• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERUKEBAnemam rad/a silvestr, vanoce, velikonoce apod.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    letos zadnej hejt? :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Haha hihi hoho. To bude mrzeni. :)

    Vláda s platností od pátečního večera zakázala konání vánočních trhů. Výjimkou je prodej stromků a kaprů. Ve čtvrtek to oznámil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO).
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    Uz to zase zacina :)
    IF_
    IF_ --- ---
    Dnes Albert:/

    IF_
    IF_ --- ---
    Ale Silvestr, ten byl letos paradni. V 9 jsem lehla a tentokrat me ty prskavjy vyprudily asi jen na 15 min a spalo se dal.
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    HWLLFFRDD: presne takovy hroceni nepochopim. Kolem me zensky uklizely, vytiraly skrinky, lestily sklo a podobny ptakoviny...
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HWLLFFRDD: hmm.... a ja si chtela trochu vycitat, ze jsem vanocni veceri stravila u PC hranim a silvestr s Jim Beam Red Stag, s doutnikem v puse a parila Team Fortress 2... zlatej klid...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Samozrejme vsichni maj narok se v klidu najist krome me. Jakmile jste matka, tak muzete zrat fakt asi jenom u sporaku z hrnce lzici a hodit to do sebe behem pikosekundy.
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Tak veselé vánoční hody přeji

    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    To je fakt. Budem doufat.
    Letos je to pro me celkove ok. Necestuju do prace, nikdo mi nepreje pekny svatky, koledy zpivame doma s dcerou, pze ona chce a ne pze to hraje vsude kolem, v obchodaku sem byla naposled nekdy v lete, takze pohoda
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Možná jsem přehnaným optimistou, ale myslím že letošní silvestrovská noc by mohla mít level kraválu tak na 20% toho co je normální!
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Tesi me, kdyz lide placou, ze budou mit kvuli covidu zkazene Vanoce, protoze letos uz meli zkazene Velikonoce, fnucik. Hluboke lidske pribehy!
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    Abysme si mohli v klidu v obchodaku poradne nakoupit :)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Povedzte Kefalín, čo vy si predstavujete pod takým pojmom "kľudné Vianoce"?
    IF_
    IF_ --- ---
    Me desne rozciluje, jak se porad nekde zduraznuje, ze prece CHCEME MIT KLIDNE VANOCE. Jo, lide bez prace, po nemocich, vystresovani z deti doma a vsechny nejvice zajimaji hezke Vanoce!!
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Hmmmmmmm....

    777PLAY
    777PLAY --- ---
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    IF_: ano, kouzelny tlacitko poslat vsem od lidi o kterych celej rok neslysim, to ignoruju a neodpovidam a je mi to fuk. Komu chci, tomu napisu a abych odpovidala jen proto, ze dotycnej uz mozna ani nevi, ze me ma v seznamu... z toho mit vycitky fakt nejde.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam