --- ---
    Myslíte si, že pokud bych té firmě napsala žádost o zaslání čokolády od každého jejich výrobku, že by mi vyšli vstříc? Jaká je pravděpodobnost, že pokud bych mu napsala řekněme o 20 od jedné / nejsem žádný obchodník/ že by se o to projevil nějaký zájem? Já to ani neochutnala a o vzorky se mi psát nechce,protože pokud by je poslali, už by nemuseli přijmout objednávku. Vy co jste debužírovali, stojí to za to? A byl by o to případně zájem zde?
    NIKUSKA
    NIKUSKA --- ---
    Prosim vas, videli jste nekde prodavat nove Studentske peceti z limitovane edice (jablko,maliny,cerny rybiz) ? nutne shanim jako darek
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ENTENTYKY: Lindt les grandes je celkem fajn série. Pravidelně konzumuju... je tam toho více než tyhle dvě.

    Petits desserts je fakt věc názoru, Já je taky moc nemusím... dva nebo tři kousky z téhle řady byly na programu té poslední degustace a názory se velice, velice lišily.
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ENTENTYKY: tu Pistache som skusala, nic moc, prilis sladka na moj vkus a proste len sladka, ta zelena napln je inak taka nijaka...
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    ENTENTYKY: akorát mám už poslední proužek:-( v Arku mají bílou + curry + kokos + banán ale je oproti této nesrovnatelně horší...

    a mousse od lindt mě taky zklamala
    ENTENTYKY
    ENTENTYKY --- ---
    to vypada dobre jako :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam