• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VERUKEBAnemam rad/a silvestr, vanoce, velikonoce apod.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    IF_: mne to ani nechutna. zkousela jsem snad desitky druhu cukrovi a neda se to zrat. vubec nechapu, co na tom lidi maj, zvlast jeste vzhledem k tomu, jakej je to hnus nutricne.
    IF_
    IF_ --- ---
    RAGNAROK: Děkuju, nesnažím se celý rok jíst zdravě zdravě proto, abych se na Vánoce přežrala cukrem a tukem až by mi bylo blbě a pak v lednu brečela, jak jsem tlustá.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    IF_:
    tak aspon vis kam jit na nastevu jim to sezrat
    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    Jo a dalsi peklicko: Secret Santa.
    Pred par lety jsem nechtela byt za Grinche, tak jsem v praci na to kyvla. Dostala jsem kolegu o kterym jsem vedela jen, ze je Polak. Tak jsem koupila taovou hru s panakama. No a kolegyne se zasmeje a rika ale Maciej nepije alkohol! Do psich prdeli!! Kterej Polak nepije ty vole??
    Tenhle rok jsem za Grinche a rekla jsem, ze na to nemam cas proste. A hlavne sehnat nejaky normalni darek za 50, kdyz maslo stoji 60 je celkem ocistec. Takze massive fucking NO!
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Celý město zajebaný debilníma a nevkusnýma světýlkama. Všude nějakej kripl anděl nebo kokot Santa.
    IF_
    IF_ --- ---
    Debaty o tom kolik kdo uz upekl druhu cukrovi. Boze jak ja to nenavidim.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    POZITRON: cas zacit letakovou kampan

    ONITSUKATIGER
    ONITSUKATIGER --- ---
    No me osobne teda brutalne zacina srat Black Friday a s tim spojena reklama "Mame ceny nejlepsi" jak tam tancujou ty mobily bo co:-/
    Nastesti opet travime s muzem Vanoce u tchyne na jihu Svedska, ktera to vubec neresi. Sice ano, upece vanocni sunku ale ta je bozi takze proti tomu nic nemam, jinak vsichni jen line sedime na obrim gauci, koukame na TV a jime cokoladu. Bez stromku, bez koled, zadny rizky, zadny lavory plny br.salatu, nadilka etc. A kdyz chci, tak si zalezu do loznice a hraju neco na kompu nebo si ctu, nikdo me nenuti byt u stolu, socializovat se, radovat se apod.

    Jinak, kdo byl ted v OC na Smichove tak si urcite vsiml milionu svetylek. Ja chapu, ze se snazi byt woke a nedavat zadny symboly typu hvezdy, krize, jezisci ve stodole, tak si rekli ze budou svetylka, hooodne svetylek in yo face!!
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    POZITRON: mas nastavenej hejt spolecne s nastupem vanocniho zbozi v obchodech? :)

    Ja bych si s vanocnim hejtem jeste pockala... aspon na ten advent...
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    Asi meknem :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    letos zadnej hejt? :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Haha hihi hoho. To bude mrzeni. :)

    Vláda s platností od pátečního večera zakázala konání vánočních trhů. Výjimkou je prodej stromků a kaprů. Ve čtvrtek to oznámil ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (ANO).
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    Uz to zase zacina :)
    IF_
    IF_ --- ---
    Dnes Albert:/

    IF_
    IF_ --- ---
    Ale Silvestr, ten byl letos paradni. V 9 jsem lehla a tentokrat me ty prskavjy vyprudily asi jen na 15 min a spalo se dal.
    VERUKEBA
    VERUKEBA --- ---
    HWLLFFRDD: presne takovy hroceni nepochopim. Kolem me zensky uklizely, vytiraly skrinky, lestily sklo a podobny ptakoviny...
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    HWLLFFRDD: hmm.... a ja si chtela trochu vycitat, ze jsem vanocni veceri stravila u PC hranim a silvestr s Jim Beam Red Stag, s doutnikem v puse a parila Team Fortress 2... zlatej klid...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Samozrejme vsichni maj narok se v klidu najist krome me. Jakmile jste matka, tak muzete zrat fakt asi jenom u sporaku z hrnce lzici a hodit to do sebe behem pikosekundy.
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam