• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpermakulturni zahrady, zemědělství a tak... aneb upadající kult Přemka Podlahy
    TYET
    TYET --- ---
    JANYNA: paráda
    JANYNA
    JANYNA --- ---
    TYET: No jo, živit se svým řemeslem, pokud ho dělá člověk pořádně, je v Česku dost těžké. Minimálně u toho chce prodávat v supermarketu... S nadsázkou, ale ne zas takovou.. :)

    A tady je naše loňské zápraží s bylinkovou spirálou. :-)
    RFK
    RFK --- ---
    TYET: ..ale krásnej
    TYET
    TYET --- ---
    JANYNA: jsem výtvarník, ale že bych se tím extra živila se říct nedá .))
    JANYNA
    JANYNA --- ---
    TYET: To vypadá fakt krásně. Máte to tam mile domestikované. :-) Čím se živíš, ty jsi kuchařinka nebo co? Tvoje facebook fotoalba jsou pěkně lákavá. :))
    TYET
    TYET --- ---
    KAREN: díky :) ne nadarmo to tady miluju
    KAREN
    KAREN --- ---
    TYET: jasne ze zajima) whoaa, tak tomu se rika hospodarstvi!.)) vypada to nadherne)
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    TYET: krasne, krasne.. ma to ducha to misto, ten kamen tam .. no nadhera :)
    TYET
    TYET --- ---
    KAREN: určitě, postupně to zdokumentuju, jestli tě to opravdu zajímá :) tady mám nějaký další fotky zahrady, začala jsem to na jaře systematicky fotit, jak se mění během roku, některý postupy se budeme snažit během času opouštět, budeme něco dělat jinak než dřív, například sekání trávníku, mulčování a podobně: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.3302733979509.142386.1602751122&type=3&l=a4829e6445
    KAREN
    KAREN --- ---
    TYET: to ja chtela pro inspiraci, jaky mas zahony) jasne, to postupne povali... tak si vzpomen jeste casem, prosiim)
    TYET
    TYET --- ---
    TYET: to směšný opevnění je kvůli barzojovi :-/
    TYET
    TYET --- ---
    KAREN: když ta jedlá část není tak pěkná :) a zatím toho taky moc nevyrostlo, akorát špenát: http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/559585_380841681967047_346774498707099_1128851_2109740131_n.jpg
    KAREN
    KAREN --- ---
    TYET: vic fotek vic fotek!.)) neco se zeleninou a jedlejma rostlinama, prosiim)
    TYET
    TYET --- ---
    moje zahrada
    BOBBYLON
    BOBBYLON --- ---
    INK_FLO: jak kde, afaik prave v mahajanovem budhismu jezenim masa stale porusujes ahimsu - jsi neprimo odpovedny za utrpeni.
    RFK
    RFK --- ---
    PHUSHI: i starej indián je radši zabit rukou nepřátelského bojovníka než aby bídně pošel:)
    JANYNA
    JANYNA --- ---
    PHUSHI: KUATO:
    Přesně, jak píše Kuato. Jen jsi to prve nepochopila..
    KUATO
    KUATO --- ---
    PHUSHI: ne. tady je prezentovano, ze at se nam to libi nebo ne, nekdy je nutno zvire zabit (protoze je to v danou chvili nejelegantnejsi reseni situace nebo nezbytne nutne). a ze toto se da udelat s uctou a vaznosti a zaroven ciste a precizne.
    KAREN
    KAREN --- ---
    KUATO: myslim, ze to je konfrontace mestskyho zivota (mj. se svou politickou a jinou korektnosti), kterej v tomhle ohledu dost teoretizuje, a selskyho zivota na lonte se svym starym dobrym selskym rozumem.) nema to vyznit tak jakoze mesto je osklive a venkov je to spravny, to si ani nemyslim - kazdy ma svoje... .)


    a uz koncim;)
    PHUSHI
    PHUSHI --- ---
    KUATO: a ja jsem tu neco takoveho psala?

    jen mi nedalo nepozastavit se nad tim, jak je tady prezentovano, ze zabiti zvirete je vlastne vyustenim nekonecne ucty a respektu k jeho zivotu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam