• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARJEELMakrobiotika a výživa podle pěti elementů
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MAGGIE: hele, mám stejnej problém... pana Googla ses ptala?
    MAGGIE
    MAGGIE --- ---
    nemate nekdo tuseni, jestli existuje nejaka kucharka pro vareni v parnim hrnci? dostala jsem ho k vanocum, coz me mile prekvapilo, protoze mi z toho veci fakt chutnaj, ale zatim jsem se omezila na tri recepty, coz mi neni po chuti a chtela bych zmenu.. diky za tip, na netu toho moc neni
    AKHIBARA
    AKHIBARA --- ---
    marjanka007: Je to jedna ze zakladnich knizek o makrobiotice, ten typek ji defakto slozil dohromady:)
    MARJANKA007
    MARJANKA007 --- ---
    V Levnych knihach jsem dneska zakoupila knizku o Makrobiotice, stala me pade, jeste nevim co to bude, ale vypadalo to slibne...
    Odkaz zde: http://www.levneknihy.cz/DetailZbozi.aspx?z=54982
    LILY
    LILY --- ---
    Ja su v Praze taky chvilu, ale skoro u baraku ve Stepanske otevreli asi pred mesicem zdravou vyzivu a je tam hrozne ochotna pani, co mi zatim objednala vetsinu z toho, co jsem chtela. A zbytek si porizuju v rodnem mestecku Brne na Lidicke.
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MARJANKA007: country life obecně nemám moc ráda :( e docela předraženej... i když, co neni žeáno :-D
    osobne mám moc ráda Mátu na Můstku a ted sem na NETu objevila BioMarket Vitek vypada zajimave
    MARJANKA007
    MARJANKA007 --- ---
    SISTA: jistota je pry country life v melantrisce, ted jsem v praglu chvilku, az narazim na nejaky vybaveny shop, dam vedet...

    jinak vrele doporucuju jidelny Beas http://www.beas-dhaba.cz/ Maj tam vazne super jidlo za jeste vic super ceny.. cely to asi makrobio nebude, ale najist se tam da prvotridne...
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    SISTA: Já studuju v Olomouci, takže tady problém se sháněním nemám... Praha neporadím... :(
    SISTA
    SISTA --- ---
    BOSSORKA: napr. pickles jsem zatim videla prodavat jen nad mirakem, rakytnikovou stavu zase jen u skolsky, seitan a robi maso taky nemaji v kazdy vyzive a nekolik veci jsem zatim nesehnala nikde. vim, ze vetsinu tehle potravin si muzu pripravit doma sama, ale v ty fazi zatim bohuzel nejsem, takze bych treba uvitala typ na nejakou prodejnu, kde maji nejsirsi sortiment...
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    jakakoliv zdrava vyziva...? :)
    SISTA
    SISTA --- ---
    kam chodite nakupovat suroviny na vareni? zatim se mi nepodarilo objevit obchod, kde by meli vetsinu potrebnejch veci pohromade...
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    Super knížka o makrobiotice je Radost z jídla - Strnadelová, Zerzán

    Já dneska měla mnamkozní véču pohanka, plus osamžené bylinkové tofu, dýně hokaido a petržel ;)
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    CAJOVNIK: tak povidej! :)
    CAJOVNIK
    CAJOVNIK --- ---
    ahoj! díky za založení tohoto auditka :-) ráda přispěju svými skromnými MB zkušenostmi...
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    ach tak..
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    SUCHO: asi se smazal :( v tomhle jsem tentorkáte absolutně nevinně :)))
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    .....proc je smazany to co mi odepisoval ten chlapec _b2spirit?nestacila jsem si to cely precist..
    ?
    MARJANKA007
    MARJANKA007 --- ---
    Zdravim, sdilim pristup tohohle klubu a ocenila bych, kdyby se na nastence objevily weby s rocepty, casto nevim co varit a hodilo bu se mi mit tohle info pekne pohromade.. jako priklad treba tenkhle web: http://makrobiotika.aspone.cz/Default.aspx
    SUCHO
    SUCHO --- ---
    b2spirit:
    no ja verim tomu ze makrobioticka strava ti napr.dokaze odbourat po case naky zdravotni neduhy..ale prave ze mi tam nesedelo to ze stejne jako vsecko ostatni i "idealni stravovani se"je individualni..proto to rada slysim.
    takze mi pls vysvetli jak dospejes k individualni makr.strave..jak poznas co je pro tebe vhodny?

    _B2SPIRIT_:
    _B2SPIRIT_:
    LILY
    LILY --- ---
    Jee, ja jsem si tento tyden koupila knizku o makrobiotice, pac taky nemam moc predstavu, co to je. Takze "neprozivam, zajimam se" je ted pro mne zrovna docela vystizne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam