• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERUKEBAnemam rad/a silvestr, vanoce, velikonoce apod.
    pouze pro podobně naladěný lidi!
    (obhájci ať dou jinam!!!)

    [ srazy _ PÁRTY,KALBY, chlastat ... tančit ... povídat ... zpovídat .... seznamovat ]

    Párty na Vánoce ? (Chapeau Rouge - 24.12. od 18:00)

    9 hlasy od 9 respondentů

      rozbalit záhlaví
      QWWERTY
      QWWERTY --- ---
      POZITRON: cas zacit letakovou kampan

      ELWERINE
      ELWERINE --- ---
      POZITRON: mas nastavenej hejt spolecne s nastupem vanocniho zbozi v obchodech? :)

      Ja bych si s vanocnim hejtem jeste pockala... aspon na ten advent...
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      letos zadnej hejt? :)
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      Haha hihi hoho. To bude mrzeni. :)

      Vláda s platností od pátečního večera zakázala konání vánočních trhů. Výjimkou je prodej stromků a kaprů. Ve čtvrtek to oznámil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO).
      VERUKEBA
      VERUKEBA --- ---
      Uz to zase zacina :)
      IF_
      IF_ --- ---
      Dnes Albert:/

      IF_
      IF_ --- ---
      Ale Silvestr, ten byl letos paradni. V 9 jsem lehla a tentokrat me ty prskavjy vyprudily asi jen na 15 min a spalo se dal.
      VERUKEBA
      VERUKEBA --- ---
      HWLLFFRDD: presne takovy hroceni nepochopim. Kolem me zensky uklizely, vytiraly skrinky, lestily sklo a podobny ptakoviny...
      ELWERINE
      ELWERINE --- ---
      HWLLFFRDD: hmm.... a ja si chtela trochu vycitat, ze jsem vanocni veceri stravila u PC hranim a silvestr s Jim Beam Red Stag, s doutnikem v puse a parila Team Fortress 2... zlatej klid...
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      Samozrejme vsichni maj narok se v klidu najist krome me. Jakmile jste matka, tak muzete zrat fakt asi jenom u sporaku z hrnce lzici a hodit to do sebe behem pikosekundy.
      777PLAY
      777PLAY --- ---
      HWLLFFRDD
      HWLLFFRDD --- ---
      Tak veselé vánoční hody přeji

      VERUKEBA
      VERUKEBA --- ---
      To je fakt. Budem doufat.
      Letos je to pro me celkove ok. Necestuju do prace, nikdo mi nepreje pekny svatky, koledy zpivame doma s dcerou, pze ona chce a ne pze to hraje vsude kolem, v obchodaku sem byla naposled nekdy v lete, takze pohoda
      TEKKIT
      TEKKIT --- ---
      Možná jsem přehnaným optimistou, ale myslím že letošní silvestrovská noc by mohla mít level kraválu tak na 20% toho co je normální!
      POZITRON
      POZITRON --- ---
      Tesi me, kdyz lide placou, ze budou mit kvuli covidu zkazene Vanoce, protoze letos uz meli zkazene Velikonoce, fnucik. Hluboke lidske pribehy!
      VERUKEBA
      VERUKEBA --- ---
      Abysme si mohli v klidu v obchodaku poradne nakoupit :)
      HWLLFFRDD
      HWLLFFRDD --- ---
      Povedzte Kefalín, čo vy si predstavujete pod takým pojmom "kľudné Vianoce"?
      IF_
      IF_ --- ---
      Me desne rozciluje, jak se porad nekde zduraznuje, ze prece CHCEME MIT KLIDNE VANOCE. Jo, lide bez prace, po nemocich, vystresovani z deti doma a vsechny nejvice zajimaji hezke Vanoce!!
      HWLLFFRDD
      HWLLFFRDD --- ---
      Hmmmmmmm....

      777PLAY
      777PLAY --- ---
      KRISKA
      KRISKA --- ---
      IF_: ano, kouzelny tlacitko poslat vsem od lidi o kterych celej rok neslysim, to ignoruju a neodpovidam a je mi to fuk. Komu chci, tomu napisu a abych odpovidala jen proto, ze dotycnej uz mozna ani nevi, ze me ma v seznamu... z toho mit vycitky fakt nejde.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam