• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DOCKINEZEschalon - Book One, Two, Three
    G3REMI
    G3REMI --- ---
    popravde, me to prislo tady dost bezduchy, prilis malo questu, kolikrat uplne "prazdny" lokace, zacatek vypadal slibne, skoncilo to vsak uninstallem
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak dohrano, skore 151k , ten zaver mi prisel trosku ala wizardry 7 .. mno musim priznat ze mi to prislo celkem prazdny a jednicka me vzala mnohem vic
    BATEAU
    BATEAU --- ---
    LEDOFREDO: IMO ne. limit je 3/kolo.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    hrajete nekdo castera ? rozjel sem hru znova a zajimalo by me jaka je hranice na manaregen .. ted mam 3 pointy za round tak by me zajimalo jestli to jde jeste vys
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    GAF: no to je taky ten Shortest Quest Ever - i se tak jmenuje -) ... to s tou nocleharnou s tim nesouvisi, to me jen pobavilo
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    LEDOFREDO: Questů je málo, mapa je přehledná. Celkově se mi to zdálo kratší než book1.
    GAF
    GAF --- ---
    LEDOFREDO: tak tos mě dostal, já z toho žádnej quest neměl. Akorát podobnej pocit, když mě kovář poslal s receptem na zlepšení brnění k alchymistovi, který byl o dvacet metrů od něj a já si vysloužil exp, recept a celé 3 zlaťáky.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja nevim cim to je , ale v book 2 sem hrozne pomatenej a chodim po mape dost nahodne sem tam - coz byl i duvod proc sem se tu ptal na ten kuudad ... je to mnou, nebo vam taky ta mapa prijde divne rozfrcana ? Mam i pocit, ze questu ve wilderness je malo, v jednicce byl quest snad na kazde mape, aby to nebylo tak fadni, tady mi prijde vetsina map prazdnych nepocitaje obludky.

    Ale mozna to je jenom muj dojem a dusledek toho ze to hraju po ukradenejch pul hodinach behem dne bez radne koncentrace.

    Jo ale co me teda pobavilo byl Shortest Quest Ever a v portu v nocleharne pro studaky odpoved "Coze , vy neznate profesora <vlastni jmeno> ?" -))
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Se skillama.. Trenér naučí na 8. Tj nejprve trenér, pak kniha a pak vlastní bodíky. Skilly, které nejsou naučit jsou afaik brnění, meditace a pak nějaký ty zbytečný. Většinu se lze naučit v přístavu, pod přístavem a jeden skill po cestě do přístavu:)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    dik, uz sem cistou nahodou dorazil do Port Kuudad .. asi sem neco prehlid, nicmene sem ho hledal na uplne opacny strane mapy puvodne
    GAF
    GAF --- ---
    LEDOFREDO: jj, minimálně v Port Kuudadu jsou. Dál jsem zatim nebyl.

    A knížky fungujou myslim trochu jinak než kdysi. Jeden bod, když se člověk schopnost z nich naučí nově a +2 body ke schopnosti, kterou už má. Vlastně je to fér vůči: 3 body na přestupu za novou schopnost.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    jsou ve hre zase nejaci skill instructors, nebo co se clovek nenauci sam to nema ?
    GAF
    GAF --- ---
    Ostatně, mění obchodníci zboží jednou za týden nebo jak to je?
    GAF
    GAF --- ---
    CHOROBA: to je hrozně debilně jak kdy.

    Začínal jsem mimochodem asi 8x takže mám zrovna to štěstí ti poreferovat.

    Jedna hra z těch osmi byla taková, že jsem měl asi 60 šípů na několik úrovní a děsně jsem se divil. A pak asi jedna nebo dvě, kdy bylo šípů málo a ostatní tak nějak normálně a občas šípů z ničehož nic třeba tři různé druhy a první druh 120 najednou...
    CHOROBA
    CHOROBA --- ---
    no a mrda me ze se ze startu skoro nedaj kupit sipy
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    GAF: no cece ja hraju zase klasickyho trola (high endurance) takze nespim skoro vubec , ale to jidlo ubejva docela rychle ... coz by mi nevadilo kdyby slo nekde poradne koupit, foraging nemam zel bohu
    GAF
    GAF --- ---
    LEDOFREDO: a do Port Kuudad se dostanes jedine obklikou, premyslej, kudy by to mohlo jit - doporucuju si ho cely obejit a podivat se, kde tak asi se clovek vynori ve meste, kdyz by prisel od...

    ...a pak si to "od" zkusit najit :D

    Kdyz bys jo nechtel to hledat, klidne se zeptej znova a poslu do posty uz presne.
    GAF
    GAF --- ---
    LEDOFREDO: divination ma Create food a Elemental magic ma draw waterd.

    A navic se hodi skill Foraging - cim vyssi, tim pomalejs ubyva nasycenost a napitost.

    A jinak - mne jidlo vzdycky docela stacilo, zase tolik asi nespim nebo nevim...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    muzete mi poradit kde je Port Kuudad ? ja se motam jak goro pred Tokiem .. vyjdu z eastwillow na zapad, tam je rozcestnik nahoru, ale kdyz jdu nahoru tak na dalsi mape na rozcestniku uz Port neni ... jo a taky asi brzo chcipnu hlady, ponevadz obchodnici v eastwillow moc nerestockujou - neni nakej spell na jidlo ?
    MAIMONIDES
    MAIMONIDES --- ---
    Citadela level2. Imho je tam bug, nemohu dále. Je tam už někdo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam