• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DARJEELMakrobiotika a výživa podle pěti elementů
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    Já se furt cpu kysaným zelím a piju z toho šťávu a nemůžu si to vynachválit..
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    WOOD: provedeno :)))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    WOOD: četl jsem to, záhlaví s nastavením diskuze nekoreluje :)
    WOOD
    WOOD --- ---
    PALEONTOLOG: spis ty si precti zahlavi...
    SHMAIDA: a ty to zmen na volna...

    hotovo..jedem dal...
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    PALEONTOLOG: :-DDD zas takovej nováček nejsem, jen jsem prostě neřešila odbornou a jinou :)))
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    PALEONTOLOG: hele, čéče, ani pořádně nevím, ale řekla bych, že všechno, co je přírodní, zdraví prospěšné a kór zelený...souvisí s makrobiotikou :)))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    RESOLUT: Ještě bys mohl uvést, že je to doplněk stravy a ne náhrada pestré stravy, což se běžně uvádí; ale proč to uvádět, když chceš prodávat kila?

    Když už jsi teda ukradl popisek od Liveonu aby sis tu mohl udělat reklamu na svoje zboží, bylo by dobré z mé strany připomenout, že na baleních kustovnice od firmy Liveon dodávají, že uvedené nutriční hodnoty nejsou nijak zkontrolované státní institucí.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    jo mladý ječmen je dobrý, a jak souvisí s makrobiotikou ?
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    jinak teda začala jsem pít tohle a je to bomba :) http://www.zelenepotraviny.com/?q=mlady-jecmen
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    tak nějaké dobré recepty? typy na nákupy? pozitivní změny zpozorované na sobě? :)))
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    Nasla jsem fajn stránky: http://www.makrobiotika.info/index.php ;)
    WOOD
    WOOD --- ---
    ...ja neumim, to meje pritulka ;D ...ale nevim ze by se to nejak lisilo od normalniho...mozna se to akorat sparuje nejdriv...
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    WOOD: možná to bude tím, že jsem je trhaly u řeky... :D napíšeš prosím postup jak kopřivovej špenát děláš ty? možná mu dám ještě šanci :)
    WOOD
    WOOD --- ---
    a ty si mela koprivy z rybnika?)) ...no ja nevim ja mam koprivovej jeste radsi nez obycejnej, a nevsim sem si ze by nejak smrdel...???
    BOSSORKA
    BOSSORKA --- ---
    Dělali jste někdy špenát z kopřiv? Jak vám chutnal? Nemůžu si pomoct, ale "smrdělo" mi to jako nějaká ryba či mořská řasa (vím, že jsou zdravý, ale prostě cokoliv z moře či rybníka moc nemusím). čaj je oproti tomu pro mě mnamka asi zustanu u něj :)

    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    jj, to je rozumný přístup :)
    MAJKA196
    MAJKA196 --- ---
    Mám nějaké zdravotní problémy, tak bych ráda jedla co nejmíň pilulek:-).
    SHMAIDA
    SHMAIDA --- ---
    MAJKA196: díky za rcepis, zní to zajímavě...

    a proč ses o to vlastně začala zajímat?
    MAJKA196
    MAJKA196 --- ---
    Ahojky, taky jsem si koupila knížku MICHIO KUSHI: MAKROBIOTICKÁ CESTA. Zatím jsem toho moc nezkoušela, ale včera jsem si zkoušela udělat polévku z bílé ředkve a měla překvapivě dobrou chuť. Rychlé a jednoduché. Bílou ředkev nakrájenou na kostky jsem osmahla na olivovém oleji, zalila horkou vodu, přidala sojovou omáčku, na proužky krájenou mrkev a lžíci ovesných vloček. Vařila jsem to asi 10 minut, potom přidala trochu pórku, osolila a opepřila. Parní hrnec mám, ale takhle široké využití pro něj nemám:-(. Dám tam nejvýš uvařit brokolici nebo knedlíky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam