• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TSOHpermakulturni zahrady, zemědělství a tak... aneb upadající kult Přemka Podlahy
    IRO
    IRO --- ---
    TYET:
    LA_PIOVRA: no to první má takovou příjemnou jakoby citronovogrepovou vůni
    žádnou brokolici ani nic brukvovitého jsem nikdy nepěstoval, ale jak se dívám, tak ta brokolice by to být mohla.
    myslíte, že ty listy by mohly být jedlé? nechci se zbytečně přiotrávit :)
    LA_PIOVRA
    LA_PIOVRA --- ---
    Neni to nejaka salvej? (salveji je sposta druhu)
    Druhe je, jak rika Tyet, 100% necco brukvovityho, muj soukromy tip je mlada brokolice:)
    TYET
    TYET --- ---
    IRO: to první bude z čeledi hluchavkovitých, možná nějaký druh čistce? a to druhý bude určitě něco brukvovitýho, co se ti samo vysemenilo :)
    IRO
    IRO --- ---
    Zdravím, věděl by někdo, co je to za rostlinky? :)

    IRO
    IRO --- ---
    INK_FLO: už jsem slyšel dříve a celkem dobře jsem se pobavil, ale jednou stačilo :)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    jak proboha souvisí jeho post s tímhle příšerným mixem, co už vidím na nyxu snad po pátý? neumím si představit komu by se to vůbec mohlo líbit, přijde mi to těžce nestravitelný.
    INK_FLO
    INK_FLO --- ---
    IRO: jestli to nemyslíš jako recesi, tak si zkus poslechnout tohle, mohlo by se ti to líbit

    http://soundcloud.com/shantiboy108/dj-shantiboy-108-p-sn-v-ry-a-l
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    taky mě to nadchlo
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    IRO: tak já budu pozorovat a radovat se jak mi slimáci ožírají co sem zasel, jupííí :)
    TYET
    TYET --- ---
    IRO: to je nádherný, díky!
    IRO
    IRO --- ---
    ODPUŠTĚNÍ aneb, jak nastolit ve své zahradě mír. | Já jsem
    http://www.jajsem.com/odpusteni-aneb-jak-nastolit-ve-sve-zahrade-mir/
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    OGMIOS: Rajče z toho nebude, zdá se mi, že má místo pestíků (z nichž by rajčata vznikla) kališní lístky a místo tyčinek korunní lístky. Je to dílo jednoduché mutace jednoho genu, což se může stát vcelku snadno.
    ABC model of flower development - Wikipedia, the free encyclopedia
    http://en.wikipedia.org/wiki/ABC_model_of_flower_development
    LURA
    LURA --- ---
    KUATO: Světle zelená, žlutá a oranžová trička nevyjímaje, co jsem během pár minut měl to tričko černé, už si na to dávám pozor :-)
    KUATO
    KUATO --- ---
    DENDROBATA: nevim, ale jsou ve vsem zlutem od jara - petrklici a podbelem pocinaje, slunecnicema konce. nicmene kdyz to pak susime, tak z toho vylezou a zase odleti.
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    SELECTOR_IX: to bys mel, pak by ses nedivil ze prselo tyden a je sucho .. (resp tvoje konspiracni teorie o chem. desti) staci na to napriklad kybl od primalexu, ktery nechas stat na desti no a pak jenom cucis kolik ze to naprselo :))
    2ALL: Nevite nahodou co jsou to takovi cerni ovalni broucci kolem 3mm co se jim moc libi zluta barva? jsou zalezli ve vsech rostl. co kvetou.. mam je na repce, chryzantemach.. dikc
    OGMIOS
    OGMIOS --- ---
    TYET: tak potom nahod fotku toho rajcete co z toho bude, jestli z toho bude vubec rajce a ne neco jinyho :D vypada to spis jak slunecnice.
    TYET
    TYET --- ---
    SELECTOR_IX: je vypěstovaný ze semínka, ani to není koupená sazenice, opravdu jsem zvědavá, co z toho vyroste, jestli vůbec něco
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    TYET: zajímavej mutant :) já mám jedno rajče mucholapkový :)
    je plný přilepenejch mrtvejch much.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    DENDROBATA: to nemám, neměřím výšku vodního sloupce...
    TYET
    TYET --- ---
    Už jste někdy viděli tohle? Je to květ rajčete, ostatní květy stejné rostliny jsou naprosto normální.
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    SELECTOR_IX: a kolik naprselo? mas prehled ..? u nas za tu posledni okluzi cca 200mm a je to poznat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam